Zář 022008
 

Včera jsem cestou z Prahy zašla na kafe k Miladě na Úřad. Její kolegyně s kýmsi telefonovala a zmínila Vídeň … říkám Miladě, "Víš že je tam na podzim výstava van Gogha?" Věděla, samozřejmě, je totiž kulturně vyspělá … a říká:" Chceš jet? Pojedem, ne?!"- No, jen jsem se zatetelila. Jak by ne. ( A příští rok Monetova zahrada v Giverny, Lída, která to vymyslela, se už začala učit francouzsky. ..)
Juchů! Možná možná si milí přátelé, Pražáci, kterým už Praha často leze krkem, pořídí u nás, velmi blízko, jednoduchou chatičku na řece Olšince. Zítra ráno volám makléře a navečer se tam jedeme podívat. Možná to stihnou i ti Pražáci!
Přišlo mi avízo z letní erotické soutěže internetového časopisu Ikaros. I poslední nejtěžší otázku jsem zvládla bez chyby a tak již vím, že nějakou erotickou cenu určitě dostanu. Jsem totiž jedna ze tří soutěžících, co získali plný počet bodů. A ceny jsou tři. Takže nějaká medaile bude. Pořadatelé teď sčítají minuty a sekundy, kdo potřeboval ke svým odpovědím nejméně času. Napětí vrcholí! Ale netěšte se, že si ze mne budete utahovat a já se budu kasat nějakými lechtivými pomůckami… Erotické ceny jsou jen nějaká dývka nebo knihy a ještě to bude mít umělecký podtext. CESTA, cesta je cíl, přátelé…. (napadlo mne však, že super cena by byla aktivní účast na nějakém přírodním projektu Michala Sedláka, ale o takové tvůrčí invenci pořadatelů soutěže si mohu nechat jenom zdát! Dýfka a kníšky… hmmm:()

Kdysi jsem požádala pana principála Radima Vašinku o básně. Má vytříbený vkus a básně má rád. Je to jeho celoživotním koníčkem zajímat se o krásné básně a vyhledávat je. A včera jsem několik básní obdržela. Díky! Podělím se o ně s vámi v samostatném textu. S poezií se zde budete setkávat pravidelně a věřte, že budete mít na talíři jen ty nejvybranější kousky!
V říjnu nás čeká šňůra divadelních představení. Bude jich nejméně 5.

honza v peru

Tohle je kamarád Jan co s námi hraje divadlo. Před momentem mi poslal pár svých fotek z Peru. Byly 4 a zabraly 10 mega. A tak jsem vám jednu zmenšila. Budeme Honzovi pořádat besedu, kterou si sám nazval: "Střet civilizací. – Po stopách dávných Inků.", ale zdá se mu to na Skuteč příliš akademické, tak ještě nevim…
Tyhle všechny krásné radosti ale vyvažuje jedna zpráva zcela opačná.  –    Tak nějak si s tím nevím rady …. zuzi

 

 Posted by at 21.46

  One Response to “Radost a bezradnost”

  1. Pěkně hmmm 🙂

 Leave a Reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

(required)

(required)

css.php
Tvorba webových stránek: Webklient