Led 192009
 

Mám ode dneška na baráku satelit, ale přesvědčila jsem pána, abychom ho připevnili na štít směřující do zahrady i za cenu 30 m kabelu navíc. Tak tam sedí na konzoli svorně s vedlejší krabičkou na příjem internetu ze vzduchu a já konečně v tý bedně po čase zase něco uvidím. K talíři jsem si pořídila i novou televizi, ale ne žádnou velkou krávu, protože se mi do kouta v kuchyni vejde nanejvýš ta do 70 cm… Mám hezkou černou Phillipsku 66 cm v diagonále. Ale že bych dnes měla radost, to ani ne. Stala se mi křivda a je mi z toho smutno. Nechci být konkrétní, ale asi tak něco, když si někdo neváží vaši dobré práce a čeká co vy nato, že jiného stejně dobrého ocení a vás ne. Dnes jsem se ozvat nedokázala, ale udělat to musím brzy, jinak bych si nevážila sama sebe. Ke kladům dnešního dne bych ještě mohla uvést, že jsem si uvařila domácí čočkovou polévku se zeleninou.  ….. zuzi

 Posted by at 20.55

  15 Responses to “Už ho mám taky”

 1. :-))Hej zuzi, přeju, aby smutno z křivdy pominulo a bylo Ti zase fajn. A dík za Tvý krásný psaní :-))lada

 2. Připojuju se k předchozímu a dodám, že titulek je stejně pěkný jako ten, jímž byl oznámen významný ornitologický objev učiněný přáteli, mužem a dívkou: “Milenci objevili v horách ptáka.”

 3. Hoší …… děkuju!Právě jsem se probudila a šla se podívat, esli mi tu někdo napsal něco na utěšení…. a jo. Tak vám moc děkuju. Hned se mi bude líp “ozejvat”! Zvolit dobrý nadpis je uměním, jsem ráda, že jsi to Mirku zaznamenal!

 4. zuzi,po přečtení nadpisu jsem se chtěla sama se sebou vsadit, že vím, co u tebe najdu: profil ve Facebooku. To je teď taková lavina, že si připadám jako neandrtálec, když ho tam ještě nemám. Při přečtení prvních vět se mi hodně ulevilo. Nejsem sama, kdo neposlal svůj xicht do světa :-), zuzi má saťák!!!
  :-)))

 5. Báro, ahoj, jo, konečně mám saťák i procák, ale na facák teda nemířím, jedině když to bude povinný :)))… víc času do virtuálního světa investovat nebudu, bloguje mi ho i tak “spase” hafo…

 6. Bára, ZuziO tom facebooku jsem slyšel taky, ale myslel jsem, že je to něco pro seznamování se, nebo co. Ale rozhodně se tam ani podívat nepudu, natož se tam regisrovat.
  A Zuzi, ty netruchli a ozvi se. jinak se křivdy na tobě spáchané nesrovnají!

 7. Sejra, dík, každá podpora vynáší člověka výš… zítra.

 8. Zuzi, po letmém pohledu na titulek mi nebylo nejlépe, ale po šestém slovu v článku se mi ulevilo. Horší je to s tou křivdou. Pokud to v sobě budeš zadržovat, nabere to větší a větší rozměry, může to dopadnout jako zaražená rýma, nebo jako výbuch sopky se všemi následky (a to v lepším případě). Ta nejhorší alternativa je autoimunitní selhání organismu.

 9. zuzi,o tom spaseném čase, to mi povídej!!

  Sejra, já už si vyslechla od Alex školení, že to není žádné Líbimseti a že je to kvůli kontaktům na lidi, najdeš tam známé… no to už jsme všichni zblbli, že nepůjdu za kamošema “do hospody”, ale na Xichtbook?
  Ani omylem 🙂

 10. Já Facebook mám (protože jeden můj přítel – z důvodů nejlépe známých jemu samému) nemá e-mail ani mobil, ale zato má Facebook, takže mu přes něj posílám “dopisy”. Na Facebook si stěžovat nemůžu, seznámil jsem se díky němu osobně s několika spisovateli, ale opravdu, je to teď jako rakovina.

  Jinak, zuzi, teď jsem si na tebe vzpomněl, dávaje do skříně 94 knih J. Demla, dal jsem si na postel “Ve stínu pádišáha”. Letos jsem ho ještě nečetl.

 11. Je to cca měsíc jsem klikla na jeden odkaz a pak ještě na jeden a zděsila jsem se, jak kdekdo kamarádí s kdekým. Docela mě zaujalo, co mediálně neznámých lidí má v přátelích Elišku a Jana Kaplických. Pak jsem se v textu Miloše Čermáka dočetla, že třeba on žádný požadavek na kamarádství neodmítá … a je sakra těžké odmítnout si myslím a vlastně proč? Neznáš, nemáš důvod odmítat a žadatel bude rád… nic ti to neudělá, jde jen o jeden klik :))) a bude tě všude plno … Posledním Reflexu: REFLEX č. 3/2009 vyšel 15. 1. 2009 Na Internetu dostupný od 22. 1. 2009, je o Facebooku shrnující článek: Facebook (Internetový fenomén). Já tam nepůjdu, stačí mi bloguje.cz a pak jít na zahradu nebo do lesa nebo věnovat čas svým nejbližším….

 12. … po čase zajímavý antispam: MAMKO

 13. Jaromír: ozvu se.

 14. hele nemeli by ten talir nasmerovat tam kde je signal z druzice spis nez tam kde ladi esteticky? Jinak ti samozrejme zavidim, muj manzel po satelitu touzi a zatim mu nebyl dopran (nejdriv pamatkova rezervace a nemozna bytna, ted moderni novostavba s ‘posh’ fasadou a nejasnosti ohledne povoleni). Co chytas za kanaly? Bollywood? Nolywood? Nejaky anglicky? A k ty krivde ti preju at se brzo narovna a obrati k dobremu. PA

 15. Ahoj spoon, já bych bez satelitu už nechytla ani ty naše čtyři kanály, jsem tu v mediálnim stínu. Talíř je nasměrovaný dobře, obraz excelentní! Chytám naše programy bezplatný a pak na 3 měsíce nějaký lákadla zadarmo, ale mně stačí ty naše 4 + něco – nebudu u bedny trávit tolik času!

 Leave a Reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

(required)

(required)

css.php
Tvorba webových stránek: Webklient