Pro 302008
 

Tak sedím v práci u počítače, dokončila jsem co bylo potřeba, odeslala text na posouzení a mohla bych jít domů …. ale ani se mi domů nechce … tak ještě se myšlenkově uvolním a napíšu pár řádků na blog … předpokládám, že zítra se zde objevím zase, protože nespolehlivý správce sítě si hraje na mrtvého brouka. Nespolehlivost je velmi nepřijatelná vlastnost a já si s ní užila svý. Proto si ji u druhého hodně vážím a dávám jí jednoznačně přednost třeba i před jakousi intelektuální shodou nebo jak bych to řekla … Tak jsem si myslela … když mi ten můj ctitel napsal vyznání, co všechno udělá, abych měla veselý vočička a tak … a podle všeho to vypadá, že těch smutnejch vočiček utěšuje o hodně víc, než jen ty moje. No, moc veselý konec roku nezažívám, ale dnes jsem zas tak špatný den neprožila. I když na smutečce, vyrobila jsem tam jednohubky a mezi 3 obřady jsme si povídali.A potykala jsem si se svým šéfem. Asi si na to budu těžce zvykat, přestože jsme od sebe jen tak 10 let … A dala jsem si čaj s griotkou. Je tam totiž docela zima. Taková prosklená koliba, co byste chtěli!
Hmmm, to jsem ale teď divnej pavouk! Moc se společensky nevyžívám a pak si libuju v tom černym" prostředí… každýmu co jeho jest…!
Zítra tady budu pokračovat, mám ještě nějaký psaní, ale kreativnější. No, hlavně aby mně to šlo od ruky a dostala jsem se do ajfru. Jinak se takové věci plodí těžko a není tam ten švih a lehkost … co doma … nic chystat nebudu a oproti původnímu plánu se zřejmě nebudu ani opíjet. Určitě bych chytla opici smutnou, a to by stálo za prd.
Ještě dva hodně podobné zážitky z večera. Ve čtyři jsem měla vyjednanou návštěvu s kamarádkou, měla mi donést podklady k textu, který jsem před chvílí plodila. Vracela jsem se na poslední chvíli z obchodu a byla jsem našňořena v černym krátkym kabátě, černý sukni s kanýrama, a všechno měla vyladěný černejma punčochama, šedýma botama z broušené kůže, černym kloboučkem! Najednou kolem mě prosvištělo červený auto a dvě sestry , největší mondény v naší obci, vyskočily a začaly obdivovat můj model! Téda,ony zajely do ulice jen kvůli tomu, aby mě obdivovaly fasádu. To mi teda pěkně zvedly sebevědomí pošramocené neomaleným ctitelem! A pak jsem se stačila ještě převléknout do tepláků a začouzený a usmolený mikiny s  lebkama a šla zatopit … když jsme vyřídili potřebné a loučila jsem se s ní u branky, řekla mi, že její dcera mě obdivuje jako nejlépe oblékanou dámu ve městě a ptala se jestli spolupracuji s módní návrhářkou jak jsme jí v létě dělali modelky na zahradní přehlídce … Hmmm, ano, oblékání a ladění modelů je mým velkým, koníčkem. Kupuji všude, nejraději ale náhodně v sekáči a nevyhýbám se ani orientálnímu zboží a drahým nadčasovým kouskům. Proto se mi nedivte, když nechci vlízt do televizního pytle a ještě se v tom neforemnym kousku fotit, … přestože jsem byla vyzvána svými oblíbenci Sejrem a Klokanem s tyčí! Ale včera mi byla v noci taková zima, že jsem si do toho pytle opravdu vlezla a navrch peřinu. Júúúúúúúúúú, to bylo něco! zuzi

 Posted by at 21.37

  31 Responses to “Zpráva před odchodem domů”

 1. Krásné 🙂A prosim pekne,bude foto? 🙂
  Jo jo,zvedava CHEORCHIA :)))

 2. ano anozuzi,zuzi, udělej nám modní přehlídkůůůů, prisííííím :o)

 3. Nu, děvčata, zaskočily jste mě, snad bych to zkusit mohla. Nafotit ale před zrcadlem je něco jinýho než potkat zuzi ve městě …:)))

 4. zuzibacha, aby tě ten ajfr nedržel po celý rok 09, někdy je třeba taky jet na volnoběh;-) V sekáči jsem snad nikdy nebyl… je ještě tolik věcí, co čeká na objevení! 🙂

 5. Ahoj Kamio, to tvoje .. je ještě tolik věcí, co čeká na objevení! 🙂 by bylo hezké motto pro příští rok, asi si ho zapamatuju a přeju všechno nej!

 6. Každý má jiné hobby, zatímco tebe baví, má milá zuzi, oblékání, já mám zcela opačnou zálibu, ovšem, že nejraději u krásných žen, jako jsi ty.

 7. Hmm,tak módní kombinace, to mi nikdy nešlo. Jsem “módní posera” a nebo jen bez fantazie. Zuzi, děláš poradenství? :o)

 8. A roztomilé :-))
  Na “očičkovače” se, Zuzi, vyser, do novýho roku vkroč raději sama, ale očištěná. Držíme palce, jo?
  A koukej fotit, též jsem, jako Charmina, žádostiva. :-)))

 9. Charmina je teda taky určitě zvědavá, ale já myslela Cheorchiu, chichichi :-))))

 10. Zuzi – a zkoušela jsi dělat módního poradce aji mužskejm? Docela často, když si mám něco na sebe vybrat, tak jsem silně bezradnej. Před vánoci jsem potřebovat koupit zimní bundu, hned mi jedna padla do oka a když jsem došel k pokladně, tak mi paní oznámila, že jsem si vybral ženskou (tedy tu bundu).
  S výběrem mužské jsem už měl potom velké trápení. Taky mne napadlo, zda to něco nemůže náhodou znamenat.
  Že by se do toho začal plést Freud?

