Čvn 102010
 

a není sámPavel Šrut a Galina Miklíková / ilustrace: Pan Kdybych hledá kamaráda

Pes a pan Kdybych jsou staří přátelé, vyrostli spolu, a tak nějak nenápadně i zestárli. Jenže už to není co to bývalo, protože Pes je plyšák. Pan Kdybych stále brblá a Pes nechápe proč: Koneckonců uši má obě, ocásek nepotřebuje, v boudě nebydlí a má slušný důchod … Tak co mu chybí?
Něco přece. Chybí mu kamarád, který nevypadá jako pes, umí hrát šachy, nebo aspoň lízaný mariáš, a rád si vyrazí do přírody i do hospůdky. Seznámení možné na lavičce u sochy básníka každé odpoledne na Petříně.
Tenhle inzerát mu do novin podal Pes a vy už si přečtěte sami, jak to randění" pana Kdybycha dopadlo.
(nebojte, dobře). zuzi
Na rozdíl od randění mého. Někdo líbá jako Bůh, ale já prý to neumím … safra, nevíte jak se to vlastně dělá??? Nikdo mě to nikdy neučil ale nikdo si také ještě nestěžoval. Snad abych se podívala do Brávíčka. Jenže … teď mě napadlo, zda  na to nebudu muset jít komplexně. Hmm!
Anebo se budu líbat jen s tím, komu se to moje líbání líbí a má to se mnou odzkoušeno, a basta! – No a takhle skončila moje poslední milostná štace. Oddychla jsem si a vymazala svůj profil na seznamce. Ještě mám z čeho vařit a po rozmyslu dávám zapravdu svému guru, s kterým jsme někdy před měsícem, po roce, spolu opět hovořili. Konstatoval s jemným úsměvem, že nemám už po ničem toužit a dosahovat, protože to co mám, jest pro mne optimální. /není to útěcha, je to pravda/. zuzi

 Posted by at 18.28

  6 Responses to “Pan Kdybych hledá kamaráda”

  1. Mě to líbání taky nikdo neučil. Vono se to někde učí? Třeba to dělám špatně…
    TOs mi teda dala, teĎ mám pokažený celý den…:-)

  2. já pořád myslela, že když má někdo někoho rád, že se mu líbání s tím druhým prostě líbí, asi omyl….

  3. Z chlapa jsem byla paf, když mi to s lehkým úsměvem sdělil. Absurdní! Zde však nelze tyto záležitosti rozebírat :). Hmm, možná jsem měla projevit více zájmu a nechat se poučit "znalcem v oboru", což jsem neučinila.

  4. Olgo, souhlasím. Když miluješ, je to něco jiného. Měla jsem ráda muže líbajícího se sevřenými rty. Zvláštní, přesto vzpomínám na něho s něhou. Kvůli jiným věcem. Třeba na rozdíl od jiných "sexuálních artistů". Nelze v krátkosti postihnout toto téma, a těžko zobecnit. V každém případě mě to "zhodnocení" zaskočilo ale neznervóznilo. Myslím, že když na sebe ti dva "nejdou", a je tedy zřejmá "absence excitace" a s ní související důsledky, hledají se chyby jinde :)))

  5. No, hlavně, že ten dotyčný to umí. S tím se dostane v životě fakt daleko, může si to dát i do životopisu. :-))

  6. do životopisu :)))Bože, nějak si ani nevzpomínám, jak líbal, bylo to spíše velmi decentní, možná se jen bránil nebo držel, nevim, asi se cítil mým líbáním býti ohrožován. Ano, tak to bude. Jestli někde existuje norma na líbání, sem s ní. Určitě nebudu sama, kdo by se chtěl a potřeboval v této oblasti vzdělat! 🙂

 Leave a Reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

(required)

(required)

css.php
Tvorba webových stránek: Webklient