Říj 102008
 

Dnes jsme s kolegyní navštívily Knižní veletrh v Havlíčkově Brodě. Velmi intenzívní zážitky! Tolik nadržených knihovnic na malém prostoru je málokdy k vidění. A též neobvyklá hustota charismatických mužů – nakladatelů! A nakoupili jsme dobře! A hlásil se k nám muž, s kterým jsme cestovali ráno vlakem! Byl to regionální spisovatel Prochor z Jičína!
Doma jsem dlouho neotálela. Spakovala kostýmy, vidle a odjeli jsme do vesnice jménem Čankovice zahrát divadelní představení. Přátelé, velmi dlouho jsem neviděla takový naprosto úžasný kulturní stánek. Jsem zcela okouzlena a konsternována  jeho vymalováním a celkovou výzdobou. Nebojte, ač jsem neměla s sebou aparát, všechno jsem nafotila na cizí. Neochudím vás o to! Na náš kus přišlo 32 platících obyvatel vesnice, a to je 13 % obyvatel Čankovicl! Náramný úspěch! Kdybychom hráli v Praze, zaplníme Letnou nebo Strahov. Kdo z pražských umělců by si na nás mohl troufnout! … snad bratři Nedvědové nebo možná  Eva a Vašek! Zuzi (fotky zítra a dobrou… zuzi – chce se mi spát)

 Posted by at 23.57

  4 Responses to “Naplněný den”

  1. No, Zuzi, nechci Ti nijak kazit statistické výpočty, ale kdyby do Horní Dolní Zalomné přijeli Eva a Vašek, bylo by to hodně přes 70%, ta účast;-)

  2. No teda Kamio???, k tvému komentáři mám vážné výhrady!!!

  3. ty kráso, já to mám do HB 13km, nadto mám ještě volňáska, a stejnak jsem se tam ještě nedokopal :-DDD

  4. WW, tak to chodí … když máš něco krásné, skvělé, podivuhodné na dosah ruky, opomíjíš to. Závidím ti. Já jsem musela předčasně odjet. A nemohla si tak vychutnat všechno co bych ráda: Jan Burian, Ludvík Vaculík, Jaroslav Rudiš, Jiří Dědeček, Jan Malinda (Loupákův tip – Redneck z bohemáckého coitu) a vůbec … stačí třeba jen pokukovat po těch charismatických nakladatelích a jejich věrných pomocnících a porovnávat jejich zjevy s knihami, které vydávají … je to mnohdy velmi zábavné a neuvěřitelné :). Koukej se sebrat a jít to omrknout, lenochu :)))

 Leave a Reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

(required)

(required)

css.php
Tvorba webových stránek: Webklient