Čvc 062008
 

emma

Emma 51 cm, 3,6 kg 

 Posted by at 22.00

  13 Responses to “Emma”

 1. čípak je to mimi zuzi?

 2. Ještěrko, to je Zorky, dcery 🙂

 3. Moc ti gratuluju k babičkovství! Musí to být bezva. Moje dcera se teď rozešla s partnerem, takže já se asi hned tak nedočkám. Tak ti tiše závidím.

 4. Nassimone, děkuji. Zorka už toužila po miminu, tak jsem ráda, že je Emma tady. Haha… můžeš být dědou ani se nenaděješ. Stačí moment a dočkáš se taky :)))

 5. Krásná princeznička 😉 Vzbudila ve mně trochu nostalgii.Asi vytáhnu fotky a zavzpomínám,jak mi vyrostla ta má princezna.Tak nějak to rychle uteklo. Snad si to víc užiji jako “babička” ,jestli se toho někdy dočkám. :-))

 6. Jenn, najít si v tom dnešním chvatu chvilku na hezké vzpomínky stojí rozhodně zato 🙂

 7. pozdravMoc hezká holčička 🙂 Přeji mnoho zdraví a všeho dobrého miminku, mamince i babičce !!

 8. BlahopřáníVšem třem gráciím: miminádlovničce, dcerkomamce i mamkobabičce – hodně zdraví a pozitivně naladěné sudičky nad kolébkou.

 9. Ahoj Láďo, díky moc za přání …:o)

 10. Ahoj Martine, také tobě díky moc za přání… :o)

 11. Nassimon …… je žena, takže nemůže být dědou. Omlouvám se.

 12. Jejda, děkuji za zastání, už jsem si říkala, že to budu muset nějak napravit – ani nevím, kde se onen omyl vzal.Asi je to tím, že jsem se patřičně nepředstavila : Tak tedy : Jsem žena.

 13. těší mě, ženo n.To jsem spletla já sama, koncovka mě zmátla a nikde jsi nepoužila ženský rod nebo spíš k tomu zatím nedošlo, objevila jsem tvojí identitu náhodou u Martina 🙂

 Leave a Reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

(required)

(required)

css.php
Tvorba webových stránek: Webklient