Bře 152010
 

/bakchanálie/

Poslední den před odjezdem byl rušný. Dopoledne na vesnickém úřadu zjišťujeme jak na tom budeme" s případným prodejem neobývané nemovitosti a kde vlastně se nachází hrob předků po meči, abychom se postaraly, a poté pak opět oděvní bakchanálie v nedalekém sekáči a domů, kde nás očekalo 5 samostatných vítaných návštěv. Odpoledne začalo pro mne masivní stimulací nervů. Mladej má malej průšvih, který mě stál spoustu telefonátů k ničemu a ještě nějakej ten tisíc bude stát později.
Přítomná maminka mne uklidňuje slovy, že to s námi neměla také nikdy lehké, což jen přililo oleje do ohně, protože já si na svém mládí docela zakládám a dcera pronesla Mami, dokud je co jíst a můžeš si za den koupit čtvere kalhoty, je to pořád dobrý! Ba! Zastyděla jsem se, poněvadž je to pravda. Čtvere kalhoty – s nichž jedny ostře signální červené a navíc klasické hnědé manšestrové sako a růžovou tuniku, kdo z vás si to může dovolit??? A tak jsem pokorně stáhla ocas mezi nohy, přestala se tvářit tragicky a raději se věnovala svým červeným kalhotám s neznatelným bílým proužkem a šesticentimetrovými záložkami. Myslím, že v tomhle modelu v davu nezapadnu!

 

 

 Posted by at 19.37

  10 Responses to “Dokud je co jíst &”

 1. Čtvere kalhoty denně? A sukeň žádnou?! To je nějaký podezřeloidní, kua. 😉

 2. Na průšvih, i malej, i když ho má mladej, pomáhá trochu (i když asi jen přechodně) nákup něčeho hezkého či voňavého – to je osvědčená pravda. Dlouhodobě Ti přeju kliku ve všem a radost z modýlků, zdravím, Míša

 3. Přijdu sem večer… děkuji pěkně za komenty i ty v předešlém textu.

 4. Teo,je to jednoduchý. V centrále se třídily hromadně kalhoty, nic jiného za tím nehledej :))).

 5. Míšo, díky, výhledově prý budeme všichni šťastní, tak se těším :)))

 6. Prosím pěkně, já mámdotaz, jak vypadá tunika?

 7. Mod :)))) ty mě zkoušíš??Tunika je halenka nejméně pod zadek i delší, ke spodnímu okraji více rozšířená. Není to přiléhové tričko ani košile. Střihově je prostřižená pod prsy, ale není to pravidlem.

 8. Ne, nezkouším:-)Já jen nadměrně četla Quo Vadis :-))
  Tunika – spodní oděv; oděv volného rovného střihu.
  Tak mě zajímalo cos to vlastně koupila, takže podle Tvého popisu to nebude tunika:-)

 9. safra… žiješ v Praze a ptáš se venkovanky co je tunika … takhle se snad může ptát jen chlap a Mod :)… já ti prosím svoji tuniku vyfotím, zatím nastuduj a prohlédni obrázky zde:
  http://slecna.info…e-nosi-tunika/

 10. Pche, pcheto nejsou žádné tuniky, ale normální topy různých hdélek a střihů:-))
  Vyfoť těšym:-)!

 Leave a Reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

(required)

(required)

css.php
Tvorba webových stránek: Webklient