Srp 272008
 

radim vasinka a irena hyskova u zuzi na zahrade

Dnes nás oblažila svou přítomností moc milá návštěva. Z české vísky mezi Čáslaví a Ledčí (zapomněla jsem, snad Dobrovítov???), kde tráví svou dovolenou, se přijeli na Zuzi podívat paní Irena Hýsková a pan Radim Vašinka – známí z bytového později krytového divadla Orfeus v Praze.

Jako vždy jsme probrali života záležitosti a vzájemně se potěšili tím setkáním. Nevídáme se zrovna často. Proto si také toho setkání užíváme. Hlavně já jsem měla letos radost, že se mohu pochlubit svým novým koníčkem – amatérským divadelnictvím. A hned si zase bylo co sdělovat!
Též jsme se dostali k rozhlasové anketě Neviditelný herec, kam byl pan Radim Vašinka nominován…. dozvěděla jsem se mnoho zajímavostí ze zákulisí a pan Radim požádal o podporu. Soutěž ještě neskončila, probíhá totiž až do září. A tak mě napadlo znovu mu veřejně vyslovit podporu, jak se říká.
7. července jsem zveřejnila dopis, který pan principál poslal svým příznivcům, a tak tedy ještě jednou … a kdo jste ještě nehlasoval, mohl byste to nyní napravit. Tedy, prosím o to. Bylo by fajn, kdybychom pomohli dobré věci a dobrému muži! Dík. Ale … nenechte se tak úpěnlivě prosit a dejte se už do toho hlasování.
A tak ještě jednou e-mail od samotného Nominátora, kde naleznete informaci a návod jak postupovat.

Milí borci, přátelé i nepřátelé,

bylť jsem nominován do ankety Neviditelný herec, což je anketa, kterou vypisuje Rozhlas. Vzhledem k tomu, že si nemohu dovolit být naprostým outsiderem, jsem nucen požádat vás, zda můžete zhodnotit mé interpretační kvality a zachovat se dle svého uvážení. Ostatně dělají to tak všici. Pokud tedy uznáte za vhodné odešlete svůj hlas v můj prospěch buď po internetu, takto:
www.radioservis-as.cz HEREC VAŠINKA ,
nebo pomocí SMS ve tvaru HEREC mezera a moje příjmení, t.j.VAŠINKA., a číslo 907 77 04 . Ale přijde vás to na 4 kč. Uhradím při představení v divadle.
V naprosté úctě herec Vašinka

zde přímý kontakt na hlasování – až dole pak kolonka na osobní údaje a "odešli"

zde stránky divadla Orfeus a zde povídání od zuzi

Tak dík za vaše hlasy!!!!!!!!!!! A tužte se a předejte dál.

 Posted by at 20.49

  9 Responses to “Přijeli Pražáci!”

  1. André a Tofffifféee, to je hezká kombinace. Pan herec Vašinka by si zasloužil smsku už jen za to, jak se tváří na té fotce;-)

  2. Vím, Kamio,pan Vašinka se netváří optimisticky, ale dal jsi mu už svůj hlas? Určitě by mu to udělalo radost 🙂

  3. Nene, já to nemyslel špatně! Vypadá tak.. moudře nebo co:) Ano, hlas už ode mne dostal, vyberu si to vzhledem k veřejnému příslibu v divadle;-)

  4. Pokoušela jsem se hlasovat, ale nemám nastavenej outlok a neumím to. Tak se pokusím pomocí sms.

  5. Kashiko, děkuju. Každej hlas dobrej. Jsem zvědavá, jestli něco dokážem 🙂

  6. Kamio, moudře, ale nejvíc asi nějak unaveně… To je fajn, že se chystáš do divadla. Já se tam taky chci podívat. Ještě letos.

  7. zuzi! o tomhle divadle ani o jeho hercich jsem nikdy neslysela (a to jsem rodak od Ledce a v Praze se zdrzuju u Andela!) — diky za tip, jeste se k tem linkum vratim. At se dari!

  8. Spoon, dík za odkaz, nevěděla jsem o něm. Přečtu si. A můžeš hlasovat i z Anglie???? Taky dík.

 Leave a Reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

(required)

(required)

css.php
Tvorba webových stránek: Webklient