Dub 172009
 

Není to tak dávno, co jsme v Praze přivítali Velkého Bratra Obamu a že se patří věhlasného hosta podarovat a DOBŘE podarovat!, je jisté! Takový prezident Ameriky je přece NĚKDO a denně před ním defiluje armáda jeho poddaných ze všech zemí světa a kdo si je má všechny pamatovat. Nejlépe je proto poddanému připomenout se, a zvolit vhodný dar – co nejvíce ohromující! Někdo ohromuje velikostí, jiný technikou, ale pravým králem se stává ten, který překvapí nečekaným vtipem!
Králem se v tomto případě stal nečekaně expremiér Topolánek a dokázal tak všem, že chlap s gulema se jen tak nevzdává! Svým malým dárkem – miskou pro prvního amerického psa – zcela zastínil monumentální dar exprezidenta Havla, který je sice možná umělecký, ale nesnesitelně monstrózní a ehm… zuzi

/files/m2.jpg

/files/m1.jpg

a ještě něco… prosím. měla jsem dnes k obědu něco podobného tomu pokrmu na obrázku, jen omáčka byla smetanová, do červena. Pochutnala jsem si.

prosím, je zde kompetentní osoba, která by mohla spočítat kolika hříchů se dopustil autor tohoto výtvoru a ty hříchy vyjmenoval a mi vysvětlil? Já s tímto úkolem opravdu nehnu. děkuji. zuzi

/files/jidlo.jpg

 

 Posted by at 14.23

  12 Responses to “Dárek pro Obamu II.”

 1. Já taky neNapadá mne… maso zalité tatarkou (měla by být zvlášť), špatná sklenice na víno, smažené maso se smaženými bramborami, příbor zabalený v ubrousku. První dvě mi opravdu vadí, zbylé tipuji.

 2. talíř na stole položen nakřivo, cibule není srovnaná podle velikosti, kočičí blitíčko na mase není ohřáté na tělesnou teplotu, umělý příbor je málo umělý, pepřenka a slánka má zákeřně uvolněné uzávěry, ubrus je obrácený za posledních 14 dní pouze jednou, americké brambory málo americké!

 3. Kolika hříchů?no to asi záleží taky na tom,co to má být za jídlo:-)

 4. Díky, mě nenapadla ani tatarka! Asi jsem až moc tolerantní … ve sklenicích se opravdu nevyznám, to si posoudit netroufám, ale zdá se mi to standardní – nenáročné! Ostatní opravdu nevím! Je ale pravdou, že příbor v ubrousku už jsem dlouho nikde nedostala! A netuším proč!

 5. Sdružení Obrany SpotřebitelůUffff! To mne tedy opravdu nadchlo! Takového spotřebitele s fantazií bych chtěla někdy pohostit a s radostí bych se nechala sprdnout! Dík dík dík :)!

 6. Mod,no tak … to je přece stejk, tatarka a opeky nebo AB a obloha?
  U nás Na soudu mají universální výraz OPEKY a je to pokaždé něco jiného!

 7. Doneslo se mi, že hned jak se setká Sarkozy s Obamou, požádá ho, aby přešel suchou nohou La Manche. A on ….. ho přejde! dobrý, ne?!

 8. No já nevím, to nemusí být tatarka, může to být nějaký sýrový přeliv…,no ať je to co chce, asi by tím nemělo být zablemtané to maso, a rozhodně by od TOHO neměly být ty brambory:-)

 9. tak jak je to s tema hrichama zuzi?

 10. nevím spoon, napsala jsem autorce seriálu z Lidovek Hance Michopulu, doufám, že se nám ozve :)))

 11. Tady je toZdravím vás! Bez textu to opravdu vypadá jako nějaká bizarní hádanka, ale v něm je to celkem dobře osvětleno! Ačkoliv fotka mohla být klidně ještě názornější. Pokud tedy opravdu nechcete článek "7 smrtelných hříchů" číst, tak tedy pro vás mám výtah: hlavní surovina je chuťově přehlušená úplně jinou chutí (Laura Baranik, ), americké brambory ke každému pokrum ať je to co je to (Roman Vaněk, Prakul), rozpouštění Nivy bez ohledu na to, kam se přidává (HM), příloha: ačkoliv by měla tvořit max. pětinu talíře, škrobová složka převažuje zeleninovou (autorka kuchařek Ilona Chovancová), červené víno je nalité v malé skleničce do plna místo ve velké do jedné třetiny, takže se jedlík připravuje o téměř půlku požitku z vína (sommeliérka Klára Kollárová). Hříchy, které vybral Zdeněk Pohlrich, šéfkuchař a Katka Fornusková, cukrářka, oba z Café Imperiál už na fotce z pochopitelných důvodů nejsou. Takže chybí dva. A víte proč? 🙂 Přečtěte si to… http://www.lidovky.cz…-vareni_lee

 12. Dobrý den a moc vám děkuji za komentář k sedmi hříchům. Víte, budu teď vypadat jako velký hlupák, ale já ten text četla nejméně 3x a vůbec mě nenapadlo ho spojit s tím obrázkem! Nedošlo mi to! Myslela jsem, že se jedná o jakýsi úkol, cvičení a zapomnělo se na rozřešení a ty názory odborníků jsem s tím obrázkem nespojovala …hmm, tak tedy ještě jednou a pořádně …

 Leave a Reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

(required)

(required)

css.php
Tvorba webových stránek: Webklient