Bře 202009
 

…. Málokdy mi sedne vtip. Jsem vybíravá. V průběhu několika dnů mi přišly tyhle dva od Léni, a já si je teda pro sebe nenechám.

Učí velký žralok malého, jak zaútočit na člověka v moři. Vysvětluje, že je potřeba několikrát udělat kolečko okolo plavajicího člověka, vynořit se, potom znova tři kolečka, znova vynořit a pak zaútočit. Malý žralok ale oponuje a povídá: No ale dalo by se hned zaútočit bez toho kroužení, ne?!! Starý žralok odpoví: No ano, ale to ho potom budeš žrát i s hovnama!

Plave si mořem velrybí samec vedle své velrybí družky a mrmlá: "Celý svět se snaží zachránit náš druh, vědci zasedají, ekologové se bouří, Greenpeace se z toho může posrat, ale TEBE HOLT BOLÍ HLAVA…."

zuzi 🙂

 

…. a už jsi dnes volil medaili roku? Zuzi a její přátelé volí Kursk-1943. A ty přece JSI můj dobrý přítel… 🙂

 

 

 Posted by at 9.19

  13 Responses to “Udělej si pauzu”

 1. Velryby jsou moooc dobré!

  Ale víc se mi líbí Karel IV., tak asi hlasovat nebudu… Asi jsem špatný (ne)přítel…

 2. oba vtipy NAREZ :-)))))

 3. joo tak jsem taky hlasovala:-))

 4. Posílám dál.–)

 5. Díky, přátelé,… a ty Klokane to ber jako moji osobní prosbu, a … nezlob :)dík

 6. Ten s velrybama je super!!:-D

 7. Tyjo, tady normálně dochází k mediální manipulaci:-)

 8. Sábo, fajn, že se ti líbí.

 9. zuziklikla jsem ti na Kursk, ale Matyáš je taky peknej;-)
  Vtipy dobry,dik:-))

 10. vtipy znám, ale jsou dobrý – takže proč se nezasmát znovu, že 🙂 tentokrát mi už zahlasovat šlo 🙂

 11. Sejra, taktak, ale ne každý se zmanipulovat dá. Buhužel :))) Zdá se mi, že sem docházejí jen samí silné a nezmanipulovatené osobnosti. Ale přesto se pomalu daří lepšit skóre. Dnes jsem dostala ještě lepší nápad, možná geniální. Jestli se zadaří, prozradím tu strategii :). Sejra, doufám, že ty ses zmanipulovat nechal 🙂

 12. Díky, Bosorko, Matyáš opravdu není špatný, ta zvláštní atmosféra medaile a taková kudrnatá načechranost nebo jak bych se vyjádřila ve mně opravdu vybuzuje uherské nálady! Ale Kursk, to je docela jiná kategorie … děkuji za tvůj hlas.

 13. To je fajn Ještěrko, však to dnes naskočilo. Mám pocit, jestli jsem zprvu nedala špatný odkaz – odkaz zkopírovaný po odeslání hlasu. Na to jsem přišla také nedávno, že tímhle linkem opravdu hlasovat nejde:
  http://medaile.mince-bankovky.cz

 Leave a Reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

(required)

(required)

css.php
Tvorba webových stránek: Webklient