Pro 182009
 

Ráno jsem si přivstala a nic neponechala náhodě. Oblékla jsem sukni v káro dekorativní optice v zajímavé asymetrické formě a černou krajkovou halenku s loktovými rukávy imitující tzv. dvojče. Do kabelky vložila rukou popsaný list papíru s poznámkami. Pečlivě jsem se namalovala a tímto aktem jsem zakončila poslední fázi přípravy na konkurz. Do deseti hodin jsem běžně pracovala a pak se odebrala na Úřad. Na schodech mne míjela bývalá zaměstnankyně banky a na sekretariátě čekala na příjem jistá pracovnice městského úřadu. Po ní jsem se dostala na řadu já. Měla jsem na prezentaci 10 minut, ale prý jsem tam pobyla déle. Nevím, byla jsem v takovém rauši, ale zvládala to. Povídala jsem starostovi, tajemníkovi , pracovníkovi na kultuře" a ředitelce chrudimské knihovny o své představě jak bych si vedla jsouc ředitelkou knihovny. Po tomto aktu jsem se cítila jako v horečce. Počkala jsem na kolegyni, která byla na koberečku po mně a zašli jsme na čaj a panáka.
Odpoledne jsem měla jeden obřad a nyní jsem doma. Trochu mě bolí hlava, poněvadž jsem popila něco červeného vína a nejsem zvyklá.
Jsem však v klidu. Prodala" jsem vše, co jsem mohla nabídnout, v tom směru si fandím. Ovšem neznám, v jaké kondici se nacházela ten den moje konkurence. A jak byla vůči mně naladěna komise ….

Přijdu si trochu jako naši hráči ve finále Davis Cupu. Hrála jsem, jak nejlépe jsem v tu chvíli mohla a bez ohledu na výsledek se cítím jako dobrý hráč. Vydala jsem se ze všeho. Moji situaci vystihuje Havlův citát z Dálkového výslechu o naději, nedávno medializovaný v souvislosti se smrtí německého gólmana:
"Naděje není to přesvědčení, že něco dobře dopadne, ale jistota, že má něco smysl – bez ohledu na to, jak to dopadne."
Jak konkurz dopadl dosud nevím. zuzi

 Posted by at 17.33

  14 Responses to “Perný den”

 1. Mám kámoše, pro nějž jsou konkurzy a výběrová řízení koníčkem. Téměř vždy je vyhraje, ale nikdy na to místo nenastoupí. Nemá důvod. Ale baví ho to. Protože si tak počíná v Prase, ještě se o tom veřejně neví. Ale je v tom fakt dobrej. 🙂

 2. aTeo,Hezký koníček! Jít po každým konkursu jak slepice po flusu! Také jsem použila slovo baví. Hned zkraje jsem jim oznámila, že kdybych byla vybrána, byla bych nesmírně poctěna, a že mne moc baví dělat imidž knihovny! Snad to zohlední :)))

 3. drzim palce zuzi a co kdyz to vyhrajes? beres to? :))))

 4. Spoon,jejda, proto jsem do toho šla, není to můj koníček jako sbírání skalpů teova kamaráda :))

 5. Imidž knihovny? Budeš trejdovat bestselery, preferovat marketink, koučovat si píár, na brífinku monitorovat excelenci brandu?

 6. Ale Rowdyv knihovnách se půjčují knihy,přece 🙂

  zuzi držím palce:-))

 7. na krausovi je zrovna eliška kaplická.
  z presentace se osypávám, tak ať to nějak dopadne.

 8. Taky držím a je fajn, že máš dobré pocity z výkonu. I to je výhra.. Můžeš jít v klidu spát:-)

 9. … držím palec 🙂

 10. Rowdy,člověče, nehledě na to, že tak polovinu z toho nechápu 🙁 – kdybych tohle vychrlila na tu slovutnou komis, byla by z toho paf a hned by mě jmenovala :)))

 11. Mod, dík … nejistota trvá 🙂

 12. Dík Brtníku, hned jsem si myslela, že se něco děje… mám tu na text o ní 70 návštěv … jo, ať už to nějak dopadne. V každém případě to bude změna a změnu vítám.

 13. Bos, přesně, spala jsem po dlouhé době v jednom kuse …

 14. Gombo dík …

 Leave a Reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

(required)

(required)

css.php
Tvorba webových stránek: Webklient