Pro 142008
 

i když události by zasloužily daleko větší prezentaci :)))

 pusinky zuzi

Moje pusinky standardní

Vstávala jsem s Alešem, a už jsem si pod peřinu nezalehla. Překonala jsem se a časným autobusem odvezena, jsem se ocitla v San Piegu, kde jsem neprodleně nakoupila úspěšně takřka všechny vánoční dárky a to proto, že jsem se na tuto misi důkladně doma připravila. Ani jsem nepočítala s tím, že i já si přijdu na své – už jsem zmiňovala … v Levných knihách jsem objevila Saurův film: Eliso, můj živote. Nechám si však premiéru na chvíle pohody o svátcích. Času bude hafo!
Kolem dvanácté opět doma a to jsem si tedy bez zbytečných okolků, po větším improvizovaném gáblíku, do těch peřin na dvě hoďky zaplula a nařídila si budík, protože jsem nechtěla zmeškat rande. Už podruhé s jedním a tím samým pánem. První setkání jsem popisovala ve zmizíkovaném textu v tomto týdnu. Zvláštní … na první pohled normální obyčejný chlap, haha … já vždycky vyhledávala spíše speciály" – naposledy hermetik! , ale nějak jsme si spolu vzájemně sedli. Ne, že bych se zbláznila a zamilovala na první dojem, to zdaleka ne, ale znáte to … stane se to nenápadně ani nevíte jak… prostě a jednoduše nabyli jsme k sobě důvěru a dnes jsme takřka ve shodnou dobu oba úplně spontánně zrušili své profily na seznamce, ač jsem ještě před pár dny toto odmítla s poukazem na tříměsíční zkušební lhůtu s právem reklamace bez udání důvodu! Takže to spolu zkusíme.
Dnes jsem se jen tak lehce poflakovala a pří té příležitosti napekla z 8 bílků pusinky. Pusinky v základním provedení, pusinky ořechové a pusinky kokosové. Mňam!
A průběžně si dopisovala se svým novým objevem… zuzi

 Posted by at 19.08

  6 Responses to “A ostatní hopem!”

  1. no tak hodně štěstí ve zkušební lhůtě, případně i dál…mně by stačily pusinky standardní

  2. Loupáku, dík, uvidí se! … Ano, někomu stačí pusinky standardní a někdo holt musí mít furt něco extra! A pak to tak dopadá, že neví co roupama dělat… řekla by moje maminka 🙂

  3. povedený pusinky,mňam….taky je mám ráda. jinak Ti Zuzi přeju hodně štěstí do nově rodícího se vztahu ;o)

  4. Kokosový pusinky od tety Růženky z Medřiče, mňam!

    Ale hlavně přeju ať to vyjde!

    M., velký mistr roláků

  5. Džejsí, dík za přání.

  6. Mistře roláků, kokopusinky od Zuzi taky mňam! A jinak se uvidí!

 Leave a Reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

(required)

(required)

css.php
Tvorba webových stránek: Webklient