Zář 252008
 

… a noční můry

Tenhle týden mi dává pěkně zabrat. Každý den povinnosti až do posledka. Včera v práci do půl deváte večer, a dnes do 18. Potom hned do Klubu – amatérští divadelníci si musí dát přece dohromady všechno co potřebují, aby vyrazili na tu slavnou šňůru! Nejen tedy Džek Džak Paroubek, ale i naše divadelní společnost objíždí své štace…!

dzek dzak

potulni komedianti

Tedy ten jeho kamion by se nám vskutku hodil, asi se s ním nějak domluvíme, až s tou akcí sekne (doufám, že ten frajer s pomerančovou šálou vyhraje a postaví Kaplického knihovnu, tak ho volte, jó, stejně je to jedno kdo tam sedí, ale tenhle usměvavý  fešák alespoň slíbil novou knihovnu a my ji docela potřebujem) .. (Hmm, tak mě napadlo, že mnozí z vás ho právě proto volit nebudou:(.. No, co! Co by s tím kamionem potom dělal! My potulní komedianti si přece musíme pomáhat, no ni? Takže, Jirko, jsme první na řadě, jó???!!
…Máme s tím balením cajků tolik starostí, že nás zatím ani netrápí, že divadelní kus jsme 3 měsíce nezkoušeli. Umění je prostě zatím na vedlejší koleji. Ale v neděli celej den na tom budeme makat. Jó, a všude už máme vyprodáno!!! Neříkám kde, abyste se tam někdo náhodou nepřijel podívat. Je to totiž … husté".

Tak dobrou… zuzi

… Jen mám trochu obavy, aby se ta knihovna nakonec nezvrtla kvůli té jeho zálibě v pomerančové barvě. Knihovna s pomerančovým pláštěm! To by byla apoteóza vítězství!

 Posted by at 23.13

  10 Responses to “Pár slov pro noční ptáky”

 1. No myslím, že byste s tím kamionem udělali víc užitku než tahle rudá tlustá svině. Ovšem máš pravdu, že už je celkem jedno, kdo tam nahoře sedí a máš pravdu v tom, že knihovna by měla stát a je celkem jedno, jestli ve formě chrchle nebo jiné.
  Přijedete k nám?

 2. Ao je to husté. Ale stačilo říct, že ti prostě puchejř chutná… :p

 3. Sejra, zatím ne, teď jedem Moravu. Říkají nám Alexandrovci, protože nás jede kolem dvaceti, a není mezi tím žádný funkcionář.

 4. aTeo, fuj! obávám se, žes mě nepochopil. Dej je do pytle, zatřepej, a je jedno kterýho vytáhneš. Tenhle ale mě navnadil na knihovnu.

 5. zuzi, je mi jasný, že je to s Tvý strany nadsázka, ale tenhle Ti slíbí, co budeš chtít…von ji rozhodně stavět nebude

 6. z Tvý strany…taková hrubice!…loupáku, cos včera pil?!

 7. Loupáku, jsem rozpačitá… ale stejnak si myslím, že kdyby vyhrál, postavil by ji. Jako svůj největší pomník, pomník své moci. Je mi jasné, že se mu asi “líbí” jen proto, aby ukázal, že je pokrokovější než ti modří kulturní barbaři… Objímat se s Kaplickým, to mu ještě v rejstříku chybělo … zatím to byl jen takový knedlíkový páprda, ale tohle je docela prestiž …

 8. hrubka se omlouvá, kdoví na cos myslel, jestli ses právě vracel z rozkrokové soutěže 🙂

 9. zuzi, nejspíš sem myslel na ku…revsky dobrej bigbít

 10. jak jinak, loupáku, jak jinak :o)))))))))

 Leave a Reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

(required)

(required)

css.php
Tvorba webových stránek: Webklient