Čvc 012010
 

Posledních pár dní prožívám v kalupu. Snažím se "zkrámovat barák" – tj. najít pro všechno co si hodlám ponechat své nové místo. Takže třídím, přenáším, poponáším, ukrývám, vyhazuji atd … a moc mě to nebaví. Podle toho to také vypadá, podobné domu "na půli cesty" :))). A jak tak pohlížím do budoucna, zdá se mi, že do sobotního rána zkrámováno nebude … nijak nepospíchám.

Dnes jsem vyfotografovala mládě kosa. Velikostí se vyrovná kosovi starému, ale zatím všechno spíš odchodí než odlétá. Pozorovala jsem ho, jak si pochutnává na jahodě. Asi ji našel na mém záhoně a poponesl k sousedovi. Vtipálek.

V sobotu dopoledne vyráží naše čtveřice do Jizerských hor. Budeme přebývat v Bílém Potoce a je jasný, že nudit se nebudeme. Jsem ráda, že nemusím nic organizovat a že se o mne někdo postará. Proto nevím vůbec nic, jen jsem se otázala kde spíme a bylo mi oznámeno, že cestou tam se stavíme v Ostroměři, navštívíme Štorchovo muzeum. Těším se jak malý děcko.

 Posted by at 21.48

  4 Responses to “Kosí mládě”

  1. Hezké zážitky v Jizerkách, užijte si to :-))

  2. to je dobrá perspektiva a mladý kos nemá chybu!

  3. Díky Míšo, očekávám neočekávané příhody:)

  4. Pavle, dobré perspektivy mám ráda… stejně jako kosy 🙂

 Leave a Reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

(required)

(required)

css.php
Tvorba webových stránek: Webklient