Srp 162009
 

Keramický trh v Gmundenu 28.-30.8.2009  * 10.00-18.00 h.
gmundenkeramik

Tak už je to tady! Konec srpna a velkolepý keramický trh v Gmundenu. Nikdy jsem tam ještě nebyla, ale letos vyrazím. Ne, že bych se chystala nakupovat, to zrovna ne, mám toho doma dost, ale pokoukat a nasát nakažlivě veselou atmosféru pozdního léta v Solné Komoře ! – – Nebo snad něco více romantického???

Pojedu tentokrát z Pardubic do Vídně vlakem, kde nejsou jiné než spací vagóny. Mám z toho obavu. To tedy bude dobrodružství ….. v neznámém prostředí a na cizí posteli … a snad i v pyžamu ve společnosti náhodně se sešlých osob v jednom kupé … húúúúúúúúúú, to bude teda zážitek – musím se na to zeptat výpravčího Karla, mého bratra … zuzi (hmm, jestli se to povede, nechám se vyfotit v dirndlu!)

 Posted by at 21.43

  33 Responses to “Pozvánka do Rakouska”

 1. Tak to asi bude strategické spravne zcvolit pyžamo:-)

 2. jojo, jen nevím co s tím chrápáním, snad abych zúčastněným vtipně rozdala špunty do uší!

 3. Jak vis, ze v chrapani budes mit solo?:-)

 4. Spací vagóny jsou fajn,akorát jsem v nich teda nikdy nespala v pyžamu:))

 5. Moda v čem? Taky nemam zkušenost.. A jsou zeny i muzi dohromady, co?

 6. Dobrodružství ;o)…velmi trefné označení.Hlavně v dnešní době.

 7. Tak uz mi to holky nejak specifikujte, furt nevim, co by me tam tak cekalo:-)
  Doufam, ze ne svrab, vši a mor:-)

 8. Já tedy o tom nevím vůbec nic! Uvítám nějaké bližší informace. Možná krajková košilka by to chrápání částečně eliminovala, budu-li mít za společníky muže …? Snad dostáneme i erární pyžamo???

 9. Hm, tak to mi taky vrtá roky hlavou :-)))
  Třeba se Mod. nad náma smiluje a trošku informací předhodí… 🙂

 10. Pokud ovsem zazitky z lůžáku nejsou mladeži či rodine nepřistupné 🙂

 11. Zbudte nekdo tu Mod at nas zasvetí:-)!

 12. Já nemohu usnout, ale ne že bych dumala právě nad vlaky! …Zítra si zavolám na dráhu, ostatně ráda bych také věděla kolik ta cesta bude stát!

 13. Jedu lůžkovým vozem a jak jsem si přečetla, mám 3 možnosti: sama, dvojka nebo trojka. Pozoruhodné! Lehátkový vlak však skýtá možnost spát i ve společnosti 5 mužů!
  http://www.cd.cz…tion&id=1354
  To bude reportáž! zuzi

 14. Tak trojka, to ti muze bohate stacit, do rana muzes mit dalsi kilo dole a o cem psat na tyden:-)))

 15. :-)))))No já spala v triku a v kalhotkách a džíny jsem měla poruce v posteli, jsem dost rozpačitá z lidí vybavených pyžamy, nebo spacími teplákovkami.
  Ano, je možné, že v kuké bude 5 mužů, to se mi taky jednou stalo:-)
  M8m vlastně vě zkušenosti se známostmi z lůžkového kupé, ta jedna trvala celou cestu z Brna do Varny, a stačilo to:-)), ta druhá, úplně platonická, trvala 2 roky:-)

 16. Boss,ano, říká se tomu švédská trojka, nemýlím-li se???

 17. Mod, dík, zřejmě budu tento způsob dopravy využívat častěji … fakt, když pyžamo, tak nějaké sexy, růžové se šortkami a myšičkou na hrudi!

 18. Tady, milé dámy, je každá rada drahá. Zřejmě vás baví manévrovat na hraně a provokovat a když se situace nevyvine podle vašeho přání, jste schopny každému na potkání vydrápat oči. Co si má správný chlap v takové situaci počít? Když počne, je to špatně, když nepočne, je ve vašich očích volem.
  Dám ti proto, milá zuzi, exkluzivní radu. Kup si singl kupé, zamkni se, vem si pás cudnosti a klapky na oči a ve zdraví dojedeš (možná).

 19. Jaromireja si ale nemyslim, ze ženy pouzivaji luzkova kupe z nedostatku sexu, spise z nedostatku pohodlí v norm. voze 😉 Ty to mas jinak:-)

 20. Na konci je otaznik:-)

 21. Jéje, tady se stále diskutuje. Však to je jen teorie! A humorná nadsázka! Ale stejně je to zvláštní. Kdy se to člověku stane, aby měl možnost noclehu se zcela neznámými lidmi v tak malém intimním uzavřeném prostoru! Pro někoho velmi vzrušující včetně té "lidské" loterie, pro druhého tristní zážitek s bezesnou nocí plnou podivných představ. Já bych to brala opravdu jako dobrodružství.
  Pojedu se synem a vezmeme si pravděpodobně dvojku, dnes již to vím … bude-li jednička nepodstatně dražší, pojedeme každý sám.

 22. Ačkoli … každá příležitost na seznámení dobrá. Preferuji tato náhodná setkání a možnost se neformálně nečekaně poznat před rande přes seznamku … ale to by bylo na delší povídání … kamarádka poznala svého muže ve vlaku :)).

 23. Já to mám, bosorko, opravdu jinak. Lůžkovým vagónem jsem jel jednou v životě a víckrát mě to už asi nečeká. Ne, že by mě toto zařízení nevyhovovalo, ale nemůžu si takový luxus dopřát. Jinak je můj invalidní důchod k neutahání, stejně jako já.

 24. Tak to, Jaromire, muzes uz byt v klidu, netrapit se tim, jestli si pocnout, nebo nepocnout:-)

 25. Tak vidíš, Jaromíre, je to jak říká Boss. Tohle máš nadosmrti vyřešený a můžeš spát v klidu!
  Mně se situace mění hodinu od hodiny, asi o tu možnost sblížit se s někým ve vlaku přijdu. Možná pojedu v autě se dvěma zadanými geology, co jedou zkoumat šutry do Alp. Do pytle … či si nešlapu po štěsti!

 26. To je absolutní nesmysl, spací kupé mám sice vyřešené, ale to ostatní vůbec ne.

 27. No tak to vysvetli;-)

 28. Aby bylo úplně jasno, počnout mohu okamžitě, ale chybí mi vhodný protějšek. Taky mi v tom trochu brání zodpovědnost a další podobné pitomosti,nikoliv fyzického rázu. Takový Polívka si to může dovolit (nám na mysli děti), protože je finančně za vodou, kdežto já mám mokro v botách.

 29. Ale nevycitas nam to, ze ne? 🙂

 30. Jaromíre, jak to tak poslední roky zkoumám, je mnohem více nevhodných protějšků než vhodných a já sama se již také začínám do této skupiny zařazovat….

 31. Nikomu nic nevyčítám, jen jsi po mě, milá bosorko, chtěla vysvětlení…

 32. Guten Mooooooorgen! 🙂 To je tedy romantika, Zuzi! Ta voda vypadá jak olejová…hezkej odkaz

 33. Ahoj Petiseeeeeeee!jojo, takovou romantiku každá žena ocení a po ní celý život marně touží :)))

 Leave a Reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

(required)

(required)

css.php
Tvorba webových stránek: Webklient