Čvc 012009
 

Jako každý rok, ohlašuje datum 30. 6. moje narozky a také konec školního roku. A pocit prázdnin začínám vnímat i já. Bude dovolená a v práci budu mít díky menší návštěvnosti dětí čas na různé nestandardní záležitosti.
V sobotu vyrážím brzy ráno na vlak a kolem osmé budu v Brně. S Vofcí, Buldokem a Rikim jedeme autem na Slovensko, v obci Huty máme na týden propachtovanou chatu na samotě. Kytka a Pete přijedou za námi vlakem. Podařilo se mi najít starou mapu, tak jsem si před chvílí našla místo, odkud budeme podnikat výlety do Roháčů. Nikdy jsem v té oblasti nebyla.
Pomalu se chystám. Dnes v Chrudimi jsem se nechala pojistit a koupila si konečně v kamenném krámě knihu Vašinkovy básničky. A abych se naladila na tu dovolenou zapůjčila jsem si v knihovně knihu.

A všechno pustím na týden za hlavu, řekla jsem si!
Neboť ta prázdninová atmosféra, ten pocit volnosti, se může ještě klidně změnit – ale… nač stahovat kalhoty, když brod je ještě daleko (nebo též: Nekasej si sukni, když je brod daleko" feministická verze :o). zuzi

PS: Budu zde nyní  méně, potřebuji se soustředit na jiné věci, děkuji za vaši dosavadní přízeň a hezké léto přeji vám všem. z.

/files/rohacechata.jpg

Chata, kde bude  naše veselá partička příští týden přebývat.

 Posted by at 21.41

  22 Responses to “Prázdniny”

 1. Milá Zuzi, užij si volno! Já jsem od pátku slaměná vdova a chystám se taky cestovat, abych se sama doma nenudila! Tak držím palce, ať si odpočineš a užiješ a vůbec. Off

 2. No a dodatečně tedy všechno nejlepší:-)

 3. Ahoj Off, děkuji a přeji ti též hodně dobrodružných zážitků… To tvoje "a vůbec" … jojo, šijou na mě nějakou boudu, Brňáci :))), tuším …

 4. Ahoj Mod, a dík!

 5. Tak si to hezky uzij!;-)

 6. Díky boss, přesně na to se chystám :).

 7. jee zuzi, vsechno nejlepsi a prijemny zazitky na cestach 🙂 pa

 8. Peknou dovcu preju! Snad bude konecne trochu lepsi pocasi, ted je to fakt sileny, pred chvili jsem se chystala do hospudky, ale zaclo tak priserne slejvat, ze sedim dal doma a sjizdim blogy, kde mam acka 🙂

 9. Díky spoon, už se těším, až budu mít to to moje každodenní všední město za patama a vyrazíme vstříc dobrodružství!

 10. Díky, ještěrko! Nepochybuji, že s touhle sestavou samorostlých individuí – zejména chlapců! se nudit nebudem a naděláme i mnohé trapasy! Snad se už vypršelo …

 11. Ba ba, vypršelo a já už jsem zpátky z kolovýletu do vedlejší vsi… Byli jsme navštívit místní hospůdku na fotb. hřišti.

 12. Na samotě u lesa. Co víc si člověk může přát, že 🙂

 13. Tak jste to přece zvládli, já zase stihla osekat celou zahradu, jen funím 🙂

 14. ahoj mezinárodní sune, jen se netěšit, prý se člověk vůbec nemá na nic těšit :). hodím sem fotku té chaloupky na samotě u lesa (hezký!)

 15. dodatečně, jak jinak, všechno nejlepší vinšuju!

 16. Loupáku, každej vinč se počítá! jak jinak! a díky!

 17. Ahoj Zuzi, pozdě, ale přece, Ti i já přeju všechno nejlepší k narozeninám a vydařenou dovču. A s dobrodružstvím raději opatrně.

 18. Ahoj Z., není pozdě! Na přání nikdy není pozdě. A kromě toho jsem si to ještě stihla přečíst a procítit, od zítřka nebudu týden na netu. Děkuji moc a riskovat nebudu, i když jsem pojištěna :))).

 19. Roháče jsou nejhezčí a nejmenší velehory a polha chaty nemá chybu, tak dodatečně fšechno nejnej!

 20. Zuzi, tak já jako poslední z nejposlednějších Ti přeji radost na líci a nějakou blízkou osůbku jen pro Tebe! 🙂

 21. Ahoj Rowdy, opravdu, lepší to být nemohlo, prostě paráda, jen ten ztracenej foťák mě teda hodně namíchl!spíš tedy jsem napíchla já sama sebe!

 22. Jé, Petisee, děkuju, děkuju, nějaká osůbka by se fakt šikla,… kde se sakryš skrejvá? 🙂

 Leave a Reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

(required)

(required)

css.php
Tvorba webových stránek: Webklient