Dub 152009
 

Lužici dnes vynechávám, na to poslední a zásadní – velikonoční jízdy- potřebuji čas, klid a soustředění. A to dnes nemám, bo si se mnou sjednal jeden Pardubák rande a klidně si nepřišel, mizera, a já se docela těšila. Podala jsem si ho po telefonu a je nějakej divnej, možná i ženatej! …. No, není všem chlapům konec! Nebo jo? Už jsem o tom spekulovala, ale zase mě to s jarem postihlo … že si ty city už safra nedaj pokoj a neotupěj se na těch nezdarech…. Ale jak říká svatý Augustin: Jsme zde, abychom začínali stále znova.
No nic, dám fotku ze zatáčky smrti". Stáli jsme u obrubáku na hřbitově u kostela v Chrostwitz a těsně kolem nás projížděla řada koní, jejichž jezdci zpívali náboženské písně … byli jsme oba v tranzu a hlavně Honza nedbal na svoji bezpečnost. Jednou se těsně u nás kůň sklouzl po kostkách a jiný se náhle divoce vzepjal. Přežili jsme to ….. Počet koní jsme odhadovali na 300-400. Později jsme si uvědomili, že vlastně projížděli kolem nás 3x… zuzi

A jeden bonus – Emma a její čekání na první jízdu vlakem …

/files/h.jpg

/files/prvnicestavlakem.jpg

 

 

 

 Posted by at 21.54

  7 Responses to “Dnes jen tak zlehka &”

 1. zuzi, fotky jsou pekny ale nebud naivni myslet si ze kdyz je jednou vyvesis a pozdejs odstranis ze se nad nima zavre voda. Internet je v tomhle zradnej, ani to neni treba stahovat a ukladat, vse prohlidnute se samo uklada so ‘temporary files’ a je na compu dohledatelny, to jen aby ses pak nekdy nedivila.
  Jinak preju vic stesti s chlapama, neni tos snadny vid? Drzim palce xx

 2. Ano, dík spoon, už jsem o tom něco slyšela, ale s tím o čem píšu to vlastně nemá nic společného…. nechci to rozvádět.

 3. no a ted kdyzs odmazla ten paragraf v prispevku tak to tuplem nedava smysl LOL

 4. spoonDnes to smysl nedává, včera alespoń trochu :)… berme to filosoficky … existuje spousta věcí na světě, jejichž smysl nám zůstane navždy utajen :)).

 5. škoda, že z těch koní je vidět jen kus prdele :)))

 6. Ahoj ještěrko,

  to bylo koní, to jsem ještě neviděla, černý, bílý a všelijak barevný a flekatý… no, nejsem koňský handlíř, ten by byl fundovanější … a pak ještě ta plemena! K neuvěření, co všechno se tam promenádovalo! Koně byly svezený z celýho kraje! Mám fotky kde jsou celý. A chlapi na koních! Dáš chlapovi frak, cylindr, bílou košili s motýlkem a všichni jsou tak decentně sexy!

 7. Emma tam sedi jako sladka odlozena panenka, takova minikarkulka:-)

 Leave a Reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

(required)

(required)

css.php
Tvorba webových stránek: Webklient