Led 032010
 

Dobré poledne, milí čtenáři, přátelé… pěkně jsem si téměř 14 dní lebedila doma a ulevovala si od nejisté reality tam venku za okny domu a až poslední dva dny jsem se snažila dohnat deficit pohybu na čerstvém vzduchu a tu máš čerte – peklem se ti odmění! … Už v noci mně nějak vázlo v krku, když jsem naprázdno polykala a ráno se moje obavy naplnily. Chytila jsem kdesi na svých cestách nedobrý bacil!  Dnes se ještě držím, ale co zítra, kdopak ví?, jak praví klasik??! Nechce se mi marodit právě zkraje roku, kdy by měl člověk naopak zabrat a ukázat, že je připraven na všechno! Víte, nedala jsem si nějaká velká předsevzetí, ale řekla jsem si, že by bylo dobrý si nestěžovat, víc se smát a netrápit se věcmi, nad kterými nemám vládu a je mi než trpělivě či méně trpělivě čekat a přitom nečekat na žádný zázraky a chytat se kdejaký chiméry … Žít s tím co a koho mám a co a kdo má mne…

Včera jsem četla rozhovor bezvěrce s věřícím a dověděla se, že zanedbání příležitosti k dobrému je také vážným hříchem… promiňte, budu ten výrok trochu bagatelizovat, ale prosím vás o trochu vašeho času a myšlenek. Víte, já věřím na dobrý účinek hlazení. Nemusí to být právě hlazení fyzické, i když právě to je tak příjemné … (safra, kdy mě někdo naposled pohladil … víte, že ani nevím? a já sama … kdy jsem někoho pohladila … smutné zjištění že nepamatuji též…), mluvím také o hlazení mentálním …
Co kdybychom podnikli takový malý pokus … Prosím, v 18.00 hodin si na mne vzpomeňte a v myšlenkách mne prosím chvilku hlaďte tam takhle dole u krku, kde mám ten nepříjemný knedlík … třeba to ten knedlík pochopí a tiše se do rána vytratí.
Děkuji
Pro větší představu fotku strejdy ze včerejška, kde zachytil okamžik, kdy jsem trochu vyděsila duchovní sochu

uleknute _duchovno

 

Zázrak nanebevstoupení – Vojtěch Adamec  

 

 Posted by at 11.41

  10 Responses to “Pokus o neobvyklý pokus”

 1. 🙂To zas není tak neobvyklý pokus, to je normální mimosmyslové vnímání a přenášení energií:-)

 2. Zuzi,do osmnácti hodin krk alespoň dvakrát zabal do Priessnitzova zábalu, potom k němu vlídně pohovoř, nohy ponoř do teplé vody a pak se pokusíme z tebe neduh vytáhnout. V mobilu mám natažený budík.
  MSF

 3. DodatekNejlepší voda na zábal by měla být pramenitá živá voda, pokud nemáš studánku nebo pramen, naber sněhu do misky.
  MSF

 4. Šmarjá, lidi děkuju, jen aby se to spíš nerozběsnilo lví silou, no Janovo, sněhu na prieznic dost, mohla bych v něm válet sudy, no dobrá, zabalím ho a pohovořím s ním vlídně , se zábalem i s krkem, kua :)))… díky!!

 5. Už si natahuju budík.

  Česnek, med a cibuli!

  Čet jsem "Nechce se mi *narodit* právě zkraje roku"!

 6. Díky Henry a ostatní, ráno se uvidí, však nevidím to růžově, mám nějakou zimnici…

 7. Ahoj Zuzi,vsechno nejlepsi do noveho roku a s bacilama se tento rok fakt nekamarad;-) nezaslouzi si to!

  mej se|! lex

 8. Ahoj Lexulko, dík za návštěvu! Tobě také všechno nej! papa zuzi

 9. Zpráva o pokusu: knedlík zmizel, celou noc jsem se potila, ale bez nepříjemného pocitu horečky, asi tak jako v sauně. Ještě nevolám hurá, ale i tohle je neuvěřitelné. Děkuju pracovnímu týmu :))).

 10. Díky Vám!Je čtvrtek a jsem zdravá jako ryba. Nevěřila jsem tomu, vždyť ještě nikdy jsem z toho knedlíku tak snadno nevyklouzla. Pokus se zdařil, kdo by to řek´!!!! Děkuji!

 Leave a Reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

(required)

(required)

css.php
Tvorba webových stránek: Webklient