Úno 142009
 

Že byl dnes valentýnský svátek mi nikdo osobně nepřipomněl, jen maminka mi ráno zvěstovala svoje dnešní narozeniny. Zapomněla jsem. Dorazili kolem jedenácté s Honzou. Honza ale z Prahy na vycházku… Den proběhl v klidu, věnovala jsem se výhradně domácím pracím a odpoledne shlédla nepořádně romantický film Madisonské mosty. Navštívila nás Saša a Honzu ostříhala, měl už po mém listopadovém zásahu vlasy v nepořádku a potřeboval porost zkultivovat … Honza odejel kolem 17. hodiny a těsně před tím časem jsme ještě emotivně řešili případ Ztracené vodní dýmky (teda on tomu říkal nějak jinak… krátké jednoslabičné slovo začínající na b.). Nakonec ji mladej hledač nalezl důkladně  schovanou ve svým pokoji v peřiňáku a netypicky se mi omluvil… Od čtvrtka se mi omluvil už potřetí. Docela dobrý na to, že doposud se mi myslím neomluvil vůbec nikdy. A že by bylo za co… Neřešili jsme nic, musí se nyní pomalu. Více psát nemohu, jen jsem naznačila, o své nemoci může psát jen ten, komu patří. A já to nejsem.
Posledních 14 dní jsem takřka každý den telefonovala s představitelem internetového obchodu onlineshop.cz. Před dvěma měsíci slíbil zaslat novou MP3 ze reklamovanou a nějak se na to zapomnělo. Poctivě slušně a trpělivě jsem vyvíjela nátlak a prý v pondělí mp3 konečně přijde. Reprezentant zřejmě konečně usoudil, že se mne jen tak nezbaví a kapituloval (občas jsem mu telefonovala i z jiných linek). Vybrala jsem si náhradou dražší, s dvojnásobnou kapacitou a prý ji dostanu zadarmo, bez přirážky. No, jsem opravdu zvědavá, jak v pondělí, to bych už opravdu zvýšila podstatně hlas :))) … zuzi

 

 Posted by at 21.14

  12 Responses to “Absence zamilovanosti”

 1. Nebylo to krátké slovo “šíša”? 🙂

 2. Ne, Mod, říka nějak brk nebo co, ale brk to nebyl, je to vytočený z hlíny, vypadá jako váza, dole široká nahoru úzké dlouhé hrdlo, v tom “širokym” díra … docela hezký výrobek … z.

 3. Jo, šiša:-)))

 4. Jo, našla jsem si předtím na wiki, že se tak říká VD, nicméně on použil nějaký slangový výraz, který jsem nikde na síti neobjevila.

 5. Ahoj Zuzi,nejsi v tom sama! me valentynsky svatek byl pripomenut az pote, co jsem ho pripomnela ja;-)

 6. Lexulko, snad MDŽ … nám spraví náladu!!!! Starý struktury a starý známosti si prostě na Valentina nepotrpí :)))

 7. Mod,našla jsem ten výraz, jmenuje se to bong.
  Bong vyrobený z keramiky.

 8. Ad valentýnTrochu mě to vytáčí – copak zavedením nějakého datumu (navíc ani nevím, jestli to má nějakou historickou paralelu v naší kotlině) musím někomu ten den dokazovat, že ho mám rád? A pak budu mít jako celej rok pokoj a nebudu muset nikomu říkat, že ho mám rád?
  Až se někdo vzpomene a zavede Díkuvzdání, budeme muset všichni péct krocana?
  Trochu mi to připomíná oslavy narozenin Lenina a podobná výročí – všichni jsme se museli povinně veselit za každou cenu.

 9. Sejra, k Díkuvzdání a krocanovi nemám žádný vztah, ale musím se přiznat, že s Valentýnem je to jiný. Časem mi ten barvotiskový, pouťový a navoněný cizí svátek nějak přilnul k srdci a vždycky, když není důvod slavit, je mi to tak nějak líto, asi jako když ti kluk na pouti nevystřelí papírovou růži … Nevošklíbám se nad Valentýnem…

 10. ad Valentýn)Když by člověk slavit mohl, neslaví, opovrhuje se.
  Když by chtěl slavit, nemá s kým.
  Můj Valentým viz – http://www.skorka.bloguje.cz….php
  MSF
  I kytku, kterou si ženská koupí sama, se počítá. Je to opravdový důkaz, že se mámy rády.

 11. oprava…že se máme rády.

 12. Janovo, četla jsem tvůj Valentýn, ty se teda máš, takovýho frajera ti můžu jen závidět… Kytku bych si sama určitě na valentýna nekoupila, na to nemám :)))

 Leave a Reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

(required)

(required)

css.php
Tvorba webových stránek: Webklient