Lis 142009
 

STOP rasové diskriminaci

Z výletu
Byli jste také na výletě??? Dnes mohl sedět doma jen opravdový pecivál, jak bylo nádherně … užili jsme si to a mám mnoho krásných fotek podzimního lesa. Jen bych je ráda upravila na jiné obrazovce, než je ta moje přesvětlená … nabízím proto jen jeden pohled na zákoutí zámeckého parku ve Slatiňanech. Jedna fotka neupravená, druhá upravená a jsem sama zvědava, jak vyjdou … !

slat_b1

slat_b2

Ráno jsem byla nakoupit a objevila tam tohle pečivo nazvané kdovíproč starofrancouzské. Hned mě napadlo udělat z nich toto seskupení – pod názvem: Tři sestry – STOP rasové diskriminaci!

 

tri_sestry

 

 Posted by at 17.56

  30 Responses to “Tři sestry”

 1. Haha, dobra asociace s tim pecivem:-)
  Vylet take byl, min slunce nasim smerem, zato hluboky vlhky mechovolisejnikovy les, cisty vzduch, klid a zadna mestska inverze.

 2. Slunce!Ahoj Bos, to pečivo je fakt inspirující… kdoví jaké má pocity senzitivní chlap když to starofrancouzské pečivo snídá …
  Dnes byl les plný běžců a cyklistů, chodců však mininálně. Zítra vyrážíme znovu, na Vysočinu. Takový klasický výlet se vším všudy vyžene všechny chmůry a přidá nejméně rok života navíc :)))

 3. myslel jsem že aspoň povrchně o grafice na pc něco vím, ale neumím poznat která je původní a která upravená. rozdíl: kontrast? gamma?

 4. Pro moje oko dokonalá podzimní fotka!

  ..a to 3D jedlé logo Tří sester :-)) super nápad!!

 5. Hele,to pečivo vlastne castecne vyvažuje faličnost rohlikovych tvarů, ne?

 6. Lední brtníku,ta vrchní je automaticky upravená na jedno kliknutí programem, je veselejší, barevnější u mne. Neltze s ní dělat nic jiného, protože je to nanic. Všude jinde to vypadá jinak – celkově všechno barevný do tmava. Spodní je jen zmenšená a komprimovaná a u mne na minitoru je bezbarvá, nevýrazná, taková nějaká … vybledlá.

 7. Wlčice,děkuju, byla to poslední fotka co jsem vykřesala z vybitých baterií, je zvláštní, taková snová, snad nedostala co by měla, myslím…

 8. Bos,úžasný postřeh!!!!! – konečně genderová vyváženost … kdoví kdo to vzal v pekárnách do ruky!!!

 9. Vrbu miluju :)),krasna fotka.
  S tim pecivem jste me rozesmali :)))!!

 10. Cheo,člověče, ono to vypadalo krásně i ve skutečnosti… kdyby mi tam nevyplivl foťák, mohla jsem vybírat!
  Jo, díky Bosorce to pečivo získalo ještě jiný rozměr … jíme ty gumový rohlíky aniž si uvědomujeme, že je to falický symbol, a jíst rohlíky je vlastně sexy! Upadáme do stereotypů …

 11. to budou rozpíčky… už se o nich mluvilo i v Cimrmanově hře… ty rohlíky přikládám zde:
  http://www.funnychill.com…ife.jpg

 12. Rozpíčky! Jako bych to již někdy slyšela, ale viděla jsem je dnes ráno poprvé, myslím, že rozpíčky tam ale napsáno nebylo. Je to velmi frivolní … jak by se pak měly nazývat rohlíky?!

 13. Rozpíčky! Jako bych to již někdy slyšela, ale viděla jsem je dnes ráno poprvé, myslím, že rozpíčky tam ale napsáno nebylo. Je to velmi frivolní … jak by se pak měly nazývat rohlíky?!

 14. Tak mi to, TS, nedalo a podívala jsem se těm rozpíčkám na zoubek. Rozpíčky Káji Maříka je úplně něco jiného! Je to sladké pěčivo plněné povidly, toto je bez náplně.

 15. [6] ta vrchní mi přide barevně přesaturovaná (přesycená), ale fak jde jen o můj dojem. ostatně léta jsem čumněl na barevný obraz s poloodešlou crt 21", teprve po její výměně se barvy ukázaly jiné než se zdály býti.

 16. rozpíčky podle slova rozpékati..
  já bych si dal i nerozpečenou.

 17. Lední Brtníku, musím na to kouknout jinde, teď zmenšuji bez jiných úprav fotky z lesa, tak na to pak jukni, jak to vyjde, joo? dik

 18. TS, i ty rozkošníku!

 19. tri sestry nemaj chybu!

 20. Já byla na výletě, ušla jsem asi 10 kilometrů včera a cca 3 dneska a párkrát jsem si na Tebe zuzi vzpomněla:-)
  3 sestry supr:-))

 21. spoon, dík …

 22. Mod, tak to je supr, já ušla celkem cca 25-30 km a jak jsem říkala, nějak mě už z toho bolí stehna… jsem ráda, že sis na mě vzpomněla a myslím právě v souvislosti s tou chůzí … :))), že mi o tom povíš :)…

 23. Tak to pečivo je první věc z potravin, kterés už nafotila, co mi připadá jedlé! 🙂

 24. hehe … jestli ti to doma musej richtovat všechno na talíři do kosočtverce, abys to vůbec pozřel, tak ta představa mě velmi rozradostnila :)))

 25. super nápad, ty Tři sestry 🙂 fotka pěkná, ale rozhodně ti nedoporučuju upravovat "jedním kliknutím" 😉 chce to si pohrát 🙂

 26. Ještěrko, to jen z nouze, na tomhle neseřiditelným monitoru nejde si s něčím hrát, protože jinde je pak všechno úplně jinak …

 27. blíží se Vánoce… měla by sis přát novej monitor 🙂

 28. haha … to bych si ho musela koupit leda já sama …. ale mám nahoře na půdě ještě tu starou dobrou bednu s tím tlustým zadkem, co ukazovala věrně :)))

 29. 3 ségry sou libový

 30. Dík loupáku!

 Leave a Reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

(required)

(required)

css.php
Tvorba webových stránek: Webklient