Úno 142010
 

Bad Companybad_companyNení tajemstvím, že mám ráda hudbu, ale svým způsobem. Nepřehlcuji se jí. Necítím potřebu ji mít jako kulisu a k něčemu jí konzumovat. Vlastně mi to spojení vadí – kromě spojení s tancem, k čemuž občas dochází též, i když stále méně a nejspíše tak doma bujaře o samotě – .  Když něco dělám, hudba mi brání v soustředění a tak ji vypouštím a nevnímám, no a k čemu pak je??? Když poslouchám hudbu, tak jen poslouchám hudbu. Potřebuji k tomu samotu a soustředění, neboť ji poslouchám zřejmě proto, abych se povznesla nebo si udělala díky jí hezkou chvilku a odpoutala se od toho všedního co mne obklopuje.
Moc hudbu ale nevyhledávám a tak mám štěstí, že se synem máme hodně podobný vkus. Vytříbený. Troufám si tvrdit, že žádné sračky by u nás neuspěly. Jistě, včerejší LuŠtěLa, by někdo podotknul, ale jisté výstřelky člověka v tu pravou chvíli nakopnou a rozesmějí. Proto se jim také výstřelky říká, že, to slovo má svůj hluboký význam, i když míří do oblak jak rachejtle …
Syn tráví s hudbou většinu svého času. Objevuje na netu nové nebo vlastně staronové kousky a občas mi něco nabídne. Včera exhiboval ve vedlejší vesnici DJ Pixie a on se tam nakonec na něho vypravil – ještě nevím v jakém se vrátil stavu, spí.  V té souvislosti mně před odchodem přehrál znovu úryvek z jednoho jeho setu, zvaného Headshot, vlastně konec, co se mi už dříve hodně líbil. Ráno jsem si řekla, proč si přehrávat Pixího, když bych si mohla najít tracklist a zdroj, a tak tady je: Bad Company – The Nine Rcola – Nuttin a go so. 1998, jak tam píšou:

Bad Company original a remix co použil Pixie

a odkazy na Pixího, Headshot : x

Bad Company: x a   /obr.

 

 Posted by at 11.27

  8 Responses to “Hudba!”

  1. Na podobné věci jako je originál jsme tancovávali, v Anglii 😉

  2. jojo, Bos, zkusila jsem, vlní se při tom pěkně …

  3. Zemřel Dick Francis, dnes:-(

  4. Mod, dík za zprávu, jako ke koňskému detektivovi máš k němu myslím pozitivní vztah …

  5. zuzibyla doma, kdy jsem četla jen detektivky, ty Francisovy se mi hodně líbily, dřív než koně, i když nebyl to můj nejoblíbenější detektivní autor, rozhodně to byla velká postava tohoto žánru.

  6. Mod, asi jsou dobré, protože jsou hodně vyhledávány, ale já nečetla ani jednu, ani jsem nezkusila, tohle prostředí je mi vzdálené.

  7. No, bude ho skoda, Francise 🙁 Jeho knizky miluju uz odedavna – nasi kupovali vsechno, co vyslo, takze jsem byla zasobena 🙂 Tenkrat jsem s konema jeste nemela nic spolecnyho, pokud nepocitam to, ze jsem mamu furt ukecavala, at me pusti do staji v Repich, ze tam budu pomahat a pak me nechat zajezdit si 🙂 No nepustila me, ze jo 😀

  8. Je vás hodně co ho máte rádi, naštěstí těch detektivek je také dost, dožil se požehnaného věku a v literárních kuloárech se neslo, že pozdní díla jeho jméno jen krášlilo, ale dobrou značku je třeba využít, no ne? :).

 Leave a Reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

(required)

(required)

css.php
Tvorba webových stránek: Webklient