Pro 162008
 

PF 2009 zuzi snehulak

…Tak jsem měla chvilku času a stvořila jsem si péefko. Doufám, že se bude líbit, a nevzbudí rozporuplné reakce jako minule. Proto jsem se také držela raději tématu tradičního – ladovské zimy. A přidala moderní text! Zuzi ( pozor, je to jen zkušební verze, letos chci popřát virtuálním kamarádům poněkud adresněji, a na to si udělám čas o svátcích!) 

 Posted by at 15.28

  6 Responses to “Péefko”

  1. "Dejte křídla své fantazii!"To když udělám, tak už se vidím, jak za peníze získané současnou brigádou v červenci poznávám Šumavu z obou stran a k tomu ještě Mnichov a další místa. Už aby to bylo!

  2. Jiříku …když čtu tvůj komentář mám chuť se vším praštit a také co nejdříve někam vyrazit… alespoň o svátcích vlakem na Vysočinu a až se oteplí třeba i někam dál …

  3. Ach, Zuzi…
    Ale oceňuji snahu o tvůrčí individuální přístup.

  4. Sejra, já vím … udělala jsem ten paskvil naschvál, víš, aby se zase někdo pohoršil a já mohla nakonec zase vyrukovat s nějakým klenotem v klasickém provedení. Letos jen hýřím nápady, bohužel všechny jsou ve stylu rozverném. Však mi zítra zmehne!

  5. Ahoj Zuzi,to je fakticky neotrely krasavecek!;-) originalni a me se libi!

  6. Lexulko,no bodejť, kdo má smysl pro krásu nemůže to vnímat jinak!!!

 Leave a Reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

(required)

(required)

css.php
Tvorba webových stránek: Webklient