Čvn 132010
 

Vzpomněla jsem si na porevoluční doby, kdy pan Zmožek a pan Peterka vydávali své tématické soubory písní pro tu část populace, co musí mít u všeho hudební kulisu nejlépe k popukání …. vzpomínáte na ty jejich nekonečné  série? Svatby, hospůdky a já nevím co ještě … jen na českém a moravském pohřbu mi tam vždycky scházelo do uzavřeného celku … Pan Zmožek později zkrachoval, dal se ke křesťanům a zpíval, spolu s manželkou, posléze natáčel, křesťanské songy, asi proto, že v této ideologické oblasti není taková bujná konkurence  … před pár týdny jsem opět slyšela v telešopingu, že zase něco vydal … takoví borci jako on se  cyklicky vrací, když kapitalista s lidskou tváří usoudí, že je interpret takřka pozapomenut a je tedy nutno opět ho vytáhnout na světlo … ano, byl o tom také natočen film: Dobří holubi se vracejí … snad se nepletu a informace, kterou vám podávám není mystifikující.

Pardon, zapomněla jsem se u tématu, který mne tak nějak perverzně odjakživa zajímá. Pop-muzic a obyčejný český posluchač (slovo obyčejný člověk  se od těchto voleb stalo fenoménem, a tak s ním také budu pracovat, však víme … ).

Včera jsem byla na svatbě. Bratr Karel vdával dceru Terezku, brala si Míru. Krok to byl uvážlivý, protože spolu již řadu let sdílejí  nejen společné lože, ale i kuchyňskou linku, sklep, a sociální zařízení. Jsou spolu šťastni a ať jim to vydrží. Fotky i s textem jsem vysadila na rajče a tak se  na ně mrkněte. Vybrala jsem, co jsem uznala za vhodné, líbilo se mi, a mělo, či mohlo, by zaujmout i vás. Jinak toho mám zase hafo hafo!Ukázka:

 

novomanzele

 

Přes svatbou jsem nemilosrdně vyprázdnila celý foťák a snížila o dva stupně kvalitu fotek. V této době vzniká na celém světě každý den miliardy fotek a nepovažuji ty své za něco extra. Slouží momentální potřebě a z hlediska věčnosti nemají příliš velkou cenu. Život běží dálčím dál rychleji…

 Posted by at 14.39

  2 Responses to “Na české svatbě I.”

  1. 🙂Krásní mladí lidé, moc hezký pár… To se to pak fotí 🙂

  2. Ano, jsem ráda, že to také vidíš :))) dík.

 Leave a Reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

(required)

(required)

css.php
Tvorba webových stránek: Webklient