Říj 052009
 

Díky masivnímu nárůstu mužů ovládajících základní úkony na počítači a schopných se alespoň jednostranně orientovat na internetu (tj. najít si nějaké ty svoje" (porno) stránky a registrovat se na seznamce) je seznámení se svou skutečnou a nefalšovanou druhou půlkou paradoxně stále těžší a těžší. V počátečních dobách internetu byly seznamovací servery plné charakterních a inteligentních mužů ještě nezkažených nadnormativní nabídkou a poptávkou seznámeníchtivých žen a nedozírnými možnostmi, které virtuální svět skýtá! Musím konstatovat, že dnes narazit na potencionálního partnera, s kterým by to šlo alespoň chvíli zkoušet, zda bychom si nevadili, rovná se zázraku. Právě s ohledem na tu množinu mužů, kteří nesplňují některé z mých parametrů, ze kterých už ostatně pomalu ale jistě slevuji…. Ale z některých pozic opravdu neustoupím! Například se nechci o něho dělit s jeho paničkou a pak, jeho písemný a orální projev by měl nést jisté znaky inteligence. A nemám ráda lež a ignoraci, hrubost … No … chtěla bych říci, že uměním sestavit funkční inzerát se zabývám s přestávkami , (to když jsem náhodou zrovna s někým chodila) drahně let … a myslím si, že jsem stále na začátku. Nějak mi neustále dělá potíže text a fotografii vyladit tak, aby se na ke mně slétali jako čmeláci jen ti mně sympatičtí a empatičtí muži … ne! A snad to je celosvětový problém! Seznamky jsou plné mužů, ponejvíce šťastně zadaných, kteří si chtějí ulevit" bokem. Díky alespoň za to, že někteří tuto skutečnost nepokrytě avizují přímo! Těch je paradoxně třeba si vážit :). .. No a pak je tam spousta plevele, který tuto skutečnost bezostyšně kamufluje …
Abych uvedla několik příkladů z poslední doby … Budu se už jenom opakovat, protože mí fanoušci už vědí, ale pro vás nové to shrnu. No, prostě jsem si nedávno myslela, že konečně tím sítem propadli dva skvělí muži. S jedním jsme měli stejné zájmy a měla jsem pocit, že jsme si padli do noty. Nechtěla jsem vůbec na nic spěchat, a nechce se mi veřejně vysvětlovat proč. … Prostě ta moje jistota mi dávala naději, že by se vztah mohl vyvíjet postupně. Je to safra hezké, když není všechno najednou a člověk se nepřecpe sladkým hned zezačátku! Ale nevyšlo to. To byl ten případ nepřeskočené jiskry" a kamarádky, jako mě, které by moc rád svěřoval své erotické fantazie se ženami, u kterých mu to přeskočilo! Hmmm, no a ten druhý se vrátil ke své bývalé …
Tak jsem si sestavila chytře text nový. Je to těžké … člověk se nevědomky nebo přímo vědomky dělá lepším a trochu se stylizuje do pozice ve které by se rád nacházel! No, a hned první dva úlovky dopadly nečekaně! Nevěřili byste, co dokáže , mimo jiných údajů , zatržení možnosti životního cíle Pomáhat druhým a víru v sílu vyšší moci! A tak se stalo, že ke dvou léčitelům a jednomu homeopatovi s kterými jsem opravdu chodila krátce či déle, mohu do své sbírky neobvyklých nápadníků započítat i renesančního protestanského kněze z Kanady … Hmmm, jo, dobrý … ale nikdy nepochopím, na co se u mne nachytal ten Kyperský Turek, nebo co to je za chlapíka, který se mi ozval dnes se svou nabídkou! Zuzi (ta fotka je dnešní bonus, zítra bude odstraněna).

Fotku jsem stáhla, udělala jsem neslušný kousek, dodatečně se omlouvám. I ten text je trochu nadsázkou …  ale jen trochu.

 Posted by at 21.01

  40 Responses to “Seznamky rodinné stříbro internetu”

 1. No prosím!:-) A nemohla bys nám jako tak nějak říct, cože to vlastně nabízíš?:-))

 2. Snad mě Mod, znáš víc než ten Kyperský Turek, no ni??? Tak TO nabízím :).

 3. :-))))aha, tak prostě zkus zašátrat v rodinném stříbru/bře a vyštrachat něco jiného, protože evidentně je teda někde chyba!:-))

