Bře 062010
 

Zuzi doporučuje návštěvu Národního muzeua,

kde se zítra, 7.3. ,  v zasedacím sále historické budovy Národního muzea koná v 10.00 hodin  přednáška – beseda o mineralogické výpravě do rakouských Alp za granáty s ukázkou šutrů.
Besedu doporučuji proto, že přednášejícím bude pan Zdeněk Běhal, kterého čtenáři tohoto blogu znají jako strýce z Kolína.

granaty

fotografie alpských granátů v potůčku s pitnou vodou vytékajícího z ledovce – foto bz

 

 

 Posted by at 18.57

  2 Responses to “Něco pro Pražáky na zítra”

  1. NonoNono, teta,
    tedy – žádná velká přednáška nebo beseda. Jen součást besedy, kterou Mineralogická sekce Společnosti NM pořádá každou první neděli v měsíci, kromě prázdnin. No a zítra tam MIMO JINÉ promluvíme s kamarádem Honzou o našem výletě do Alp za drahokamovými granáty, ukážem vzorky a fotky.
    Zájemci o šutry budou jistě vždy na těchto besedách vítáni. Vstup se tam neplatí. Doporučuju však koupit si vstupenku a tu budovu si pořádně prohlídnout, než tam nastoupí rekonstrukční čety. Je to neuvěřitelně zajímavá budova. bz

  2. Ahoj strécu,děkuji za upřesnění. Dobrá dobrá, nač ta skromnost – kdo z nás promluvil v historické budově Národního muzea? Omlouvám se za ty nepřesnosti, ale bližší podrobnosti mi známy nebyly. Tak ať se vám vyprávění vyvede!

 Leave a Reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

(required)

(required)

css.php
Tvorba webových stránek: Webklient