Říj 212008
 

Tak jsem se na chvíli vzchopila! Zorka s Pumim odešli na večeři a já jistím klidný spánek Baudie. Máme všichni dovolenou, ale pracujeme na doraz. Řetězová pila je sestavena a od té doby řetěz sviští. Pracujeme o dřevě. Řežeme přestárlé bezy a z půdy snášíme staré skříně, skříňky, kostry válend a nepotřebné garniže. To je dřeva! Ale stejně…je to jen malá část nepotřebného harampádí. Všechno za pár dní nezdoláme. A tak řežeme, sekáme a střiháme (větve na zátop) a hromadíme haraburdí, které zítra odvezeme do sběrných surovin. Mám toho za dva dny dost. Ani nevařím, jak jsem si naplánovala. Kupuji hotové. A neustále něco zařizuji a sháním. Hlavně v souvislosti s bývalým manželem. Je toho dost a všechno na nic. Jen se nějak srovnat s tím na co on se vykašlal! Barák tak vhodný, aby si tam hasiči udělali cvičný požár (to vymyslel vážně Pumi), otevřené auto bez hodnoty – nepodařilo se nám najít klíče ani jakékoli doklady, totálně zarostlá zahrada a zpustlý dvorek, všude samé nepotřebné věci. Nic se nevyhazovalo, jen někam kamkoli pohodilo … jen hory krabiček od cigaret a krabic od džusů a mléka … dědictví naruby … no co, nějak se s tím musíme vypořádat…. Navštívili jsme včera BMV v LDN, a zdá se tam spokojený. Má tam pár kámošů a žádnou starost. Je mírně zmatený, neschopný se o sebe postarat, ale prospívá mu že je prost alkoholu a tabáku … /těch dutinek v baráku!/. Zeťák, starý kuřák, naproti tomu se rozhodl s kouřením seknout. Nikomu nic neřekl a co je zde, ani jednou nezakouřil! Nesmí se ale o tom s ním mluvit. Asi abychom to nezakřikli.
Všechny akce s námi Baudie absolvuje a náročný program zvládá s přehledem a lehkou ignorací. Hlasitě protestuje pouze v případě hladu. Jinak je v pohodě. A včera spala dokonce 12 hodin v tahu. Já si půjdu také lehnout. Ale nesmím usnout. Včera jsem držela stráž u ohně a dnes u Baudie. A zase se nevyspím… neboť ráda nás to mimino probouzí kolem půl sedmé. V tu dobu totiž dostává hlad a dává o tom hlasitě vědět. zuzi
Mám hezký fotky jak se Baudie druží s Mufem a jak systematicky pracuje na svém novém velínu se spoustou hejblat a udělátek a mobilních zařízení, ale řekla jsem si: Dost bylo Baudie! Nesmím zapomínat, že čeho je moc, toho je příliš. A tak nějaký snímky až zítra. Bohužel nestíhám dokumentovat vůbec nic. Zeťák pracuje jak na svým a já se nestačím doslova ani uprdnout, jak se tady říká. Natož ho fotit v akci!

 Posted by at 20.05

  7 Responses to “Práce nejen šlechtí, ale i huntuje tělo!”

 1. Zuzi,myslela jsem na tebe, jak to s EX dopadlo. Vidím, že podle předpokladů. Vyklidit chalupu není jednoduché, ale víme, že ŽĎORBI a VETEŠ snižují kupní cenu. Ideální stav by byl vysoká prodejní cena a slogan – kdo si to kúpí, ať si to i vyklidí.
  Baudí je miloučká. MSF

 2. Lituji, že vás nyní poněkud zanedbávám, mí milí zpřízněnci, ale všechno bude…, zase vás budu pilně číst a povídat si. Nyní s bídou sestavím pár řádek sem… z.

 3. ZuziTo mi připomíná, když jsem vyklízel naší nemovitost, čestvě ve veřejné dražbě koupenou. Předtím tam bydlel člověk, který skončil nesvéprávný v léčebně. Něco kdysi vyklidila hygiena, prý toho byly tři avie jen z obytných místností, museli to dělat v protichemických oblecích… Zytek zůstal na mě. Dodneška si vzpomínám, kterak jsem na půdě nasbíral plný pytel léků, ve chůívě našel plnou nůši naprosto shodně otevřených konzerv od paštik májka a cca deset naprosto dokonalých koster od slepic…Pak jsem trnul, kdy v té vrstvě humusu v chlívě (bylo toho na výšku asi metr)narazím na kostru krávy, koně, nebo pohřešované osoby:-((

 4. sejra: HUSTYYYYY
  zusi: ty mas ale pracovity pribuzny! vsechna cest, ze zdravim ,)

 5. Ahoj Jaru, když jsme spolu mluvily, byla jsem hodně nešťastná a vyplašená. Nyní jsem smířená. Holt se musí udělat to co jew potřeba. A dcera a zeť pomáhají jak jen mohou. To je velká vzpruha.

 6. Sejra … kdybys věděl …

 7. Spoon, dcera se prostě povedla a ještě je tu ten bonus. Zeťák, s kterým si sice moc nepokecám, ale neva, stejně je moc fajn. I když dnes se opět na nás naštval … více v blogu.

 Leave a Reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

(required)

(required)

css.php
Tvorba webových stránek: Webklient