Bře 302010
 

a první stříhání

Vzala jsem za to. Dnes jsem se rozhodla rázně, navzdory předpokladu, že svátky velikonoční prožiju v poklidu, – díky strategické návštěvě kamaráda – jednat. Právě jsem přišla od popelnice, kde jsem maskovala starou remosku a různé kuchyňské pozůstatky doby socialistické ostříhanými šlahouny levandule. To když přijde dopoledne babička na pravidelnou kontrolu, aby mi to zase někam neschovala" … Ano, dnešním dnem jsem zahájila akci Kulový blesk". Bude se to týkat nové kuchyně, vyklizení půdy, vyklizení kůlny, též důkladného úklidu kotelny a to by snad stačilo. Ještě před pár dny jsem trpěla silnou malomyslností, ale dneškem jsem pookřála. Z kuchyně totiž konečně zmizel vzácný relikt doby ledové – stará nefunkční lednice, která deset let jen maskovala díru v lince. Jo, a mám taky nového spojence. Kdo by to řek, že náhodný telefonát se starým kamarádem, bývalým trampem Rikim (ano, právě s ním mám ten společný zážitek z Roháčů – setkání s živým medvědem) a jeho zmínka o vyklízení půdy pro bývalou manželku, mě tak inspiruje. Safra, sám to říkal, jak se takový akce samotnýmu dělají špatně, a že to chce jen odvahu a na dvoře kontejner. Tam jsme si  plácli! Budem vyklízet spolu!
Ke zveřejnění fotoseriálu prvního stříhání Emmy jsem se inspirovala u Báry.
Kamarádka Saša stříhala před 14 dny u nás doma a jsem pyšná, že se to přes velké obavy zúčastněných obešlo bez protestů.

str1

Základem je namočit vlásky

str2

str3

str4

… a je to!

 

 Posted by at 20.52

  5 Responses to “Chlapci z Rikatáda.”

  1. Všude se stříhá. Asi se nechám taky nafotit při stříhání. A to budete fšichni koukat!

  2. Sejra, věřím ti 😛u tebe na blogu jde do tuhýho! A mizí fšechna 🙂 tabu. Taky mám něco na jaro v záloze, i když… na to tvoje "čokoládový bejby" fakt nemám!

  3. Pchá, a to ještě nevíš, že se nebude stříhat jenom hlava!

  4. Sejra,nestraš ;P

  5. Sejra, je pravda, že na nafocování čooládových fotek by bylo lepší, abys byl celý hladký kvůli výslednému efektu. Co zkusit velikonočního čokozajíčka? :-))

 Leave a Reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

(required)

(required)

css.php
Tvorba webových stránek: Webklient