Dub 162010
 

Prach a broky! To byl den! Před chvílí jsem si umyla ruce a že si půjdu lehnout, ale neodolám a několika větami vás ještě oblažím! Mám ráda nejen duševní, ale i fyzickou práci, a právě té jsem si dnes užila hafo. Vyfotila jsem i výsledek týdenní práce pánů, co mi velebí domek a také poměry na zahradě a před domem, ale ten utěšený pohled vám poskytnu až zítra. Já jsem se po obvyklé předehře s koštětem, kýblem a hadrem v předsíni a ometení zápraží pustila do likvidace kupy dřeva. A zdolala jsem asi jednu třetinu. Vybírala jsem z nitra kupy suché kusy a ohýbala sekyrou hřebíky, jak mi uložil pan Mistr. Do pondělí má být kupa uklizená a ty ohnutý hřebíky jsou prý v mém vlastním zájmu. Jó … nějak jsem se rozpracovala a dokonce jsem se odhodlala k částečnému vyklízení kůlny a ometení stoletých pavučin. Nevím, jak to je možný, ale najednou, kdo by to řek, mi chce každej pomáhat. Tedy jen ti, které požádám. Teď myslím ale nezištně, aby nebylo pochyb! Jen syn je poněkud vlažný a jako obvykle dává přednost stahování. Ale to mě nerozhází.
Dopoledne za mnou přišla milá návštěva a více než hodinku jsme si hezky popovídali s člověkem, kterého mám tak trochu jako svého guru. Nestýkáme se pravidelně, ale víme o sobě a já jsem potěšena, že jsme se kdysi setkali a stali se postupně přáteli. První věta, kterou Honza pronesl po pozdravu byla: To je hučák! A tak jsem to všechno probrali do hloubky a vyměnili si zážitky, které máme podobné. A také se máme podobně.
A to je tak všechno. Měla jsem hezký den a zítřek bude také fajn. Jestli bude teplo nejméně jako dnes, prožiju zítřejší den na zahradě. Už jsem si donesla pod přístřešek z práce dvojplotýnku a budu vařit v polních podmínkách. Lečo se slovenskou klobásou. Jen ať neprší … mám v plánu dorazit tu kupu dřeva. Nejméně stejná kupa dřeva vyroste před domem i příští týden, jenže to budou parkety a ty se nemusí řezat. A ty už zmoknout nenechám!
Koupila jsem si dnes po mnoha měsících Reflex. Tak vám povím, jak jsem si početla. Nejsem striktní a dám mu šanci. Nedokážu být dlouho naštvaná a trucovat. zuzi

 Posted by at 20.54

  6 Responses to “To je hučák!”

  1. Může být hezky, jen trochu jakoby zataženo, sopečným popílkem z Islandu..

  2. Já jsem se taky rozhodla dát Reflexu ještě šanci. A taky jsem trucovala.

  3. Ahoj Bos,právě jsem vstala a nad námi se nachází patrně popílková díra, hurrá! :)))

  4. Ahoj Marto,děkuji za koment, na první prohlédnutí to zatím není špatné :)))

  5. [1] občas pomáhá méně se dívat na televizi :))
    http://www.treking.cz…-snimky.htm

  6. TSHezký odkaz. Z TV to nemám, jen jsem si typla, že se nahrnout něco může, když tolik letišť kolem je uzavřeno dle netových info. Nicméně je pravda, že detailně to až tolik nesleduji.

 Leave a Reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

(required)

(required)

css.php
Tvorba webových stránek: Webklient