Lis 162009
 

Přestože jsem dnes dlela v práci, měla jsem sváteční pocit, snad proto, že zítra do té práce nemusím. Již dnes jsem začala s hrabáním zahrady a spálila jednu velkou kupu suchého listí. Při tom pálení jsem pohrabala celou zahradu a nadělala takových kup víc. Musím je zítra přemístit na spáleniště a žehem zlikvidovat. Čudí to ale příšerně, a tak s tím budu muset počkat , až vedle, v muzejní venkovní expozici, skončí provoz, aby si na mě nestěžovali, že jim dusím návštěvníky! Je to tam ponovu a lidé, jak jsem vypozorovala, si ve svátek rádi dělají hezkou chvilku a dost se na ty šutry a tlučku s jejím manželem chodí dívat… 

Mimochodem … objevila jsem ve staré kabelce zastrčený pomuchlaný papír nadepsaný Slovník vybraných frekventovaných slov. Bylo to úžasné, myslím, že vám to celé zprostředkuji. A tak malou ukázku:

Al bum              náraz na hliníkovou desku …

A teismus         odpor k pití čaje

Bal kon            příkaz židovi k evakuaci

avita minoza     zbavení života pomocí min

damo kles        stručné oznámení, že soulož nebude

mana žer         Mojžíšův pokyn na poušti

Pokud nebudou intelektuálové nic namítat, zítra pro vás opíšu celou abecedu … zuzi  

Dodatek: dostala jsem od jistého intelektuála s uměleckými sklony pár rad jak si zítra zpestřit hrabání listí…. 

"Tak jo. Předpokládám, že bys měla zvolit konceptuální přístup k tomu hrabání. A vnímat to jako performens. Happening už je trochu zatuchlý. Nebo jako fyzické umění – hrabat to nahá a výt při tom. Jo. To by mohlo být ono."

(Ještě jsem se nerozhodla, jak s těmito doporučeními naložím, ale vzhledem k podzimnímu klimatu se zcela jistě donaha svlékat nehodlám:))

 

 

 

 Posted by at 21.45

  4 Responses to “Pracovně”

  1. :))Vtipne :)!!!

  2. .. Cheo, doplním další ..

  3. Al bum mě dostalo 😀 a k tomu listí – no to jsou teda doporučení 😀

  4. Ahoj ještěrko, album dobrý!!!

 Leave a Reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

(required)

(required)

css.php
Tvorba webových stránek: Webklient