Pro 202009
 

Jistě vám dnes nesdělím nic převratného, když podotknu,že "tento způsob zimy se mi jeví poněkud nešťastným… . Já vím, že to musí být! Příroda chce svoje. Ale čím jsem starší, tím hůře snáším ty mrazy, sníh, břečku a jiné doprovodné jevy měsíců na přelomu roku. A ani kouzlo vánoc s chemickou vůní čistících prostředků se mnou již nic nedělá … vím o čem mluvím … dnes jsme se se synem vrhli na koupelnu a záchod a nikdy tyto prostory nebyly sanitárnější a bělejší … snad to do vánoc vydrží v tom běloskvoucím stavu …:)))). No, že bych z toho ale měla nějakou velkou radost … nevím o ní, snad jen, že ta společná práce stmeluje kolektiv!
Brrr, to jsou mrazy! Ještě tři dny pracuji a musím si spočítat hodiny, zda nebudu muset požádat o dva dny neplaceného volna. Mezi svátky máme totiž zavřeno. Měli jsme v plánu se synem vyrazit po vánocích do Solné komory za dcerou. Čím dál tím více mě ale cestovní elán opouští. Mám tolik různých drobných restů, že bych nejraději se s nimi ještě před koncem roku poprala, abych je nepřenášela do Nového roku. Je prý dobré začínat s čistým štítem a nemít mokré prádlo na půdě.
Uvidíme… zítřek může všechno změnit. Moji náladu, moje pocity, moje plány. zuzi

V týdnu jsem zaznamenala pěknou grafiku na google, třeba vám ušla …  Pocta J. E. Purkyně

google_purkyne

 

 Posted by at 20.39

  8 Responses to “Mám ráda globální oteplování”

  1. Hezký kořínko-větvičky! 🙂
    Vypadá to trochu jako kachlička do koupelny….

  2. No, clovek si musí časem najit nejakou rovnovahu mezi udrzbou domacnosti i sebe, údržbou vztahů a udržením svých plánů 😉 Každý to má ale individuální. A něco více snese zanedbání, něco méně.

  3. Pet….hnedf mě to nadchlo taky, na takové milé drobnosti jsem stavěná …

  4. Bosorko,to jsou svatá slova, ale já mám pocit, že se v tom plácám stejně jako zamlada, jen už jsem došla k tomu, že to tak dramaticky neprožívám :)…

  5. I to je ůspěch 😉

  6. No, mokrý prádlo na půdě asi nebude žádná tragédie. Podle mýho není nad to, vstupovat do Novýho roku střízlivej!

  7. Bos,u mě určitě :)))

  8. aTeo,hmm, opít se??? to u mě nehrozí ;o)

 Leave a Reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

(required)

(required)

css.php
Tvorba webových stránek: Webklient