Bře 282010
 

Na Rychmburku v Panské zahradě je jako každoročně před velikonoci výstava. Spousta zajíců, kuřátek, jarních kytiček a hlavně vajec! Den se vydařil a cestou zpět dokonce zmizelo to pošmourno a na pěknou chvíli zasvítilo slunce. Fotila jsem jen tutovky ale nejvíc cestu podél přítoku ze vsi pod hradem a přilehlými hradbami a hospodářskými budovami. Už se to totiž rozpadá, a tak tyhle snímky možná budou mít brzy charakter snímků dokumentárních. Stromy ještě nejsou olistěné, a tak se naskýtají nové pohledy na tyhle skoro ruiny. Nebudu fotky komentovat, uvedenou  vycházku a místa jsem zde popisovala mnohokrát.

Ke_Skutci1

Ke_Skutci2

Nic zvláštního … jen právě zasvítilo slunce

Rychmburk_1

Rychmburk_3

Rychmburk_5

Rychmburk_2

Rychmburk_4

Vážení, ještě se mrkněte sem – doplnila jsem text o ruměnicích pospolných fotkami Ruměnic Veroniky Richterové. Mělo by to fungovat na přejetí myší – snad to také funguje a větší obrázek se vám objeví. Mně to však jaksi nefunguje. Netuším proč! zuzi … po přejetí to sice nefunguje, ale když si otevřete pravou myší nabídku a dáte zobrazit – skutečně se zobrazí!

 Posted by at 21.29

  2 Responses to “Procházka jarní krajinou a velikonoční výstava”

  1. Já děkuji za virtuální vycházku. Mám ráda tvoje fotky, zuzi

  2. Ahoj Wlčice, děkuji. Mám fakt radost. :).

 Leave a Reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

(required)

(required)

css.php
Tvorba webových stránek: Webklient