Lis 012009
 

Do Luže a zpětVšechna předsevzetí šla stranou … poslední týdny spím tak špatně, že někdy ten deficit srovnat musím a tak jsem v neděli vstala pozdě a tím pádem už mi zbýval čas tak akorát na nedělní kafíčko s mlékem a vyprání několika kousků prádla v ruce a výrobu nefalšovaných bramboráků (prý se i ty dají koupit zmrazené??) a šesti šišek štrůdlu s jablky. Protože hned po poledni jsme měly sraz s Miladou a Spajkym u hřbitova, nestihla jsem ani uklidit chaos v kuchyni. Ale na místě srazu jsem byla včas a ještě stačila zpozorovat ve starém pařezu jak tam po sobě lezli na tom zubatým sluníčku ploštice. A také se tam skvěl krásný trs skoro pomerančové" třepenitky svazčité. Přesně jako zde

Fotoaparát jsem dnes nechala doma, protože jsme naplánovaly ostrý sportovní výkon. Spěchaly jsme obě pak zase domů. Takže do Luže a zpět v pekelném tempu, ale cukrárnu jsme si beztak užily. Tentokrát jsme si daly kávu se šlehačkou a zmrzlinový pohár. Bylo opravdu krásně, to slunce vydrželo až do konce a v cukrárně hrály REM Shiny Happy People a pak ještě Whitney Houston a I Want To Dance With Somebody  … ale člověk se opravdu zahřál jen ostrou chůzí. Nevzala jsem si čepici ani rukavice … zdálo se mi za oknem hezky … a teď …už …  jdu spát… dobrou noc.

 Posted by at 20.28

  20 Responses to “Nedělní výlet”

 1. Proboha a kdo snědl všechen ten štrůdl?

 2. Ahoj Mod, dvě šišky Honza než jsme se vrátily a zbytek jsem zamrazila. Pozítří přijedou "mladí", tak se to hodí …

 3. My byli s Vaškem včera i dnes na poli s koňma, a jsem z toho utahaná,jak kdybych šla bez štrůdlu do Ostravy a zpět:-)

 4. Mod, vy ořete???

 5. Proč bylo všude krásně, jenom v západních a jižních čechách hnusně? Chtěl jsem dětem ukázat Temelín a viděli akorát tak mlhu:-)

 6. Sejra,tvůj upřímný údiv mě srdečně rozesmál! Až pojedete do Opatovic nebo Semtína, rozhodně dej vědět, dáme si sraz hned pod věží!

 7. Sejrebuď vklidu, ve Středním a Severních Čechách bylo v neděli megahnusně:-)

 8. zuzineořeme:-),chodíme s nima na pole běhat.

 9. … Hmm, že by bylo slunečno jen na Východě??? a to se říká, že mráz táhne z Východu. Není to pravda!
  Mod … to bys nebyla ty, abys neměla zase něco extra :). Připomněla mi to, že zítra se mám setkat s opravdickým oráčem :))).

 10. zuzico je extra na běhání s koňmi po poli? Já myslím, že něco extra by bylo, to nedělat:-))
  Kde bylo slunečno netuším, já mám ze včerejšího poledne z Východu zprávu, že je hnusně:-)

 11. Hlásím megahnusně z Prahy a Kladenska. (ale já stejně sbírala celý víkend ořechy) 🙂

 12. Mod, na poli se orá, seje, vláčí … :))
  Jsi dobrá, já neuběhnu nic, mně běh škodí!
  U nás bylo krásně slunečno, ale člověk se musel zahřát rychlou chůzí … krásný den …

 13. Ahoj Pet, já už mám ořechy usušeny a zazimovány na patře u půdy. Je jich 3x víc než obvykle…

 14. Mám upraveno cca 15 zajímavých fotek z Chrasti, ale právě jsem sekla s úklidem a už nic dělat nemíním. Zítřejší den bude napínavý. Jdu zaspat myšlenky na něho. dobrou.

 15. Hlásím:sobotní http://www.slavkovskyles.cz/ a http://kladska.ceskehory.cz/ – teplota až kolem mínus dvou a lezavo, brrr, jinak hezke, skoro opustene misto ten S. les..

 16. No, ted zrovna I Want To Dance With Somebody od Whitney hrajou na City 🙂

 17. Bosorko, člověče, tam jsem ještě nikdy nebyla…

 18. Ti říkám, že se tam moc nechodí, my parkovali v obci, ktere snad naposled přál predminuly režim: http://zpravy.idnes.cz…domaci_lpo

 19. Bosorkona kladské jsme byli několikrát, je to tam parádní. U Slavkovského lesa mě fascinuje jeho hornická minulost, hned bych vyrazil…

 20. Sejra,šli jsme lesem kus podél Dlouhé strouhy, ta je tam taky kvuli hornictví, bylo to jako na Klondajku – pusté, se zbytky horničení, navíc s roztahujícími se Bolševníky.

 Leave a Reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

(required)

(required)

css.php
Tvorba webových stránek: Webklient