Říj 112009
 

Je vylidníno. Víkendové návštěvy odjely, odešly a jsem sama. Nemám ráda tmu a zimu, a tak mně je trochu smutno. Ale né moc. Ještě ve mně totiž doznívá odpolední Velká Pardubická a to slavný vítězství starýho Váni. Je to borec a měla jsem radost, že měl radost, jak dal dnes mladejm na frak! Povzbudilo mě to k dalšímu boji s nepříteli! Tedy s nepřítelem, a tím je jídlo. O víkendu jsem neodolala dobrotám, co jsem navařila a nedržela jsem se dost zpátky. Příští týden to budu muset zvýšeným úsilím napravit a zase nějaké to kilo zase shodit! A dnes si půjdu brzo lehnout. Váhala jsem ještě před chvíli mezi staženým filmem Milenci a knihou Sputnik", ale usoudila jsem, že 110 minut filmu je na mě moc. Včera jsem šla opět spát až po půlnoci a dnech bych to ráda s ohledem na zítřejší povinnosti všedního dne zapíchla kolem deváté. Tak dobrou!

—————podčarou————————–

Mám ráda slovenštinu. Je to pro mne milý a nyní už i trochu exotický jazyk. Nevím proč, ale  některé věty, které bych v češtině jen tak přešla, mi ve slověnštině přijdou veselé a roztomilé … Dnes jsem náhodou narazila na seznamce na muže se zajímavým vztahem k sexu. Je ze Slovenska a uvádí toto:

Vztah k sexu: je to povinnost
Více o mně a sexu: Sex je dobrý vtedy, keď sú na to dvaja

O toto se nemohu s vámi nepodělit 🙂 mně se to zdá vtipné.

 

 

 Posted by at 20.06

  17 Responses to “Docela hezkej den”

 1. Jak povinnost?

 2. Mod, je to asi velmi zodpovědný člověk. Nikdy ho nebolí hlava a vždy je připraven :)uspokojit ženu je prostě povinnost!

 3. Aha, tak z chlapa, který by to považoval za povinnost mám husí kůži, jako ostatně ze všech jiných povinností:-))

 4. :), já nevím jak to myslel, nekomunikuji s ním, je až z Košic, ale pokusila jsem se to tak vyložit, aby to nebylo tak blbý jak to na první pohled vypadá…

 5. Mod.Třeba to ten pán myslí tak, že si frekvenci a způsob nadefinuje v předmanželské smlouvě. A pak je z toho povinnost:-))))

 6. Sejra, to je ale šílený nápad… to by bylo nemohoucích …

 7. zuziNo já nevím, co se v předmanželských smlouvách řeší, třeba tohle?

 8. Sejreno jo,to je pravda:-)) to tak měl i Onasis, tuším, že se zavázal 1x měsíčně, Jackiee se to zdálo málo, ale myslím, bůh zaplať i za takovou jistotu:-))

 9. Sejrauvádíš mě do rozpaků, ty to máš snad právně ošetřeno??? Za svý … moudí 🙂 …přece nemůžeš nikdy dát ruku do ohně, no ni?

 10. "Šukání je pro děcka."
  (Bolek Polívka v Pelíškách;)

 11. [9] Já jo… A nejenom ruku! :p

 12. [10] Člověče, na tenhle citát si fakt nevzpomínám … vypadá to spíš jako z intelektuálský seznamky :))

 13. [11] Dokaž to!

 14. ZuziNic takovýho nemám – já když se ženil, tak jsem měl příjem cca 8 000 (rok 1998), sbírku minerálů, kolo značky favorit a troje slipy. Tak nevím, co bych (ve světle těchto skutečností) řešil jiného v předmanželské smlouvě než sex.
  Tenkrát bych ruku za své moudí do ohně dal. Dneska už bych se bál, že se spálím:-)))

 15. [13] Komu a jak?

 16. jojo, není moudí [14] jako moudí [11]

 17. [15]hmmm, tohle nevyřešíš tím, že to vyklikáš … :))

 Leave a Reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

(required)

(required)

css.php
Tvorba webových stránek: Webklient