Zář 122008
 

úvodní blogspot

V Jičíně byl velký mumraj. Ale toho se Zuzi neleká, protože základní jednotkou mumraje je jeden člověk a to už je snesitelnější. Loňským hitem bylo seznámení s Léňou a podivudodný večer s mým mužským idolem, který je totiž náhodou Jičíňákem! Letos bylo těch setkání daleko více a dokonce jedno bloggerské. 2x jsme si dali krátké kafe s Janovou neboli Skorkou z bloguje. Ale to fakt dobré a zajímavé setkání nemohu doložit fotkou, protože někdy jsem aparát záměrně nechávala doma", abych nebyla v jeho zajetí a soustředila se zcela na lidi. Jinak totiž jsem jím rozptylována a podvědomě neustále stále hledám dobrý záběr" …. No, s mým neutuchajícm mužským idolem jsem se viděla též, ale už to není přátelé ono, už dlouho to není ono…  on se totiž najednou usadil! A tak žádná milostná zápletka nebyla, hmmmm.
Vytáhla jsem z toho tlustého balíku jičínských fotek několik pro první ukázku.

jicin mesto pohadky 2008 a

Jičín bez Rumcajse je jako … jako … hrníček bez ouška, cedník bez dírek … láska bez sexu (nebo sex bez lásky?) … prostě Jičín a Rumcajs patří k sobě. A k Rumcajsovi patří Manka. Tak je tady máte ještě jednou:

jicin mesto pohadky 2008 b

jicin mesto pohadky 2008 d

Prodavačka pavouků mi vyhověla a zapózovala spolu s nimi. Udělala to ráda, ale její maminka se zdráhala. Nechtěla s pavouky ani bez. 

jicin mesto pohadky 2008 2

Živé včely! Kdo to kdy viděl! Vy snad jÓ??? Doslechla jsem se, že v zámecké zahradě byl s těmi živými včelami jakýsi incident. Rozpustilý chlapec prokopl úl a včely uletěly. Chovatelé je pak museli nahánět po celé zahradě zpět. Jak jsem koupila, tak prodávám!

jicin mesto pohadky 2008 c

Hanka z Olomouce. Bezprostřední radost v lipovém stromořadí u Valdštejnské lodžie.

jicin mesto pohadky 2008 3

Harmonikář Venda Hájek z Milkovic. Když jsem šla z rynečku zpět na velké námestí a opět ho míjela, hrál zrovna tu moji: U Zborova na vršíčku (Zdenička). Brala jsem to jako dobré znamení do budoucna.

jicin mesto pohadky 2008 4

A tohle jsou jeho noty". Hraje tedy bez not … na papíru má pouze napsané názvy písní, aby věděl co má nonstop hrát a nemusel nad tím přemýšlet.

jicin mesto pohadky 2008 1.

 

 

Hádanka pro vás. K čemu slouží ty čtyři malé domečky. Nejsou to snad ty živé včely??? Ne nebudu napovídat. Já jsem neuhodla a musela se zaptat paní hasičky ve žlutém tričku: Paní hasičko, prosím, nač jsou ty 4 malé domky? A už jsem byla chytřejší. jsem zvědavá jestli to někdo uhodne. Snad nějaký hasič ….  zuzi

 Posted by at 22.08

  8 Responses to “Pohádkový Jičín 2008”

  1. Zuzihádat nebudu, asi bych se netrefil. Když jsem si přečetl název příspěvku, první co mě napadlo bylo jestlipak tam byl Rumcajs. A on je hned na první fotce, i s Mankou. Nebyla jsi také v Řáholci? (Byla tam k němu aspoň směrovka?)

  2. Ahoj Jirko, jsem smutná, do Řáholce mě v Jičíně nikdo nepozval. Ale určitě existuje.

  3. Ahojky ženo, moc ráda jsem tě zase viděla, jen mi bylo líto, že jsme neměli víc času…Je tam krásně,viď? Baj Lenča

  4. Ahoj Léńo! Alespoň na chvíli se vidět! Byla jsem ráda. A v Jičíně ..je fakt krásně! Pošlu fotky dnes nebo zítra.

  5. Zuzi,jsem tě znala na okruh kolem Řáholce, ale pro málo času jsme to nakonec skrečovaly.
    Příjemné setkání 2BL. MSF

  6. Jaru, tak to mi ušlo, že uvidím skutečný Řáholec, tedy příště … (2BL? šifru jsem nevyluštila, dodej prosím další indícii)

  7. Čtyři domečky …. nic? Je to tak logické (když to ovšem víte …)

  8. Domečky slouží k ukázce práce psů vyhledávajících osoby v závalech apod.

 Leave a Reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

(required)

(required)

css.php
Tvorba webových stránek: Webklient