Čvc 182008
 

Tak jo! Káblík na přenos fotek s sebou mám, ale zase nefunguje. Ten mladej mě pěkně štve. Kromě počítače mi tu zanechal ještě nefunkční kablík. Ale to bych se musela rozčílit nejméně 3x. Poprvé na ten káblík, který stál 200 Kč, protože neměli jinej než ten s 3metrovou šňůrou. A teď s tou šňůrou něco je, tedy s dotekem. Podruhé na mladýho (přenášel s ním 14 dní hudbu) a potřetí na naši jedinou prodejnu, kde nemají hen ten oný bazmek za 29 Kč, což je Mini USB redukce. Ani ten produkt prodavač neznal a usmíval se na mě shovívavě jako na … ženskou. Ale s káblíkem to zařízení měli. A zase šňůra dlouhá jak do okresního města… No, nedivte se, že se už nerozčiluji. Kompromisy dělat nebudu a do toho okresního města si pro ten bazmek osobně zajedu.. Hloupé tedy je, že na tom nic neušetřím, ale zase mám důvod vyrazit na chvíli do světa a opustit jezevčí noru. Zatím ještě dovolenou nečerpám. Až v srpnu.
Dnes jsem pro vás vyfotila, jak se zastavil čas na naší obřadce. Zátiší s kávou. Pijeme z hrníčků s motivem zlatých muchomůrek a místo podšálku recyklujeme již několik let takové ty polystyrénové mističky co se na nich prodává v samoobsluze maso. My mále žluté a bílé. A mícháme letitými plastovými lžičkami v bílé, hnědé a červené barvě. Jsou nezničitelné, ne jako ty ohýbací v Pelíškách. Naše drží…. Mám tyhle rituály ráda a když si s námi dají jednou za rok kávu i muzikanti, je to opravdový svátek. Oni většinou mizí mezi obřady do města na teplé jídlo.- A tak jsem ten okamžik před podáváním kávy zachytila.- Dnes jsem odvážně koupila Honzovi bundu bez zkoušky. Trochu bláznivý nápad, ale riskla jsem to, protože ta bunda je moc pěkná.Tedy – mně se líbí. Táhla jsem se s ní dnes na tu obřadu, protože houslista má podobnou postavu jako Honza, ale teď nám hudebník trochu přibral. Bunda mu byla dobře, jen přes to břicho nešla zapnout. Ale Honza pivní břuch nemá.
A také se včera rojili na zápraží mravenci. Celý obřad páření trval jen velmi krátce, tak půl hodiny. Zajímavé je, že se pářili samci a samičky   ten samý den den i v druhém mraveništi za domem. Jako když se domluví. Mám i fotku, ale místní okřídlené brabence vám mohu ukázat až budu mít redukci. Ale stejně si myslím, že jste spíše zvědavi na ty plastové lžičky z obřady. No, musíte si počkat. Tu předraženou prodlužovačku od PC k foťáku kupovat opravdu nehodlám…
Mám pocit, že se zase blíží nějaké volby. Stále máme ve schránce různé noviny s unylými a nudnými nebo zase přehnaně optimistickými kravaťáky. Někdy jsou zase pro změnu v turistickém a zkoumají krásy kraje. Línek jede dokonce na kole a má cyklistický dres V jednom se ty strany shodnou. Všichni mají rádi dominantu našeho Pardubického kraje – Kunětickou horu. A všichni jsou najednou velmi emfatičtí. zuzi

 

 Posted by at 20.59

  4 Responses to “Někdy by člověk do toho kop!”

  1. kablíky s mini usb mívají v obchodě s foťákama, spíš dražší (až 200 jak píšeš). v pc krámech spíš v těch hodně velkých, pod stovku.

  2. Já jsem teda. Zapomenu na tu jedinou věc. Asi to má něco přežvejkané, občas se to zařízení na vteřinu chytne a pak zase nic. Koupím si čtečku, ale ne od těch vydřiduchů – je tu jeden obchod s PC a tak si nasazují ceny. Koupila jsem u nich i pěkně předraženou podsvícenou klávesnici!

  3. Ja jsem teda zvedava i na mravence! Letos se, zda se, urodili! bodejt ne, kdyz si to chodi rozdavat k vam na zaprazi!;-)

  4. Ano, budou, souložící mravenci budou, zakoupila jsem dnes konečně si čtecí médium, a tak zítra uvidíš ten mumraj!

 Leave a Reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

(required)

(required)

css.php
Tvorba webových stránek: Webklient