Dub 222009
 

z Pardubického kraje

Přišla mi právě malá prosba o pomoc, tak si pospěšte  jestli se vám líbí …

 

/files/pes1.jpg

/files/pes2.jpg

/files/pes3.jpg

 Pomozte mi najít lidi, kterým by se líbil a chtěli ho. Je to půlroční kříženeček a už asi moc nevyroste. Je zvyklý na zahradu, ale za pohlazení by byl i v paneláku. Dovezla bych ho až na místo, to není problém.

Přeposílá zuzi, chcete-li pejska, ozvěte se do vzkazů nebo na e-mail. díky

 

 Posted by at 9.09

  32 Responses to “Je tu jeden volnej pejsek …”

 1. ***
  Číňani a Vietnamci by ho brali i bez fotky… :p
  ***

 2. což o to, brala bych ho hned, ale namám ho kam dát..

 3. Hele, Teo, to jsou teda fórky 🙂 … podívej jak na tebe smutně kouká – ty vážně psa nepotřebuješ? Ještě je volný …

 4. Přítelkyně, ta tvoje zpráva je mi platná jak mrtvýmu zimník, jak říkáme my funebráci :))))

 5. U mně by se místo našlo, ale bohužel mám 3 pesy, z toho dvě nevykastrované, a 2 z těch 3 nemají rády cizí psy, ani pesy, a o kočkovi a kočce ani nemluvím:-(

 6. Mod, škoda, byl by to dobrý příklad bloggerské spolupráce…

 7. zuziale tak mě napadá, Ty přece psa ještě nemáš!

 8. Mod, musím přiznat barvu, ten pes byl skutečně připraven pro mě. Ale já už psa nechci, protože se o něj neumím postarat a jsem od domácích zvířat odtažitá.

 9. Aha

 10. [8] Muhehe… odtažitá. 🙂 Tak to já jsem odtažitej i od těch, co ty věci maj v bytě. Představ si, že jsou i tací, kteří si pustěj čokly do postele. Brrr! :p

 11. [10] Ano, slyšela jsem též o takových lidech 🙂 … pro mě za mě, ať si každej do postele vleze s kým nebo čím chce, ale ať nepočítá s tím, že u toho já budu … asistovat … 🙂 a to se týká tý postele i v případě že tam zrovna žádný zvíře není :)). Můj expuňťa měl přístup do baráku zakázán. A nemazlila jsem se s ním, na to jsou přece lidi :))) … já za to nemůžu …

 12. Taky bych zadny chlupaty nemyty zvire pribehly zvenku do svy postele nepustila. At je to cokoli:-)

 13. Souhlas, co nenosí boty a neumí si samo umejt nohy, ať si tlape po palouku!

 14. A to já jsem zas pro změnu odtažitá od lidí, samozřejmě pak ještě víc od těch, co nemají rádi zvířata:-)

 15. Mod, já jsem ale milovnice přírody i zvířat, ale jen vocaď pocaď. Mám prostě raději zvířata z větší dálky a ta, co se o sebe dokáží sama postarat :).

 16. Málokteré zvíře v přírodě, se o sebe v dnešní době, ve zdejších podmínkách, dokáže postarat, protože jim my lidé,bereme jejich přirozená prostředí.
  No a jak to máš se zvířaty, je samozřejmě Tvoje věc, jak to mám s nima já, je zas moje věc.
  Znám lidi, kteří mají v baráku, i posteli, dva psy a 4 kočky a přesto to není vidět ani na jejich podlahách, nábytku, nebo postelích; znám taky takové, kteří doma nemají zvíře žádné,nebo takové, které smí jen někam, a přesto otálím, pokud si mám na něco sednout, nebo bosa projít po koberci, po němž se běžně chodí v ponožkách, to zas považuju za vrchol humusu já:-)

 17. Mod, čím více budeme od sebe odlišní, tím lépe pro lidský rod. Howg. Jetý a prochozený koberce a prádlo na šňůrách vesměs neřeším, za vším musíme vidět člověka, jak řekl klasik nevím který :)…. (říkám si teď, zuzi, musíš v tom úklidu vážně přidat – bylo by to dost dobrý pro Mod ?:)))

 18. 1 Mod bude jednotka úklidu? 🙂 Pejska můžu mít až budu mít plot a ten je nějak v prioritách pořád na chvostu. takže zatím jen venko-vnitřní kočka, která do postele nesmí, ale jinak leze všude – a venku svinky (samozřejmě :))

 19. petisee, spletla jsi se, ta jednotka úklidu měla být 1 Mop, že, jinak se obávám, že jsme zašli příliš daleko :).

 20. No kdybych já byla jednotka úklidu, tak to by byl dobrý binec, já jsem velmi nepořádná a uklízení moc neřeším, já jsem ten třetí druh, nepořádná se zvířaty:-)

 21. Mod: 🙂

 22. Pshaw, spal jsem v jedné posteli se třemi psy naráz (jeden vážil víc než pytel cementu a spal mi zásadně přes nohy), pak jen s malamutem, s kočkou, taky s morčetem a křečkem, a taky s kozou (ale ta se do domu vloudila vlákána tuňákovým salátem). A taky jsem jednou zkoušel pod paží jestli měří teploměr, kterým se měřil velbloud (rektálně). Ale považuju se za úzkostlivě čistého (a pořádného, zeptejte se maminky!) člověka – jen mi prostě zvířata nepřipadají špinavá. Radši svačit a dřímat u hromady hnoje (což jsem dělal) než koukat na vajgly na zastávce (což dělám…)

  Pro Pet: jsem rád, že Ti ještě nějaké svinky zbyly!

 23. 🙂Henry, když spolu nežijem v jedný domácnosti, tak si spi třeba s pavoukem nebo se žábou, když vás to oba baví:). Nejsem žádná citlivka, vezmu do ruky i slizkého mlže, ale v domě a posteli mám ráda když vím na čem jsem a tak nemám-li spát sama, místo kozy a křečka dávám přednost pořádnýmu chlapovi haha.

 24. mlže nebo plže … chtěla jsem řici toho hnědýho slimáka bez boudičky

 25. Mlži jsou vodní, takže spíš plže, zuzi. Mimochodem, ta postel nebyla ani v jednom případě moje.

  Ve své spím s Tygrem. *Povzdech*

 26. P. S.: zuzi, koukaje na Matyáše – škoda žes nebyla Rudolfovou ministryní!!

 27. Ahoj Henry, být Rudolfovou mynistryní by bylo jistě nevšední z pohledu našince … jenže já jsem pragmatik a nesním…

 28. Ber to tak, jak jsem to myslel – jako kompliment, rukycel a hlubokosklon.

 29. Ty se teda umíš přišmajchlovat, poeto brněnský :))))

 30. Teda, ten je bozi 🙂 Jenze my bydlime v bytovce a mame dve krysacky… ale brala bych ho hned, je fakt kouzelnej! A rovnou rikam ano, vim, muj prispevek ti taky zrovna dvakrat nepomuze 😉

 31. Viď, je moc hezký, kříženec bígla, zeptám se u koho skončil??!

 32. Mám ráda tyhle kříženečky typu "Majlou" z Masky 😉

 Leave a Reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

(required)

(required)

css.php
Tvorba webových stránek: Webklient