Srp 052008
 

Už jsem se po včerejšku uklidnila a kašlu na všechno. Nebudu se rozčilovat nad něčím, co nemohu změnit. Nějak to dopadne. Vždycky to nějak dopadlo.
Tenhle týden trávím sama v práci. Lidi chodí a já lítám nahoru a dolů po schodech. Dnes jsem prodala dvě turistické známky. Kupují to mladí i staří. Ale já pro tuhle zálibu pochopení nemám. Ale kšeft je kšeft. Když to někdo chce, klidně mu tu škaredou vypalovanou placku prodám. Je to stejný jako s knihama. Ať si každej čte co mu libo. Jen dnes jsem se hodně zarazila. Šéfka měla pro jednoho staršího pána solidního vzezření odložené knihy. Vzal si jen některé. Ve volné chvíli jsem do jedné z těch odložených knih nahlédla. Jakési ilustrované povídky. Čtu a čtu a stále s větším zájmem. Začalo to být hodně vulgární. Dva chlapi si povídali o Miladě. Autorka česká žena, ale její námět a styl mě neudivil tak jakože tuto knihu vedoucí někomu podstrkuje. Málo, málo ji znám …. 🙂 zuzi

 Posted by at 21.00

  6 Responses to “Krátce shrnuto”

 1. co to je za knížku?

 2. Irena Fuchsová: Když Anna utekla

 3. hmm…to jméno slyšim poprvé v životě

 4. Já taky, první povídka pod stejným názvem mě úplně ohromila. Další zaujaly. Nejsou všechny v jednom stylu, ale mají nápad a překvapí. Je to ale spíš čtení pro ženy.

 5. Ahoj Zuzi, díky za ten 1. odstavec, ten jsem potřebovala slyšet :-))
  A že málo, málo známe lidi, který si myslíme, že známe, to je taky fakt.
  Hezký den, Zuzi 🙂
  P.S.
  Nakrmila jsem Ti kocoura.

 6. Díky, Kash, mám doma strávníka, a tak stojím skoro furt u plotny. Zrovna dělám bramborový salát a karbanátky. Kocoura jsem nenakrmila ani nepamatuju, hanba mi!

 Leave a Reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

(required)

(required)

css.php
Tvorba webových stránek: Webklient