Úno 042009
 

a šlehačková bábovka mramorovanáJsem dnes dobře naložena, ale nic mimořádného se nestalo… a i ty mise ve sněmovně prošly… co se tak asi jiného dalo asi čekat, spěchá to. Viděla jsem předevčírem starého lišáka, jak samolibě si podstrojoval a liboval ve své parlamentní většině a dával najevo jak je mu nová ministraně zdravotnictví u zadku … je to fraška, možná by měli konečně zrušit ten senát nebo alespoň obě party ztenčit na polovinu. No, co by se stalo??? Jen by se ušetřilo. Hašteřit a párovat se mohou i v polovičním množství! Jenže, kam s nimi? Kde sehnat tolik trafik? Je na tyhle případy pamatováno nějakým úřadem pro přidělování trafik nebo se to dělá jen tak živelně, kámoš na kámoše … No, kam jsem se to dostala, nemám svých starostí dost? Mám, mám jich až moc, ale dneska jsem si od nich dala pohov a snad až do příštího čtvrtka je zasunu do šuplíku. To jedeme do Prahy, ach jo … Vždycky se na chvíli zablýskne na lepší časy a pak to spadne ještě níž. Po dlouhé době jsem si v posledních týdnech už několikrát dopřála luxus přemýšlet po nocích o tom, co jsem v životě zvorala. Vím, k ničemu to nevede a už dávno jsem si zakázala nimrat se v minulosti a otvírat staré rány, ale někdy člověk nachází chvilkovou útěchu i v duševním sebemrskačství … to když sveřepý optimismus spojený s uměle udržovanou nadějí zdá se budovatelsky směšný a tak nějak na hovno. Ale dnes mi je líp. A když mi je líp, tak vařím. To mi je pak totiž ještě líp. A tak nic nedělám, jen vařím. Moc jsem toho nestihla. Jeden zeleninový salát a bábovku ze šlehačky. A ještě jsem se usadila u televize a zhlédla poštu pro tebe. Dva příběhy se samými sympaťáky. V prvním, vlastně druhém 3 krásný chlapi, z nichž nejstarší byl podoben Hájíčkovi z Krucipüsku (třeba http://www.bedna.tv.cz pod kulturou- zkušebny), v druhém pak figuroval kmet s neuvěřitelně suchým smyslem pro humor. Frajer! A teď jsem tady, ale jen proto, abych se rozloučila a šla si vypít černej čaj a zakrojit kus mramorový bábovky. Zuzi

 

 Posted by at 21.11

  8 Responses to “Něco napsat a nic podstatného nesdělit”

 1. zuzi,bodejť by ty mise neprošly, když kluci do A. odletěli ve vší tichosti už v půlce ledna.
  Hezký večer!

 2. No,vida. Máš Báro zprávy z první línie, já byla občasným svědkem jen těch zpráv z parlamentních tahanic … ale tušila jsem, že Paroubek se jen tak naoko zdráhá a laškuje jako žena, která stejně ví, že večer podlehne:)

 3. hIHIHI laskuje jako zena,ktera vi,ze vecer podlehne–to je hlaska :oDDD
  Zasouvam do pameti a ve vhodnou chvili s dovolenim vytahnu a oslnim vtipnou spolecnost :-))

 4. Asi hodně odbočím od tématu, ale nějak jsem v tuto noční hodinu dostala chuť laškovat a vědět, že podlehnu… no nic, jdu spinkat, dneska mi ani dobrou noc nikdo neesemesne. :-))

 5. Kam s nimi?Teda, podle těch všech prohlášení politických činovníků, kolikrát více by si vydělali ve veřejném sektoru, snad není třeba trafikačního úřadu. Zase na druhou stranu, ve veřejném sektoru by si méně nakradli… Půlení parlamentu by bylo těžký:-)

 6. Cheorchio, šiř dál, nemám na slova licenci :)…

 7. Báro, není každý den posvícení…joj! taky bych laškovala, i teď poránu (s perspektivou večerního podlehnutí :)))ách…

 8. sedlák na to jde od lesa …Flufe, oni toho napovídaj… Já si intuitivně představuji, že ve veřejném sektoru by k tomu svému zabezpečení potřebovali více sebou mrskat a samozřejmě chyběla by jim ta nadstavba = podlehnutí slastnému pocitu moci, že otěžě jsou v jejich rukou a současně pocitu všemocného spasitele lidstva… zbyly by jim holt jen ty prachy. A pak … partička se asi netrhá, tak nějak si hoši vzájemně pomáhají, i když se někdy škorpí … Senát zúžit na radu peněžně nezávislých starších (takový jakýsi NERV), půlit parlament by bylo asi těžké kvůli tomu kdo by to půlení prosadil, že, myslíš, Flufe? A kdo by vymyslel nové směrnice. Rozprášit to celé… půlka jich stačí a co by zbylo to by se hodilo Kocábovi na vepřín. A ještě by zbylo!

 Leave a Reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

(required)

(required)

css.php
Tvorba webových stránek: Webklient