 4. No, vždyť to z toho taky vyplývá, že chyba je též na mé straně :)).

 5. Huhuuuu, tak to je fajnovej týpek :-)))))

 6. Ona tam asi schází zatrhávací kolonka " normální volný chlap" 🙂 Jenže to asi stejně bude dnes vzácné plemeno. 😉

 7. Hele, koukám, on snad v ruce drží krajkové kalhotky své manželky:-)))

 8. No tak teda nevím…Je mi fuk, že ten Turek vod vokurek zatahuje pupek a v ruce drží tureckej bublinkovej kondom. Překvapuje mě, žes zveřejnila jeho fotku, kterou ti v dobrý muslimský víře soukromě poslal. :p

 9. No, od nemuslimky by s tím měl počítat;-)Zuzi mu ale udelala paradni reklamu, treba tak nalezne tu pravou k vokurkám;-)

 10. Má smutné oči.

 11. Ale veselou košili.

 12. Děkuju, vážení, za vaše ohlasy na muže se smutnýma očima a veselou košilí. Váhala jsem, zda mám udělat to malé fópá a zveřejnit jeho fotografii… no a nakonec jsem moc ráda, že jsem tak učinila, protože jsem se dověděla to, co nejvíce zaměstnávalo moje myšlenky … co to svírá v pravé ruce. I když si netroufám jednoznačně rozhodnout či se mám přiklonit ke krajkovým kalhotkám jeho manželky či tureckému bublinkovému kondomu, jsem spokojena. Obojí je stejně vzrušující!!! Děkuju Vám 🙂

 13. Sakra, a já to prošvihla… (fňuk)

 14. Sakra, tak kde jsou ty báječní chlapi, jako jsem třeba já?
  :-))))))

 15. SejraTy ale nejsi v rubrice normální volný chlap:-)

 16. Nom, kdyby vás bylo víc, ještě bych možná v určitém krátkém časovém intervalu fotku spustila … :), ale nerada.

 17. Sejra, buď mrtví nebo zadaný, jak ti připomíná Bos …

 18. Hele… a co vlastně nabízíš?

 19. … Hele, ty seš zadanej, tak ti to může bejt fuk, no ni??

 20. Narovinu, já bych tě nechtěl, ani kdybych zadanej nebyl. Tak co tedy nabízíš?

 21. Taky co s tebou, hmmm… furt sedíš přibitej u počítače a píšeš komenty :))já potřebuju někoho kdo zvedne zadek a zajde se mnou do přírody 🙂 a už jsem ti odpověděla, všim sis?

 22. Pravdu díž….seznamování přes internet je dnes na "zabití"….už to tak vypadá,že raději zůstanu sama 8-))

 23. Ja se seznamila na internetu s manzelem,bajecnou kamaradkou,u ktere jsem travila letosni leto,Modonou :o) a ses poustou dalsich prima lidi.
  Ovsem je pravda,ze s klesajici cenou pripojeni a dostupnosti site se casteji setkas s nejakym negentlemanem :-/.

 24. Janno, tys mladší, tak to ještě nevzdávej a ber TO s nadhledem 🙂

 25. Cheo, já jen o tý druhý půlce, jinak nebrblám … a kdyby nepřišla ta fotka z Orientu, tak bych ani necekla, ale dva extrémy v průběhu 2-3 dnů udělaly svoje 🙂

 26. Já jsem se na netu seznámila skoro s každým, a některé ty seznámení vůbec nejsou špatné:-)

 27. Mod…nojo, já jsem holt "jinej případ" …

 28. zuzi vykasli se na seznamky, tam ti psenka nepokvete, vyraz mezi lidi. Nejlepsi kontakty jsou pres REALNY lidi, tam to totiz dostanes overeny a s referencema! 🙂

 29. Spoon, já vidím taky že je to na hovno, a na velký! Vyraž mezi lidi … nějak si s tím nevím rady …

 30. seznamka nejen pro mužeAhoj, jak to tak vidím, tak seznamování na netu je dnes asi naprosto normální, dost možná převládající způsob seznamování. Osobně jsem měla docela velké štěstí a po přemlouvání kamarádek jsem dala na net takový obyčejný inzerát a asi po třech týdnech se "chytil" jeden prima kluk, kterému teď říkám taťko a čekáme dvojčata a jsme absolutně šťastný. Jasně, zní to trochu jako pohádka a ona to možná i je taková ta výjimka potvrzující pravidlo, ale prostě měla jsem štěstí. Ale já obecně seznamky nezastracuji. Teď jsem čerstvě opět sedla k netu a hledala jsem nějaké kamarádky v okolí – třeba tady na téhle stránce http://www.nasemimi.cz…znamka.php je jich hromada – a nakonec jsem našla. Prostě kdo hledá, ten najde. Tak bych to asi zakončila. Irča

 31. Máš pravdu, zřejmě se na netu pohybuje docela úspěšně dost úchylů. Proč by taky vyráželi ven, do té zimy, když můžou řádit pěkně z tepla domova. Ohlásil se mi ale větší exot. Z jakési africké země, syn bývalého vůdce, co potřebuje ukrýt nějaký prachy a nabízí za to 10 %. Sice by to dělalo asi 12 mil. ale na prádelnu tototo tipu se necítím.
  Hodně štěstí a pevný nervy.

