Dub 142010
 

Umbrtka a Hurra Torpedo a pro vyrovnání Smashing Pumpkins

Žiju podivnej život. Dobře je mi v práci, neboť doma jest někde rozkopáno a prázdno, jinde zase přehuštěno, a hlavně zima, protože se nedá topit, mnohé je rozbouráno a odstřihnuto od zdroje. Rozhodla jsem se s panem mistrem, co to má zde na starosti,udělat rázný proces i s vedlejší místností, a tak počítám hned tak nebude hotovo. Bude to takřka finanční sebevražda, ale nějak bylo a nějak bude a za zhodnocený baráček si mohu říci, až ho budu prodávat, o milionek více.  Mám štěstí na řemeslníky, říkám, ale jak podotýká přítel na skype:  počkej, až se bude platit. Já jsem ale v klidu a divím se sama sobě. 

Moc toho nenaspím a ráno vstávám kolem páté hodiny, abych se stihla upravit, než přijdou pánové do práce. Dnes ráno jsem otevřela dveře a ono zamlženo. Dívám se přes dvě kupy do zahrady a u ptačího napajedla sedí černobílá kočka a přes ty dvě kupy zase zírá na mne. Naše pohledy se vpíjí a já odcházím pro aparát, bych ten okamžik zachytila, jenže kočka mezitím zmizela, tak alespoň snímek dvou kup. To pořezané dřevo musíme přes víkend odklidit, ale to je maličkost v porovnání s výkony, které tady předvádějí pánové. Jsou pilní. Dnes po příchodu z práce přibyla nová kupa, třetí. Pánové kromě jiného vyhotovili i drenážní výkop  podél celé místnosti a  do něho usadili dvě žluté hadice.

Připomeňme si Umbrtku a jejich Šedesátiny (klip mizí a stěhuje se) a u bloggera kolegy Veselého jsem se dočetla o kapele Hurra Torpedo. Měla bych pro ně jeden zánovní sporát a nefunkční ledničku. S touto kapelou se setkávám poprvé a jsem nadšena. Něco takového mi na volném trhu chybělo, aniž bych o tom tušila. V červnu budou v Praze. 

Kdy: 10.6.2010
Kde: Palác Akropolis (Kubelíkova 1548/27, Praha 3)

Do ČR Hurra Torpedo poprvé přijedou v rámci projektu Covers 10. června. Na svých koncertech hrají na kuchyňské spotřebiče, a tak jsou koncerty zajímavé hlavně vizuálně. Hurá! A ještě ranní fotku. zuzi a 1979 Smashing Pumpkins (evokující Chinaski a jejich Ročník 70 …)

14

 

 

 

 Posted by at 21.07

  23 Responses to “Kultovní záležitosti”

 1. Vyděržáj pioňér 😉

 2. Co jiného zbývá :)))!

 3. Zuzi,držím palce! Chodit do práce a monitorovat řemeslníky je na jednu osobu nad síly. První dělám já, druhé vykonává Tománek.
  MSF a BONALI

 4. Nějakej "Tománek" by se mi šiknul!

 5. No teda, pěkná hromada bordelu. To se kotel poměje:-))

 6. Dobře, žes to vzala z gruntu, polovičaté repasy nemají cenu. Taky ti to trochu pomůže/donutí zlikvidovat ty nánosový věci a ve finále se ti uleví. Nakonec nehybné peníze na účtu jen devalvují 😉

 7. Hezky řečeno, u Honzy se ta selekce povedla. Ještě já. Těším se, bude se mi "líp dejchat".

 8. Určitě bude! A pak si za odměnu budeš moci koupit pár nových svěžích kvalitních kousků ;-)Já už jsem v této fázi, heč :-))

 9. nemůžu si pomoci, ale ta kompozice vůbec není nefotogenická 🙂

 10. [8]100 x jo! 🙂 a mám štěstí na pana mistra, bez něho bych to nezvládla…

 11. Ahoj Tosku :), když myslíš… :))))))

 12. Link na Pumpkins nefunguje?

 13. Hlásím opraveno … dík že jdeš tak do hloubky! 🙂

 14. hlavně aby lednička ani sporák nebyly rozladěné!

 15. TSTo spíš bude Zuzi, až pojede do finiše 🙂

 16. [15] nějaký zájezd do Finska?

 17. :-)) Po zaplacení akce spíš pojede jinam.. neboli nikam.

 18. Bos a TS,Rozladěna ne, ale spíš rozhozena … jako když má nádražák turnusy… dnes přijel syn a nastal problém jak spolu žít na metru čtverečným :), spím během týdne na třetím místě a mám spánkový deficit, možná na mě i něco leze a pořád prší a je mi zima. Nestěžuju si, ale nedá mi to se "nepochlubit" …

 19. A můžeš se sprchovat v práci? 😉

 20. Bos, koupelna i záchod doma OK, zatím řešíme pouze dvě místnosti v průčelí domu, spolu propojeny.

 21. Neska jsem via FB objevil Hurra Torpedo a uchvatili me natolik, ze jsem si je prdl do profilu!!!! Asi na ne pujdu :-)))

 22. Taky jsem uchvácena jak dlouho ne, fascinující detaily … šla bych ráda také :).

 23. [21] svět je malej, Roji, zuzi má pod palcem i xichtoknihu 🙂

 Leave a Reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

(required)

(required)

css.php
Tvorba webových stránek: Webklient