Dub 262010
 

….  a do čeho jsem se dala

… opět na zahradě pozoruji několik koček, doufám, že časem vám je všechny představím, mají různou škálu barevných kožíšků. Také se tu promenádují kosi, ale musím stejně jako u koček objevit jejich zvyky a časovou periodicitu. začalo mě zase bavit je fotit, a tak vám mohu ukázat první lovy beze zbraní. Co mám také dělat, doma vše v nepořádku a není se kde složit, tak se pomalu přesunuji ven. Že venku vařím, není již novinka. 

Dnes jsem zahájila škrabání kuchyně. Můj Mistr projevil přání, zda bych se také zapojila do obnovy svého domova a já přisvědčila. Dnes mi přinesl dvě špachtle a při té příležitosti vyměnil žárovku v předsíni a odstěhoval skříňku z kuchyně. Zase mě přemlouval že mi jí rozřeže, protože není moc hezká. Nevím nevím…  má na mě špatný vliv … už jsme pořezali dvě skříně a obávám se jeho vstupu do další místnosti … Až oškrabu musíme prý sebou mrsknout. Hmm, to bych prosila…. Strop mi odpustí, prý je to rasovina. V neděli mi ukázal svoji černou motorku Mášu – Yamahu. A dnes říkal, že  na ní poté vyvezl svého tatínka na výlet na Vysočinu. 

Dnes jsem našla odvahu a shlédla předvolební spot Mádla a Issové. Je to velmi odporné a oba aktéři mají u mne šlus. Nemá to vtip, je to odpudivé, ani mne to nešokuje. Je to prostě dokonale blbý a Petr Zelenka, co to vymyslel, se snad pominul na rozumu! … komu se to líbí a oslovilo ho to, ten se zbláznil též.

 kos_cerny1

kos_cerny2

kos_cerny3

 

 Posted by at 19.41

  7 Responses to “Na zahradě je živo”

 1. Ad ten spotMi to sice přišlo jako dobrej nápad, promluvit do duše starším ročníkům, ale provedení je teda humus, argumentačně naprostá nula, ukázat tohle tchýni, která pude nejspíš volit socany či podobnou verbež, určitě by jí to přesvědčilo tom, že socani jsou nejlepší volba.
  Ale snahu aspoň trochu změnit myšlení lidí oceňuji. (i přesto že je všem jasné, jak volby dopadnou)

 2. Sejra, nápad dobrej, ale mimochodem jak jsem viděla je to podle nějakého amerického mustru se vším všudy.
  Jinak ale pro mne nanejvýš trapný a odpudivý a nejenom ty blbý řeči, i ten jejich teplákovej vzhled. Jestli to má být nějaká parodie nebo co, tak jsem to nepochopila. Připomíná mi to svým dosahem Entropu svýho času. Spousta řečí okolo a ani to zato nestojí. Provokačka.

 3. Fotky moc hezky Zuzi :)).
  Spot mi prijde za hranici dobreho vkusu a to jsem volic pravicovy.

 4. Tak jsi mne tímto donutila,zuzi, zhlédnout onen volební šot. No, nečekala jsem to. Myslela jsem, že to bude nějaká "legrace"- ale je to tedy silně za hranicí mého vkusu. Včera jsme se o tom totiž taky bavili a kamarádka mi hlásila, že už na ně byla podána žaloba… Já chápu, že volit levivi by zdravý rozum neměl, ale jestli zrovna tohle zapůsobí???

  Jinak fotky jsou krásné, jak ty to s těmi opeřenci děláš, že ti tak ochotně pózují, zatímco na mě mávnou křídly a mám po focení 🙂

 5. Zuzi,i já jsem se po přečtení Tvého článku podívala na ten volební "umělecký" klip. Jsme pravicoví voliči, Paroubek a spol. jsou pro nás za hranicí zdravého rozumu, bohužel ten klip je velmi nevkusný, obávám se, že vyvolá opačnou reakci.
  Fotky ptačí mě potěšily

 6. Milí,děkuji za komentáře.
  Kosi se fotí hezky. Lépe jak jiní ptáci. Postojí. A ti "moji" tím spíš, už se známe.
  Je fajn, že klip hodnotíme obdobně, nedovedu si představit koho by nadchnul, jeho účinek je rozporný. Dostala jsem včera od strýce z kolína tento odkaz:
  http://www.youtube.com…r_embedded

 7. Ble ble fuj fuj, odstup satane, říkám na klib od Kolína. :-/

 Leave a Reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

(required)

(required)

css.php
Tvorba webových stránek: Webklient