  M.

 32. Dík, neznámý …vlastně dobře že se držej doma v teple a stimulují se přes obrazovku. Kdyby všichni ti oplzlíci pobíhali po lese, měla bych s tím problém :). A s tou nabídkou to zkus… a když půjde do tuhýho cukni! Syn bývalého vůdce určitě pečlivě vážil než se právě na tebe v dobré muslimské nebo jaké víře obrátil… zdraví Z.

 33. Odpověď.. no vzhledem k tomu, že popisuje, že jeho otce zabili, tak hledá jen dobrou pračku na prachy. Cena je dobrá, ale mít za krkem Al Kajdu či něco horšího, tak asi takovej dobrodruh nejsem, ale klidně přepustím kontakt, kdyby měl někdo víc odvahy.
  Jinak ještě k seznamkám – je hezké, kolik už skoro rozvedených pánů se tady chce vážně seznámit. Chudáčci, co je doma nikdo nechápe…. zase na druhou stranu na magora se dá v životě i live natrefit taky všude.
  M.

 34. Nojo, seznamky… je to úplně stejný případ jako lotérie … lze je brát jedině s rezervou a nic neočekávat. Protože taky se nic nestane :)… ty starý známý pravdy jakože když se od toho nic nečeká, že to spadne z nebe anebo když člověk hodně chce se to vyplní stejně neplatí. Záleží pravděpodobně jen na libovůli VELKÉ PROZŘETELNOSTI … :). (hmm, to se mi to ale povedlo vyjádřit, tleskám si:)))

 35. shrnutí.. pár pozitivná¨ích zpráv tu ale taky už někdo napsal, takže občas něco vyjde. Vzhledem k tomu, že s postupující dobou má internet skoro každej, tak je i na těch seznamkách nějak přelidněno. Výsledek je ale ten, že spousta lidí je tu úplně z jiných důvodů anebo třeba neumí najít cestu na jiný server ??!! Třeba se to časem vyčistí, ale to už budem tak znechuceny, že budeme raději sypat v parku krmení ptákům.
  Měj se.

  M.

 36. Miki, shrnul jsi to a co se zuzi týká, tak ta jde od toho. Jaro se dere vehementně přes všechno starý a uschlý ven a tak sbohem všechny koukací bedny a virtuální seznamky! Odcházím se kochat do zahrad, polí, lesů, vod a strání.

 37. Ahoj Zuzi, uvádím se na pravou míru, já jsem ona a ne on, a ty zkušenosti, co jsem popisovala od 3.3. i v těch anonymních odpovědích jsou moje. Jasně, že ne všechny a nemohu než nevzpomenou aspoň syna Sluníčka. Připadlo mi potom už neseriozní být úplně bez označení. Za chvíli bude jaro a jistě přijde i spousta slunce v našich duších i bez očekávání nějakého prince. Nakonec na pohádky jsme už obě asi velký a než dělat někomu pečovatelku, živitelku a hromosvod špatných nálad a neuskutečněných ambicí, to se dá jistě plnohodnotněji žít i jinak, ne ? Pokud teda nejsme ty tipy, co s někým musí být za každou cenu, což si nemyslím. jen by mě zajímalo, jak psal sejra, kde jsou všichni ti báječní chlapi ??!! Může to být ale i něco jal Yety, všichni o něm mluví, ale ve skutečnosti ho nikdo neviděl. Měj se fajn s hlavou nahoře, úsměvem navenek i uvnitř. M.

 38. Ahoj Miki, omlouvám se ti, asi na to nemám cit… a na báječné chlapy myšlenky, mám s dovolením zrovna starosti se vypořádat s jedním, co mě tejrá.

 39. Ahoj Zuzi, tak to ho pošli rovnou cestou tam odkud přišel. Je vidět, že máme hodně společného, já jsem to řešila před časem. Hlavně se nenech, tito roztomilí chlapci nemají nikde hranice, převálcují a zničí, co můžou a když už nic nezbude, tak jdou pokračovat o dům dál. Existuje taky moc hezká knížka o manipulátorech. Drž se a bojuj. Miki

 40. Miki, moc dík za podporu!

 Leave a Reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

(required)

(required)

css.php
Tvorba webových stránek: Webklient