Čvc 292008
 

a střet s ochráncem zvířat

To byste neřekli, že právě takový amatérský milovník přírody jako já se dostane do zorného pole skalního ochránce přírody a bude zde veřejně peskován a podezříván z povrchnosti? Ano, známe to… na každého jednou dojde. A dnes tedy došlo na mne. Vzpomínáte na budku pro pavouky?

budka pro ruznou zouzel

Tak se tam mrkněte. Dostala jsem to za vás za všechny, co se bojíte pavouků, sršáňů o škvorech nemluvě. Ale zuzi se nedá!

Dnes jsem rozjela akci Always look on the bright side of life – Monty Python (viz komentáře – díky Jirko za inspiraci a hlavně za překlad). Varhaníkovi jsem před chvílí poslala všechny odkazy a našla na síti i akordy a noty pro klavír. Pravděpodobně požádám našeho dvorního spolupracovníka všeuměla Štěpána, zda by neupravil Jirkův text, aby to nebylo místy krkolomné a tedy bylo zpívatelné. nebo mě čte nějaký schopný a hlavně hodný textař????  Už se na tu akci těším. Přemýšlím o  partě v pozadí … dovedu si docela dobře představi, kdo všechno by mohl zpívat a pískat: muzejníci, starosta, vedoucí kulturního odboru, Milada z kultůry v Pardubickém kraji, stavební inženýři co budou mít na starosti výstavbu nové expozice lomařství a geologie (pluli jsme spolu na raftu, o ty se nebojím :)…). No, pomalu se akce rozjíždí, musím však připravovat včas řeč, aby přišlo dost dobrých nápadů.
Jsem ve skluzu. Dnes jsem měla dělat úplně něco jiného … ale upravuji fotky ze svatby. Zítra bych měla předat CD. Práce jak na kostele a nevím zda dnes ještě zvládnu vytáhnout z té směsice nějaký repre výběr. Bolí mě za celý den oči. Ale práce je to radostná. Nevěsta je totiž fotogenická a krásně se směje. Ona tomu říká americký úsměv a něco na tom bude! Tak jednu intimní momentku ze strojení nevěsty. Doufám že kvůli tomu nebudu později popotahována. Jako dnes tím ochráncem pavouků. Zuzi

svatba usmev

PS  Honza se včera vrátil z týdenního cyklistického výjezdu do Českého ráje a byl nadšený. Na svatbu ani nevzdech…. Základnu měli v campu u Jinolických rybníků a teď bude delší dobu doma. Příští týden mi doufám pomůže v práci – budu zde sama, a pak jedeme na 14denní dovolenou. Týden Maštale a potom hurá za Emmou!

 Posted by at 20.16

  7 Responses to “Dnešní svodka”

 1. Tak nevím… Mám se přiznat? Tedy hodná snad jsem, ale schopná? Je fakt, že existují dvě kapely, které zpívají pár písniček s mými texty…

 2. Zuzi,vidíš, mohla jsi napsat, dohlédla bych na synka. 🙂 K Jinolkám to mám přes kopec. MSF

 3. Ahoj Nassimon, to je překvapení… a ty bys to zkusila? Jirkův text někde malinko skřípá. První sloka ne, ta se skoro deklamuje, ale další. Když si píseň zazpíváš, poznáš sama ta místa. Moc jich vlastně není. Refrén je v pořádku. dík.

 4. Ahoj Janovo … jeho místo pobytu mi bylo utajeno :), nevěděla jsem ani že jsou v Českém Ráji. Odjíždělo “se” narychlo a mezi matkou a synem došlo k vyhrocenému verbálnímu konfliktu proloženému emotivními výraty.

 5. výrazy!

 6. Zuzi, za zkoušku nikdo nic nedá – když mi ten text pošleš na mailík …

 7. Simono, jsi první koho oslovuji z mého nového počítače 🙂 text a link na píseň je v komentáři zde:
  http://rozvedena.blokuje.cz…i.php
  ale za adresu dík, něco ti pošlu…

 Leave a Reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

(required)

(required)

css.php
Tvorba webových stránek: Webklient