Pro 172008
 

 a výhledy

Dnes jsem absolvovala předvánoční merendu v Hlinsku. Jelikož začátek byl stanoven až na 10.30, vzala jsem si opět své barevné výtisky a mínila je zde nechat zarámovat. Přijela jsem raději velmi brzy a přecházejíce ulici, mi ty krásné výtisky spadly pod autobus, a ten mi je přejel a na rub vytiskl stopy svých pneumatik! Ach jo, tak znovu přeposlat na e-mail soubory a znovu vytisknout. Naštěstí kvalita tisku byla adekvátní té předešlé a tak jsme konečně obrázky formátu A3 zarámovali do systému Euroklip a stejné obrázky A4 jsem se rozhodla vsunout do stojánku plexy. Nejlacinější stojánky jsem objevila u výrobce za 92 Kč (náš oborový dodavatel  nabízí stejný za 177 Kč!)
Volný čas před hodinou našeho setkání jsem vyplnila nákupy drobných dárků, jako je mýdlo z konopí pro syna, lucerničku pro Sašu, a další voňavé a jiné okouzlující nezbytné zbytečnosti, které dělají radost, už když je člověk vybírá …

A vlastní program setkání knihovnic – tzv děckařek začal kolektivní návštěvou předvánočního Betlému  ve společnosti dvou školek. Docela jsem vymrzla, protože jsem nedbala a oblékla se méně než je zde na horách zvykem! No a poté konečně zahřátí se v knihovně při teplých nápojích různého charakteru a kutí plánů co a jak s těmi dětmi!

Předvánoční chaos vrcholí! V pátek je ohrožena moje účast na té nejkrásnější merendě. Přijedou si oba dodavatelé pro neprodané knihy (prodali jsme za 25 000 Kč) a mám dva smuteční obřady. No, a potom 14 dní volna. Rozhodla jsem se pro aktivní odpočinek. Pokud nebude nasněženo bude se chodit na výlety a doma prohlédnu, poslechnu a přečtu všechny DVD a CD a knihy, na které během roku nebyl čas. Je toho požehnaně! Jiné plány nemám. Ano, ještě novoročenky. Ta sněhuláková byla spíše z recese … A pak už opravdu nic. Svátky prožiju osaměle. Budu doma se synem, ale zde komunikace vázne a společné zážitky nepředpokládám. Jinak se nechám překvapit, ale pro jistotu nepředpokládám vůbec nic  :))). zuzi

PS: dnes mi přišel z Vesny balík, který skrývá dárek pro babičku. Poslala jej dcera a obsahuje vyteplený televizní pytel pro člověka a  papuče. Babička straší, že nic takového nepotřebuje a že si to mám nechat pro svou potřebu. Přemýšlím kreativně, že bych se v tom pytli vyfotila s rozevřenou knihou a byla by to ta nejkrásnější novoročenka!!!

 Posted by at 21.45

  11 Responses to “Zpráva o dnešním dni”

 1. ten pytel Tě koukám docela straší 🙂

 2. vzhledem ke stále vzrůstajícím cenám energií za vytápění je to naprosto suprovej dárek 😉

 3. Ahoj Anonime, pošli prosím fotky jaksi slíbil, nebo tě s tím pytlem budu osobně strašit ve snu!

 4. William Wilson … no jasně suprovej dárek! a nevíc je ten pytel sexy!!!

 5. jéé, ten má moje bábrlinka a je skvělej na válení k Tv……. sexy,nesexy hlavně když je příjemně 😀

 6. Ten poslední octavec, to je konečně nápad!!!!!

 7. Džejsí + SejraAhoj Džejsí a Sejra! Už dva dny bojuji s pokušením ten balík otevřít a pytel si vyzkoušet. Budu-li v něm sexy, vyrobím ještě jednu novoročenku a to bude bomba. Přemýšlím též, že atraktivita novoročenky by se hodně zvýšila, kdybych v tom pytli byla zcela … navostro!!!

 8. ZuziAno, ano, ano!!!! Chceme tě v pytli a ani to nemusí bejt navostro:-)))

 9. pytelPodporuji sejra v hlasování! Do pytle! 😉

 10. Hmmm!Zuzi do pytle, jó??? Vždt jste jenom dva!! Sejra a Klokan. A kvůli dvěma “fanouškům” do pytle nepolezu! a ne a ne.

 11. Do toho pytle mamko nelez nebo to řeknu babičce a bude mazec (však ji znáš :-). Mimochodem druhý dárek nejsou papuče nýbrž župan růžový.

 Leave a Reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

(required)

(required)

css.php
Tvorba webových stránek: Webklient