Říj 062009
 

Nejsem sportovní typ. Vzpomenu-li na svá školní léta, není se čím chlubit. Do družstva na vybíjenou mne nikdo nechtěl a v hodu krikeťákem jsem byla poslední ze třídy. Sportovní outsider. Považuji za úspěch, že jsem se doma alespoň naučila o zeď stojku. A to je tak všechno! Plavat umím, ale jistě se cítím jen tam, kam dosáhnu nohou dna a hlava mi kouká z vody ven.
Nikdy jsem neholdovala kolektivnímu sportování a pěkně jsem si celý život šušňala doma jógu. Pravda, několik let jsem docházela cvičit do ášramu, ale když jsem poprvé zakusila slast nirvány a neubránila se přitom spánku, bylo načase i toto kolbiště opustit, abych ve svém osobním blaženém zážitku nebránila svým chrápáním ostatním v dosažení této vysněné mety!
Ale, přátelé, s tím mým domácím šušňáním už je konec! Včera jsem po mnoha desetiletích vstoupila na půdu školní tělocvičny s karimatkou a celou hodinu jsem pod odborným vedením neúnavně holdovala rehabilitačnímu cvičení, které protahovalo i posilovalo. Cítila jsem se po TOM skvěle. A ráno ještě skvěleji, poněvadž jsem cítila uvolnění tam, kde to ještě včera tak táhlo! No a to je poprvé! Hned ráno jsem si zakoupila takovej malej modrej divnej splasklej míč akorát do ruky, svůj vlastní! S tím totiž cvičíme. Včera mi ho na chvíli půjčila kamarádka z vedlejší karimatky. Hmmm, myslím, že sport je dobrá věc, co říkáte???
Zítra tu nebudu. Jedu na Hrad! zuzi

 Posted by at 20.15

  10 Responses to “Na každýho jednou dojde!”

 1. Nevím jak mě vidíte, ale já vidím, že mám blog nějak šejdrem!

 2. Zuzi,říkám, že do padesátky můžeme licitovat jestli cvičit nebo ne. Ale PO už jen platí – MUSÍM, MUSÍŠ, MUSÍME.
  Libé zážitky a kupu hormonů štěstí.
  MSF

 3. Do pytle! Fakt, joo??? 🙁 Nestraš :)!

 4. Taky te vidim šejdrem. Asi moc dupeš pri tom cvicení a rozhodilas to :-))

 5. Hmm, nevyznám se v tom, napsala jsem novému adminovi, doufám, že to dá do pořádku, jako dřív Hekko…

 6. Já to vidím rovně,celou dobu!

 7. Mod,ty to vidíš obvykle, já ne, chybí mi tam šablona "bloguje" a všechno je natlačeno doleva pod sebe…

 8. … já už též.

 9. ts, válení se na karimatce s vyfouklým míčem říkáš sport? 😀

 10. Hehe, uznej, že je to přece jen o něco lepší než pochrupovat na józe :))

 Leave a Reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

(required)

(required)

css.php
Tvorba webových stránek: Webklient