Bře 272009
 

Po dlouhé době mě zase chytil hokej a sleduji zápasy play-off, od sérii Pardubic s Plzní po duely Plzně se Slávií. Peču přitom šátečky z lístového těsta a nejsem na to sama. Přijel na víkend Honza a pomáhá mi. Už je dopečeno. Nejprve loupal a půlil párky a mazal rozválené kousky těsta kečupem, a další podobné pomocné práce. Vzdálila jsem se na chvíli a po opětovném příchodu koukám jako blázen, jak si odborně vede při vyvalování těsta! O mnoho lépe než já! Je mi to divné, tak to nenechávám bez povšimnutí a dostane se mi vysvětlení. Tu dovednost získal mladý keramik při válení hlíny … kdo by to řek´!
A tím dnes končím – prodlužuje se hokej a nechci o to přijít. A pak také musím umýt nádobí. K počítači se už dnes pravděpodobně nedostanu.  tak dobrou! zuzi

Bane, je to jinak, odkráčel do hospody a zapomněl si v praze prášky, hm. … z.

Ten dnešní hokej byl jako nejlepší divadlo. Jak je to možný, že tam nic nechybělo…. vynikající podívaná i pro zuzi, tuto lidovou zábavu opomíjející. Také s maldým to dopadlo dobře. Konec dobrý, všechno dobré. Dívali jsme se též na czech grand design. Taky dobrý. Člověk pookřeje a vidí pohromadě spoustu krásných vkusných a neotřelých věcí a zajímavých lidí. Pro mne bylo největší překvapením, že naše fabrika botas měla jednu nominaci. Sportovní boty pestrých barev ji navrhli mladí výtvarnící, jejichž jména bych musela někde objevit, možná vás zaujmu i informací, že jsem v té fabrice dělala mnoho let návrhářku a modelářku obuvi i já. z.

 

 

 Posted by at 20.09

  8 Responses to “Zpráva od zuzi”

 1. HOKEEEEJ miluju :oD
  je teda o moc lepsi nez fotbal,nez frajeri prebehnou hriste ma vypity kafe,v nadsazce receno :-))
  a taky ty hokejisti jsou ,,nooo hezci bych rekla 🙂

 2. Ovšem není nad kulečník.

 3. Já klidně se nechám unést i fotbalem, ale ten včerejší hokej byl úchvatný – i s tou chlapskou rvačkou a gólem v závěrečné a ten nemotora mladej Růžička s vítězným rozstřelovým gólem … a to nasazení!

 4. Kulečník … to je pro mne španělská vesnice

 5. Hej, taky je u vás tak krásně jako tady? Jdeme na dlouhý pěší výlet, snad to přežiju 🙂 Cíl cukrárna v Luži.

 6. Tady je nádherně. Toulám se venku (rozuměj co by kamenem dohodil okolo domu), jen jsem si odskočil odložit foťák. Kulečníkem míním snooker – a pokud máš Eurosport, stojí za to se s ním blíže seznámit!

 7. Henry, bylo to kouzelné a domů jsem se doplazila jen díky tomu, že cestou nebylo kde spočinout!

 8. wowgoldbuy wow gold

 Leave a Reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

(required)

(required)

css.php
Tvorba webových stránek: Webklient