Lis 272008
 

….

imunitaHlásím, že Zuzi nevydržela a podlehla.

Jsem také nemocná, ale ne tak jako Dáša, a tak neuléhám, ale obsluhuji knižní bazar. Dnes bez topení, protože odpovědný pracovník odjel do Plzně. Takže v lyžařské bundě, kulichu a rukavicích třídím literaturu a doporučuji literaturu a hlavně připravuji na zítřejší odvoz do sběrných surovin. Mumínky tam ale nepošlu. Kdo chce "Čarodějův klobouk" má ho u mne schovaný…

Podařilo se nám prodat kolem 60 – 70 banánovek knih. Banánovka to je naše měrná jednotka. Musím se zítra ještě mrknout, kolik svazků 1 banánovka pojme! Prodávala jsem 1 kus za 1 korunu a opět se podstatně zvedl prodej! Chodili i děti ze speciální školy s učitely a měly radost, že za svou pětikorunu neodnesou knihu jednu, ale celých 5! Také mě překvapila holčička, která si přišla s padesátikorunou ze svých úspor a s mladším bratrem pro nějaké knihy. Těm jsem za fixní platbu umožnila neomezený nákup, takže odcházely s bednou! – Takové čtenáře si knihovnice musí pěstovat, no ni???

No, ¨nyní ale musím se s vámi rozloučit, protože k večeru se marodům vždy přitíží a tak si dám dva Paraleny a kalíšek nebo dva horkého čaje a v teplých ponožkách a nejteplejší mikině zalezu do postele. Taktak…. tiše odcházím a jestli to umíte, prosím o podporu, tedy konkrétně okamžitou a střelhbitou zásilku blahodárné energie, která by mi pomohla se rázně vypořádat s tím neřádem, co na mě vlez. Do pytle … a já si tak v tý imunitě věřila!!!. zuzi

 Posted by at 18.45

  16 Responses to “Sklesle”

 1. brum, v zimě se mi zdá jako dobrý nápad přimíchávat do čaje med. preventivně jako posila pro zdravé bacily v krku, ať jsou silní proti špatným bacilům.
  ale je pravda že když přijde první větší zima, bývám většinou nachlazený taky – za to může určitě medostatek cibulové šťávy v obchodech.

 2. to zasejc přejde…mně můžeš věřit, rýmičky a kašlíčky se léčej snadno

 3. Nebude lepší si dát po kalíšku? Slivovičky?

 4. Lední brtník – dobrý nápad s tím medem! Štrachala jsem a žádný po loňsku neobjevila! Koupím cestou na Klub čerstvý a budu se tam posilovat!

 5. loupák: a víš že jo?! probrala jsem se a je mi o hodně líp než včera, dokonce se mi zdá, že mifakt nějaký specialista poslal pořádnej kus ty energie!!!

 6. Kamio: to asi ne :)nejsem zvyklá, kdoví čeho bych se u sebe nenadála, to je moc silná meducína 🙂

 7. Já se domníval, dívaje se na ten obrázek, že to bude nějaký dramatický popis co kde konkrétně tě trápí a ono jen nachlazení:-))

 8. a jej!Sejra, tos mě teda naladil do novýho dne :), měla jsem tam napsat ilustrační obrázek, koukám, asi, mnozí se domnívali, že jsem v posledním tažení … no aspoň se zaradují, že jsem tu chorobu přes noc setřásla!!!

 9. Tak v tom případě se, milá zuzi, raduju, že jsi chorobu za noc vyhnala a nebudeš nás oblažovat ničím tak výborným jako je třeba zánět šlach, neurologické problémy apod.

 10. Sejra! Choroba mrcha stále útočí, ale už s menší silou. Těší mě však, že jsi se z té bezpohlavní postavy snažil vydedukovat kde mám ta ohniska choroby!!!!

 11. tak se brzo uzdrav 😉

 12. Zuzi, kniha už se objevila:) a brzičko štěstí přinese:)

 13. Díky džejsí, pracuju na tom 🙂

 14. runy, tak to je teda dobrá zpráva!

 15. Ahoj Zuzi,preju brzke uzdraveni! kalisky se mi letos neosvedcily, prisel zmutovany chripak s posilou a musela jsem na antibiotika. uz jsem zase ve stavu zdravych, ale zdrave se este uplne necitim…tak se kuryruj, posilam ti tu energii, co mi stejne nekam porad utika.. tak at ma spravny smer! hoj lex:-)

 16. Lexulko ahoj! Energii přijímám stále, a tu z valašska obzvlášť … páč v noci ještě skuhrám – ač ve dne už skoro juchám 🙂

 Leave a Reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

(required)

(required)

css.php
Tvorba webových stránek: Webklient