Led 022009
 

ale radostný!

Ahoj lidi – zdravím návštěvníky známé i neznámé bloggerky zuzi a tohoto blogu!

Už mi zase jde internet i doma, ale skolila mě zase ta nevyzpytatelná a neváhám říci dokonce potměšilá! chroba a já opět pospávám, pochcípávám, pojídám pilulky, piju čaj a vážně uvažuji o zítřejším prozření teda pardon – pozření-  valašské trojkombinace slivovicemedcitron, která teď letí, protože ji doporučují nejen Valaši, ale i Pražáci a Brňáci. Bylo mi dnes kolem poledního tak blbě, že jsem akutně sháněla nějakou řečnici zastoupivši mě na dvou obřadech, ale to se mi nepodařilo, a tak jsem musela opustit teplý pelíšek plný bacilů a jít na to sama. No ale i s tím handicapem jsem přijala dvě vřelá ocenění mého výkonu a to nikoli od pozůstalých, ale od smutečních hostů! No, ale já zase půjdu, jenom jsem se probrala a šla podívat na poštu a kolik vás tu bylo dívám, a tak si říkám: napiš jim zuzi pár řádků …. a zítra se bude v povalování pokračovat. Docela mě to baví. zdraví zuzi!

 Posted by at 23.46

  8 Responses to “pozdrav všeobecný, povšechný”

 1. Zdraví Mirek!

  Ještě cibulový čaj s majoránkou, a česnek v medu.

 2. Buď zdráv Mirku, díky za připomenutí, suroviny mám. Dnes se budu chovat alchymisticky a míchat různé léčivé lektvary, mám ale obavy zda večer z toho všeho nebudu blet :)))

 3. Inu, já jsem do loňska neblil 28 let, a jak jsem si tak uvědomoval, že to ještě umím, napadlo mne, že si musím přečíst Lema. Proč, to vůbec nevím.

 4. Zuzibudu se opakovat, ale držím Ti palce aby ses z toho dostala. Nechci být nepříjemný, ale rýsuje se mi to tak, že tu nemoc pořádně nevyléčíš a ona se Ti pak vrací. To není dobré. Vyžeň ji pořádně a budeš od ní mít pokoj. A ještě něco: dokud bereš prášky, zapomeň na slivovicomedocitron! Alkohol ve spojení s léky dokáže divy – ale ve špatném smyslu. Ahoj.

 5. Komu není rady, tomu není pomoci!!!

 6. [1] drsoň, ale stojí za vyzkoušení. používám jemnější varianty, ale ne pozdě jako špatě účinný lék, ale jako celozimní prevenci.
  [3] tak tak.
  “zítra se bude v povalování pokračovat. Docela mě to baví.” – jo, taky tam vidím smysl života.

 7. Zdravím, právě jsem se probudila… doufám, že ctěným komentátorům nebude příliš vadit, když je zdrcnu do jednoho komentáře a nebude to mít každej extra :)) bude to takovej GRUPENKOMENT:
  Mirek je tu 2x: Ahoj Mirku, na ten první kompilát chutí a vůní jsem odvahu ještě nenalezla, snad zítra?? Med s česnekem sedá, dám si za chvíli ještě jednu várku a s ten Lem … napadlo mě Blééééém
  Ahoj Jiříku děkuji za opakované přání, určitě potěšilo v mém stavu a uznávám, že jsem se svou chorobou nezacházela dosud s patřičnou úctou a odmítala ji přijmout. To ale právě napravuji, doufám, že choroba to ocení a potáhne dál …
  Jaromíre, moc jsi mě nepotěšil, mluvíš jako moje maminka. Příště prosím pochválit aby se vyrovnala bilance, děkuji
  Ahoj lední brtníku: velké mrazy v čechách probudily i ledního brtníka, aby obešel a označkoval revír! já v tom tedy velkej smysl zatím nedivím, je mi v tý posteli samotný docela smutno :)))

 8. Teda, zuzi, to mě vůbec nenapadlo; ale já s čelem na porcelánu nepřemýšlel o slově “Lem”, nýbrž o slově “Solaris”… Chudák pan Stanisław…

  To máš za to: http://www.fismeister.eu…0141.jpg

  A tohle máš jako omluvu za “To máš za to” (protože za to můžu já):
  http://fismeister.eu…o-opalka.php

 Leave a Reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

(required)

(required)

css.php
Tvorba webových stránek: Webklient