 11. Jaromíre! Je Silvestr, a tak ti tvé lascivní vtipkování odpouštím :)))

 12. Iv, netroufla bych si, každý máme jiný vkus a každý se cítí dobře v něčem jiném. I když se Zorkou se snažíme jedna druhé při výběru v sekáči radit. Ale ona je proti mně spíše konzervativní. A takové má možnosti!!!

 13. Kash: Jo, už jsem se od něho odškloudila, od holomka! Už si toho navymýšlel tolik, že to bylo krajně podezřelé i mně – která jsem měla přezdívku Princezna ve skoku na špek! Ofotím nějaký zimní variace až budu mít náladu, mám to v plánu!

 14. Tome, muskýho bych oblíkala tuze ráda. Co jsem se nakupovala mladýmu keramikovi krásných košil, kalhot, svetrů a tak v sekáči a on to nechce nosit … Mám tu ve skříni tři krásné košile letní, chodím je okukovat, ale nemám do nich chlapa!

 15. Tome,s tou bundou jsi mne opravdu pobavil. nevím, jestli to víš, ale je rozdíl v ženském a mužském zapínání kabátů nebo halenek a košil. Žena má knoflíky vlevo a překládá díl, který je u srdce, s otvory pro knoflíky, přes něho. Asi tak: Jdeš se ženou a ženu máš po své pravé ruce. Ona má na sobě těsnou našponovanou halenku s knoflíčky, která se jí rozvírá, ale ty ze své pozice nic nevidíš, protože se to rozvírá mimo dosah tvého pohledu. Rozumíš mi?

 16. Pardon, díl s knoflíky, který se podkládá, je vpravo!!!

 17. Hm – tak to je ale přesně naopak, než by mělo být 😉
  A o těch rozdílech v zapínání mužských a ženských věcí vím, jenže jsem doteď vlastně nevěděl, proč tomu tak je. Ale na druhou stranu – poč bych nemohl nosit ženskou bundu, když se mi líbí, hřeje, sedí mi a na nějaké rozevírání se vlastně můžu vykašlat 🙂

 18. Stal se zázrak!!!Přišla jsem domů a po dvou dnech se objevil opět internet. A tak je výborný, že si budu mít s kým virtuálně připít!!!Snad nás osamělců bude víc!
  Tome, s tím zapínáním jsi mě rozesmál a bundu sis měl koupit i když byla ženská. Doufám jen, že nebyla růžová, i když dnes není nic definitivní a svobodný člověk může takřka všechno! Neměl ses dát, když se ti líbila a máš do ní postavu! :o)))))))

 19. Jdu si zatopit, abych nezmrzla :)))

 20. Ahoj Zuzi! Preju krasny posledni den tohoto roku a at se ti v pristim roce vsechno dari! chlapu je jak der v ementalu, jak rikam, tak kdyz te ten ctitel blbe tak zklamal, urcite se objevi jiny. LEPSI!! tak cago a vsechno nej! lex

 21. i když to každý neví, tak praváci jsou leví to přec ví každej levák, co rozumu má za mák, jak se otvírají ženské šaty.

 22. Ahoj Jaromíre, s pokročilejším časem tuším 🙂 budou tvoje komentáře .. houstnout :))

 23. Dnes rozhodně ne, jsem lihuprostý, i když to zvenčí vypadá , že jsem sprostý.

 24. Ještěže mám svou bundu a rolák… Akorát do zimních bot začalo po 14 letech téct, tak jsem musel koupit nové.

 25. Jaromíre, jsem na tom stejně, tedy jsem lihuprostá, lahve jsem zapomněla přinést z opukového klenutého sklípku na zahradě a v kaltně tam nepudu! Přípitek bude čajem nebo tak …

 26. To ti tedy boty vydržely dlouho, pravděpodobně v nich vycházíš jen velmi zřídka, připomíná mi to Henry knihu Josefa Lady, kde popisoval své dětství. Snad ty ale v mírnějších mrazech opravdu bosý ven nevycházíš!!!! Jsem tu jen na chvíli, už mně vysílají -123 minut, pak dokomentuji pavouky. z.

 27. PřáníAč se bezbáme milá Zuzi, mám pocit, že Tě znám dlouho (už Tě dlouho čtu)chtěla bych Ti jen popřát do Nového roku hodně zdraví a štěstí, to ostatní (jak jsem psala Kashice)si Tě už najde (přízemní věci jako láska, peníze atd….)Jana

 28. Ale kdepak, chodil jsem v nich dennodenně čtrnáct zim a dvě léta, když v zoo pršelo a do kecek by mi natekl hnůj.

 29. Ahoj Pinkalinko! Až nyní jsem objevila, že se mi můj včerejší komentář tobě nezobrazil, protože se zrovna v tý chvíli zrušil doma internet. Omlouvám se a mrzí mne to, protože jsem právě z tvého přání a vynoření z hlubin internetu měla takovou radost! Moc ti děkuji za přání a přeji ti vlastně to samé. zuzi

 30. Mirku, musím konstatovat, že jsi měl štěstí na dobré boty nebo si prostě umíš vybrat!!!

 31. Jo, boty jsou tady:
  http://www.fismeister.eu…lace.php

 Leave a Reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

(required)

(required)

css.php
Tvorba webových stránek: Webklient