Úno 162009
 

tak pokračujte …  ve čtení tohoto textu 🙂

Nechcete se zapojit do naší soutěže? Získali jsme i v této době, kdy prý málokdopustí chlup, silnou záštitu a tak Vám dám šanci se zúčastnit.  Je to ale na poslední chvíli, kdo chce s námi soutěžit musí si přichvátnout. Pátek, 20.2. je poslední den, kdy můžete fotky poslat e-mailem, v knihovně jsme fyzicky ale pouze do 12. hod.

fotosoutez

Toto je avizo naší soutěže a vidíte tam malou zuzi, – nic nového, už loni  jsem s ní tady operovala, tedy

Městská knihovna Skuteč vyhlašuje soutěž. Cílem fotografické soutěže je shromáždit fotografie zachycující čtenáře s knihou.

Čtenářem může být kdokoliv, číst může kdekoliv a v jakoukoliv denní či noční hodinu.

Fotografie přineste (nebo pošlete) do pátku, 20.2. do knihovny – minimální formát fotografie je rozměr 10 x 15 cm. Digitální fotografie můžete do knihovny poslat také e-mailem (info@knihovna-skutec.cz)

Nezáleží na typu fotoaparátu, může být klasický i digitální. Každá fotografie dodaná do soutěže musí být označena jménem, věkem, adresou a nejlépe i krátkým popisem zachycené situace.

Rozdělení podle věkových fotografií: Děti do 15 let a Dospělí od 15 let výše.

Hodnotit bude vybraná porota složená z výtvarně vnímavých jedinců dosud blíže nespecifikovaných a slavnostní vyhlášení vítězů jednotlivých kategorií a předání odměn bude koncem února v Městské knihovně Skuteč.

 

 Děkuji za Váš zájem. zuzi

 

 Posted by at 17.05

  18 Responses to “Fotíte? A čtete knihy?”

 1. Tohle: http://jdem.cz/ayf46 by asi neprošlo, co? 🙂

 2. Velmi neprůchodné :))) s ohledem na výstavku ve vestibulu, …škoda, že jsi takovej vostrej, cen máme hafo! Kdys naposled něco vyhrál???!

 3. zuzi,mám malého Destruktora, jak čte Freuda, to by šlo, ne? :)))

 4. aTeo a ZuziObdivuji oba. aTea za kombinační schopnosti a Zuzi za smysl pro humor!!!
  MSF

 5. [2] Naposled? Minulej tejden. Proč? Ale o fotomontáže asi stejně nestojíte. Třeba tahle není “moc vostrá”: http://jdem.cz/aygp4 Že ne? 🙂

 6. aTeo,podle mého soudu by to chtělo nějakou “neškodnou” lyriku. Vždyť to pořádá dětské oddělení!!!
  Ale možná bych se divila, jak by dítka reagovala. :)))
  MSF

 7. Zuzi,škoda, že jsi nevyhlásila soutěž o rozpoznání dívčete na fotografii.
  Jako bych tě viděla. :)))
  MSF

 8. Báro, pošli, jestli chceš, takovou ještě nemáme :))

 9. ATeo, vím, žes zvítězil, ale nepochlubil ses jestlis dostal nějakou cenu. Fotomontáž klidně pošli, je to přece upravená fotka, no ni?

 10. Ahoj Janovo! Nefandíš si?? :))) Mně se zdá, že si už vůbec podobná nejsem :))

 11. [9] Psali mi, že mi pošlou cenu, ale co to bude, nevím. Počítám, že Rathova kniha s autogramem “Síla argumentů” či “Síla exkrementů”… už si nějak ten název nepamatuju. 🙂

 12. … No, to je docela dobrý, moh bys dopadnout hůř… Vydal i knihu erotických povídek Zápisky lékaře z pozdní noci. 🙂

 13. Musí ten člověk na fotce tu knihu číst? Nebo stačí mít ji v ruce, případně okolo sebe?

 14. Mirku, jednu už od tebe mám, je ale taková neslaná nemastná, víš je tam jen kus kalhot :), nemáme jiné zadání než to co jsem uvedla, je to dost volné, Čtenář – tak říkáme člověku, který chodí do knihovny :))), který je u nás registrován … hlavně aby ta fotka něco vyjadřovala, měla myšlenku ehmmm…

 15. To musím chodit do vaší knihovny, abych mohl poslat svou pravou nohavici (v níž trčí čtenář) a 72 scifáren? Achjojo…

 16. Ach jo,ty máš teda výjímku, vzhledem k tvým zásluhám v počtu přečtení “Padišaha” – propůjčuji ti titul “čestný čtenář”. No, nevim nevim , zda obhájím tu nohavici v které údajně trčí čtenář. Vystoupím na tvoji obhajobu a uvidí se! Dík za počet svazků, myslela jsem že to spočítám a uvedu že jde o rekordní nákup z antikvariátu.

 17. Je to rekordní jednorázový nákup v jednom antíku; a mělo by jich být 72 (až na to, že tam nepatří PK Dick, ale jiná kniha, jsem osel). Ale se mnou si nedělej starosti, stačí mi ten titul – díky! “Pádišáha” už jsem letos zase přečetl. My teda už osm (víc?) let nefotíme, ale je to legrační, nemám fotku, na které bych četl, leda naskenovat něco historického. Mám akorát fotky “já a knihy”, nebo “knihy”…

 18. Stačí ta jedna, budu mít tak dost problémů aby uznali ten kus nohavice za regulérního čtenáře. Dnes mi posali fotky do soutěže dva adepti odsud, ani jeden z n ich však v současné době nebloguje. I když Bára se chystá :))).

 Leave a Reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

(required)

(required)

css.php
Tvorba webových stránek: Webklient