Kvě 132010
 

Město plné zeleně …

Kdepak jsem to asi byla??? Nevzala jsem si fotoaparát, ale nakonec jsem to nevydržela a takový jeden malý šikovný jsem si vypůjčila  … no???

P1020730

P1020733

P1020734

Tenhle baráček mi připomíná desku/obal Vladimíra Merty, tu první, předválečnou, teda předsametovou…

Dohady prosím do záznamníčku, děkuji. večer více. zuzi

 

 

 

 

 Posted by at 15.06

  8 Responses to “Hádanka”

  1. Hádám, někde v Evropě?

  2. Přihořívá :)!

  3. Ať do mně uhodí blesk, když to není moje milovaná Ostrava. Foceno z ostravské radnice, v pozadí panoráma Beskyd a bývalých vysokých pecí. A dole protéká řeka Ostravice.

  4. jojo, Ostrava 🙂

  5. Vidím,že jste mě opět neposlechli, přátele :)). Jediná Off mi Ostravu poslala na e-mail :)… už tedy není co tajit. je to Ostrava focená, jak píše Radek, z radnice. Včera jsem ji navštívila. Nepršelo, a tak se výlet vydařil.

  6. A prošla jste si i Stodolní? Teď už to není co bývalo, ale na Colour Of Ostrava ožije tou správnou atmosférou a ulice se roztančí. Nechcete na festival přijet? Já už lístek mám.

  7. Stodolní jsem si vyfotila, ale za dne bych nepoznala, že je to ta proslulá Stodolní. Ticho a klid. Což o to, není o to přijet, však v tu dobu mám dovolenou a budu jinde … děkuji ale za nabídku…

  8. Ty dvě první fotky mi byly hrozně povědomé. a pak sem si vzpomněl – koukni na http://www.ostravaci.cz…amp;b=174
    tvoje dvě fotky sou tam.

 Leave a Reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

(required)

(required)

css.php
Tvorba webových stránek: Webklient