Čvc 032009
 

přetáhnout nad sebou peřinu a ignorovat celej světNevykoumám většinou, co bylo  prapříčinou, ale následky toho dne jsou většinou nedozírné. A stejně je to pokaždý stejný. Potřebuji najednou staré záležitosti hned teď vyřešit, nezařízené urychleně zařídit, dát rozvrtané dohromady, udělat si z jedný vody načisto pořádek ve vztazích, připomenout se zapomenutým … a hlavně! všechno mně je v tu chvíli jasný a všechno mě i současně štve a jsem v takovým ajfru, že ještě strhávám na sebe co kde cestou náhodou potkám  … a někdy mě to drží i více dní! A co nadělám ve chvíli kolem sebe paseky a zmatků si nedovedete představit. Snad jen ti z vás, co tyhle svatý" záchvaty" znáte "z domu". Safra, neříká se tomu nakonec i Tanec svatýho Víta??? To by teda sedělo :). …. – A přitom dobře vím, že nic se nemá jíst horké a většinou se vyplatí věci nechat jak jsou, jen chvíli počkat, a ono se něco stane a odezva z druhého břehu tu záležitost nakonec vyřeší a člověk si oddechne, jak to šlo samo".

Hm, tak už je potom. Jen mě z toho dnes bolí hlava jak střep, sčítám ztráty… a snad jsem toho tentokrát tolik neposrala". Několik dní se TO připravovalo, pomalu rozjíždělo a včera TO vyvrcholilo. Smsky šlehaly jako blesky, každý na mě kašlal, a tak jsem si našla náhradní prostor ke svým operacím", tedy ke svému prskání jedovatých slin" ve virtuálním světě. Zapojila jsem se  "slušně"  do několika diskuzí, a to jsem ještě měla štěstí, že se do mě nepustili Kocábovi bezdomovci z vily Milada, kam jsem také zabrousila dávat své rozumy!
– Večer jsem chtěla jen napsat pár tipů na hudbu a nakonec jsem se pro to prskání k tomu ani nedostala …

***   Jestli jste to nezaznamenali, veselá partička ze San Piega vypustila do světa nový klip: zde a jejich stránky zde
(Já mám fixu ráda)

***   V létě bude všude plno festivalů, a také u nás, na zřícenině hradu Košumberk se něco chystá. 25. července. Asi tam vyrazím … nabídka se mi moc líbí. Je to něco jiného než obvykle. Nic z toho jsem naživo neslyšela, ale o nečem vím a ostatním se nechám docela ráda překvapit.

Hlavní program SO/25/7/09

17:00 Mixed Pickles
18:30 DVA
20:00 The Pooh
21:30 Xavier Baumaxa
23:00 Jolly Joker and Plastic Beatles of the Universe
00:00 DJ Boycotlettes

doprovodné akce

PÁ/24/07/09 filmový večer
20.00 projekce filmu

 

Jestli chcete někdo ze spřízněných přijet, můžete přespat u zuzi v baráku, myslím to upřímně. Mám dovolenou, jsem doma. Na Košus, jak říkáme u nás, se dá dojít pěšky lesem. Může to být zpestření. Tak mi když tak napište

***   nakonec odkaz na básníka Krchovského a jeho band, zhlédnuto a vyposlechnuto u mlčícího bloggera Kyklopa – zde

… a i ze zuzi se stává odrůda bloggera zvaná mlčící – na dobu neurčitou

prosím nezapomínejte na Medaili Otakara Duška a mně když tak pište. dík. zuzi

 Posted by at 8.19

  15 Responses to “Den, kdy je nejlepší zalízt do postele”

 1. Já jsem zastáncem způsobu, že ve vztazích se má všechno řešit rovnou a ne to nechat vyhmívat a pak běhat po stropě 🙂

 2. … v tom nejsem moc dobrá,na to téma jsem psala zde:
  http://rozvedena.blokuje.cz…i.php

 3. Myslim, ze mas o problem min, tim, ze se veci pokousis pojmenovat. Kdyby jsi si namlouvala neco jinyho, to by byl problem;-)Myslim, ze kdyz je clovek hodne mimo svou kuzi, mel by byt sam, nekomunikovat, treba jit do lesa, rozchodit a rozdychat to, ale nedelat nic co neni vylozene nezbytne. Napacha tak min skod. Ovsem je otazka, jestli se virtualni ztraty povazuji za zapocitatelne:-)Tak klidek, uz budes mit pauzu;-)

 4. Klídek…Peču koláč jménem "sobota", smažím řízky – i pro Rikiho, neboť je single a řízek na cestu ho určitě potěší! Znám to z raftů, řízek na chlebu s okurkou potěší!

 5. zuzije to věc cviku, každopádně vyšilovat expost je nesmysl, člověk musí odhadnout chvíli, kdy už to, co napíše nebo řekne, vpodstatě nikoho nezajímá.

 6. Krchovský je klasahttp://loupak.bloguje.cz…rdce.php

 7. ech, Mod, když člověk zblbne, nepomůže ani 1000 dobrých rad. chytá se sebemenší bláznivé uměle vykonstruované naděje! neznáš? já jo! bohužel.

 8. ja vyšiluju a jeste hur nez ty kdyz to mam dostat. Ani se nemusim divat do kalendare :o)) normalka, je to lepsi nez chytnout nejakou nemoc.

 9. loupáku, nojo, dyk já si z toho tvýho blogspotu pamatuju jen ty tvý vlasy! Poeta Krch mi tam nezanechal ani stopu, chápeš to??? asi jsem neměla ten vizuámní a orální zážitek, ten odkaz jsi tam dal asi pro mne dodatečně… dík, hned jsem si to zrecyklovala, nezapomenu, to je ale týpek, možná bych s ním mohla vytvořit obřadní pohřební dvojici a pochovávali bychom stylově rockery.

 10. Ratko, čéče, no těbůch! já mám naštěstí jinou periodicitu! Tohle mít každej měsíc, skončím na pustým ostrově pro celkovou nebezpečnost svému okolí! Ale už mám po tom, tak můžu jet na dovolenou 🙂

 11. Inu, psychorachejtle to maj těžký. Ovšem lehčí než jejich okolí… 😉

 12. Jsem ráda, že tě mám, protože:!… "můj" aTeo mi rozumí ….

 13. ja bych se stavila ale mam to ponekud z ruky 🙁 Tak se drz a nezmatkuj!

 14. dík, spoon, škoda.

 15. Ahoj zuzííííí! Já tu chvíli nejsem a z Tebe se zatím stane jinej člověk! Ty, taková tichá a decentní dáma, že taky umíš vyšilovat?!
  Ale buď v klidu, já to umím líp.
  A kdykoli.
  (Proto beru ty kreténky.) :-)))

 Leave a Reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

(required)

(required)

css.php
Tvorba webových stránek: Webklient