Led 132009
 

… a ještě něco navícV pondělí ráno si sdělujeme s kolegyní zážitky z víkendu a plány na příští týden. Svěřuji se … Končím se seznamkou, už mě to nějak přestalo těšit, začnu to zkoušet zase na jaře , až ožiju. Ještě tuhle sobotu musím, slíbila jsem už dávno rande jednomu karatistovi co hledá a nabízí ÚROVEŇ, tak ještě tohle jedno udělám a šlus. Kolegyně na mě kouká, kroutí hlavou a usmívá se: Hele, to není možný … ty už to snad bereš jako zakázku?!!
Dnes při obědě mi ta samá kolegyně vypráví o svém dopoledním zážitku. Do knihovny si to přihasila čtenářka v důchodovém věku, kterou jsme zde skoro rok neviděli. Přišla k pultu, rozhlédla se doprava-doleva, naklonila hlavu ke kolegyni a šeptem se táže: Jsme tu sami???? D. přikývne a starší čtenářka uspokojena pokývne hlavou a pokračuje s leskem v očích: Tak jsem slyšela, že jste rozvedená, je to pravda??? Kolegyně se cítila zaskočena a v šoku jí slušně odpověděla.
Zdá se, že lidská neomalenost a tupost nezná mezí a společenský takt je pro někoho terra inkognita … Napadlo mě ale ještě i jiné rčení – Proč chodit ke kovaříčkovi když můžeme jít ke kováři ….. Takového člověka bez skrupulí, taktu, sebekontroly a jemného citu pro odstíny mezilidských vztahů nazývám ranařem nebo ranařkou.

 Posted by at 12.26

  22 Responses to “Není zakázka jako zakázka”

 1. taky chodim do knihovny ..ale karatistům se vyhejbám..

 2. Hmmm, já jsem ještě na žádnýho karatistu nenarazila, a tak to risknu :)))… hlavně v klidu :)))

 3. Té paní bych dala tečku. Karatistickou tečku. Až by se pod pultik svalila 🙂

 4. No, nevím, je to tak neuvěřitelná příhoda, že ti tu bezprostřední reakci i věřím pokud jsi horkokrevná, já bych se asi slovně ohradila: No dovolte, madam, do toho vám je hovno!

 5. a nespletla si vás dvě ta baba?…třeba čte Tvuj blog a chtěla si to akorát ověřit

 6. Loupáku,já už to táhnu skoro dvě pětiletky :))) … a ví to v obci každej, i ti co jsou negramotní!!! počítačově negramotní 🙂

 7. A je rozvedená?

 8. KsTVážený pane Klokane s tyčí, opravdu chcete slyšet CO je Vám do toho?

 9. zuzi,po letech žití na vesnici mě to vůbec nepřekvapuje. Nedávno se podobná jezinka zeptala mé známé, která se čerstvě rozvedla, zda už viděla to hezké miminko, co má její bývalý s novou přítelkyní… co jí na to odpovědět? Snad jen pěstí mezi oči.
  P.S. Někdy se z nenápadné zakázky může vyklubat nečekané, tak to neodflákni!

 10. Ahoj Báro, zdá se, že omezenost není omezena pouze na naší obec:) a to rande neodfláknu, snad už mohu říci po té “sérii”, že jsem profesionál!

 11. Nedivte se paní čtenářce, po roce vstala od tv. seriálu (asi porucha, nebo jí vypnuli analogový signál) a tak se vrhla do víru života střemhlav.

 12. Jaromíre, kdybych ji občas nevidívala postávající drbající, považovala bych tvou versi za vysoce pravděpodobnou …

 13. Nic mi do toho není, jen mi článek bez této zásadní informace připadá neúplný. 😉

 14. Aha, pravda, tak v tom případě dopovím pointu … je rozvedená, ale už dva roky!

 15. Díky! Ostatně dalo se to čekat…

 16. Ano, polovina postpubertální populace je rozvedena …

 17. To maj lidi z toho, že se žení a vdávají. Nebýt svateb, nebudou rozvody.

 18. Ano, Klokane s tyčí, to je nejlepší boj proti rozvodovosti, ale když na to přijde i ten největší bojovník někdy zhloupne a jde do toho znovu.

 19. Tím chceš naznačit, že se budeš vdávat? ;-)))

 20. hahaha, nemám žádný tajný trumf v rukávu! Ale jsem připravena na tuto eventualitu. Zbláznit se nebo zhloupnout není výsada mládí… :)))

 21. Jak řekl jeden můj dvakrát rozvedený přítel: “Dvě ze tří manželství se rzovádějí. Takže to zkusím ještě jednou.”

 22. … jak seříká: za zkoušku nic nedáš :)))

 Leave a Reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

(required)

(required)

css.php
Tvorba webových stránek: Webklient